House M.D. - Тема 7

  • 8 081
  • 105
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 040
Момичета, толкова рев не съм му удряла на сериал от години.
Аз такъв рев ревах на онази сцена дето бяха Уилсън и Хаус в кафетерията на болницата и всички вътре се оказаха спасени пациенти на Уилсън. А после като разбрах долния план на Хаус ми идваше да го удуша, че така се е изгаврил с нежната ми душа.

# 91
  • София
  • Мнения: 3 844
Но пък идеята беше благодорда, въпреки че така хаусовски направена  Rolling Eyes

# 92
  • Мнения: 588
Злата с метлата И , аз така какиното, и там ривах, и на други места ривах - накрая па се скъсах Форман като каза "6 месеца" простоооооооооооо  newsm45
Глей как може да ти докоснат не душата, не сърцето, ми сърцевината мама им начи (в положителен смисъл, разбира се) и сценаристи

# 93
  • Мнения: 690
Момичета, днес ли излиза последната серия?

# 94
  • Мнения: 5 713
Да, в понеделник вечерта беше.
Гледах - хубав финал.

# 95
  • Мнения: 775
Добре свърши, но пак ми е кофти, че няма да има повече.

# 96
  • София
  • Мнения: 3 844
Свърши  Rolling Eyes Толкова ще ми липсва... Но пък финалът ми хареса  bouquet

# 97
  • Мнения: 322
И аз съм доволна от финала  Peace

# 98
# 99
  • Мнения: 4 393
Финалът не беше лош, но и не беше нещо особено. Такъв гениален герой като Хаус заслужаваше по-грандиозен финал, както и ние, верните му фенове, след 8 години заедно.

# 100
  • Мнения: 136
За мен финалът беше, меко казано, безличен.  #2gunfire

Можеха да се постараят повече. Краят на велик сериал като Хаус заслужаваше фойерверки за финал, а не  рядка боза с малко захар за вкус.

# 101
  • София
  • Мнения: 6 286
На мен краят не ми хареса - много нереален, по-реално бе да умре в пожара, другото беше изсмукано от пръстите.

Много ме е яд, че свърши, ще ми липсва този сериал.

# 102
  • Мнения: 11 828
Аз съм много доволна от финала - и като начин на заснемане, и като развой.. следваше цялата линия на сериала и беше логична развръзка!

# 103
  • Мнения: 5 254
Горе долу ми хареса. Можеха да се постараят повече, като за финал. Очаквах да видя и Къди, все пак беше голяма любов между тях. Но като цяло ще ми липсва сериала.

# 104
  • Мнения: 11 828
Който не е гледал още House M.D. Swan Song - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=311622&hit=1 Peace За мен беше страхотно удоволствие! Има и субтитри вече..

Общи условия

Активация на акаунт