Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен честито на всички мами моя термин е за 13 ноември но засега няма никакви признаци че ще се раждаме. На 13 съм в родилното на тонове и ще видим какво ще ми кажат. Не ми е ясно болничния като ми е до 13 а аз ако родя по късно какво се случва

# 736
  • София
  • Мнения: 4 035
Абе имам един въпрос към нашите мили модератори на темата  newsm78 ! С риск да ме линчувате, искам да ви питам. На първа страничка първо са ни изброени *Талисманчетата* и после започват *Родени*, ама те всички са родени и едните и другите?!? Това *Родени* с нещо да го заменим ли, знам ли ....
.
Аз като почнах да ги запсивам така, първо питах за менение, девойките казах ок и аз затова ги пишем така. Не знам за кое е идеята да се смени, но аз нямам нищо против стига да кажете кое е и с какво, защото на мен до толкова ми стигна фантазията Peace
Явно аз ще съм тази, която ще съобщи във форума, макар че повечето от нас знаят:

НА 09.11 СЕ РОДИ ДЕНИСЛАВ НА МАМА ROSITA, С МЕРКИ 3100 И 50 СМ.
ПОЖЕЛАВАМ НА ЩАСТЛИВИТЕ ГОРДИ РОДИТЕЛИ ДА СА МНОГО ПОСЛУШНИ, МНОГО ДА СИ ГО ГЛЕДАТ И ДА МУ УГАЖДАТ, А НА МАЛКИЯ ПРИНЦ ДА БЪДЕ МНОГО УСМИХНАТ, СЛЪНЧЕВ И ЗДРАВ  bouquet
По повод на млечницата - ако вече са се появили малки бели точици, които не се измиват, водата след кърмене няма да помогне. Трябва да се изпише противогъбичен препрат - на мен ми бяха дали Фунгостатин, но това вече е преценка на педиатъра. След хранене, се изплаква устата и аз лично с клечка за уши с ограничител след като напоях тампончето обтривах езика, небцето и бузките. Всички, което влиза в устата на бебето като лъжичкчи, биберони или шише се стерилизира хубаво след всяко ползване и за съжаление мен ме караха и гърдите да си мия много, което пък изсушава кожата Peace Иди да го диагностицира педиатъра и да ти изпише нещо, защото ще откаже да суче Hug

# 737
  • Мнения: 324
Честити бебчета на rosit@ и matie  Hug


Сладурки, заповядайте в новата тема


Общи условия

Активация на акаунт