Колко килограма и колко сантиметра се роди вашето бебче?

  • 65 312
  • 504
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 12 026
Да ти е жив  и здрав  Hug
Може да е по наследство, но не е задължително ти или мъжът ти да сте били едри. Може някой в родата, преди време   bouquet

В моя случай е ген.
Майка ми е дребна жена, малко над 155 см е, а със сестра ми сме били по 4 кила. Моят дзвер се роди 4500.
Сега е 180 см и 50 кг  Mr. Green

# 451
  • В древна страна на край света!!!
  • Мнения: 176
Едната близначка 44 см и 2500 грама, другата 45 см и 3000 гр. Родени са в началото на деветия месец с планово секцио.

# 452
  • Мнения: 9
Здравейте и от мен момичета Simple Smile : Hug  Моето малкото се роди се роди 4000гр.и 50 см--сега е на 9 месеца и е 11 кг. 75 см.   Joy   

# 453
  • Мнения: 1 630
Я кажете, мамите, родили бебета над 4 кг.- има ли родили по естествен път такива едри бебешочи?  Heart Eyes За мен това си е геройство   bouquet

# 454
  • Варна
  • Мнения: 1 805
Я кажете, мамите, родили бебета над 4 кг.- има ли родили по естествен път такива едри бебешочи?  Heart Eyes За мен това си е геройство   bouquet

Ами да кажа, яко се постарах, поне 3 часа го напъвах, че и с пълно разкритие, ама накрая ми казаха, че нямало как да стане...Аз съм го споменавала по-напред в темата, ама явно не съм била квалифицирана за 4,750гр / 60см...

# 455
  • Мнения: 9
Ами може и да има Simple Smile но при мен нямаше как--първото съм го родила секцио--и сега трябваше Simple Smile Simple Smile

# 456
  • Мнения: 1 630
И аз не бих се наела, но имам и други предпоставки за секцио  Peace

# 457
  • Мнения: 1 817
4150 секцио, но по мед. причини, а бебето се знаеше, че ще е голямо, но не чак толкова

# 458
  • Мнения: 234
Моя приятелка роди сина по по естествен път, той беше 4600гр. Все още не мога да повярвам как успя, тя е доста дребничка. Страшни ужасии разказа, дано ако се реши на второ нещата да минат по-леко  Peace

# 459
  • Мнения: 299
Родих ги и двамата нормално, първия 4020гр. 54см - доста трудничко, втория 4080гр. 53см- много лесно и бързо

# 460
  • Стара Загора
  • Мнения: 937
Аз също не можах да се справя с моето голямо бебе 4890г. и затова е роден секцио.Сега като връщам лентата назад чак не вярвам как съм мислила да стане това,при моят ръст от 155см.  newsm78 .Просто бебето не помръдваше  ooooh!.

# 461
  • Мнения: 1 630
Честно казано аз пък хич и не пробвах по естествен път, видяхме я, че става едра и я извадихме 10 дена по- рано, че 5 кила щеше да стане, накрая сигурно нямаше да ходя, ами да се търкалям като топка  Joy Joy

# 462
  • Мнения: 122
Аз си мислех че моята госпожица се роди голяма с нейните 3730/51 см, но като чета предните отговори направо ми се струва мъничка. До последно не се знаеше колко е голяма и се гласях да родя 3 кг бебе. Но след като разкритие така и не получих, влязохме в операционната. След като я извадиха споменах на докторката, че мъжът ми е роден 4 кг, а аз 3750 и тя ми вика "Това трябваше да ми го кажеш". Явно има наследственост в големината.

# 463
  • Мнения: 1 630
Да, има наследственост- аз съм била 4500 гр, пак 10 дена преди термин, майка ми също е била доста едро бебе, родена на термин  Peace

# 464
  • Мнения: 9
Аз малкия го родих(секцио)---4000 кг. --18 дни преди термина--защото се падаше на рождения ден на батко си Който е 8 год.по голям --АЗ НЕИСКАХ ДА СА НА ЕДНА ДАТА Simple Smile  и НА ДВАМАТА МИ БЕШЕ ТЕРМИНА ЕДИН И СЪЩ--01/06.

Общи условия

Активация на акаунт