Отзиви за Мулинекс фреш експрес

  • 13 754
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 291
Аз успявам и с пармезана и с кашкавала. Може би трябва да е по-сух кашкавала, за да не хвърчи.
Мисля и орехи да смеля, едно време имаше едни ръчни машинки за ядки, бяха същия принцип.

Ряпата и тиквата също ми стават добре, не задръстват, но аз ги режа на дълги пръчки.

# 16
  • Мнения: 901
по скоро зависи на коя приставка го стържеш ,защото Пармезанът не може да стържеш така както би стъргала Балкан или Витоша.. (или по скоро аз не стържа по еднакъв начин за ястията)

аз използвам същата която ползвам за морковите (сиренето или кашкавалът Моцарелата и Витоша..)
А с другата ще станат орехите , след като стържеш шоколада и Пармезанът..

# 17
  • Мнения: 539
Снощи за пицата идеално се получи кашакавала-от пита беше,на приставката за моркови.Не ми хвърчеше,явно зависи от кашкавала.Сега ми дадохте идея за ядките и шоколада,чак толкова не се бях сетила.Но ми дойде идея че с приставката за пармезана някои плодове като ябълка или круша могат да станат почти на пюре,за бебенце например.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 291
Пармезана - с тая приставка, която е на картинката на кутията с нарисувано пармезанче.

По обед настъргах и земна ябълка и джинджифил. А картоф някои ряза ли?

# 19
  • Мнения: 901
стъргах за панировка картофите..беше добре, но не съм ги рязала на шайби

# 20
  • Мнения: 539
Момичета,четете ли отнякъде КАКво да се реже/стърже с приставките,аз уж погледнах книжката,но не я прочетох много подробно.Защото и картоф не съм се сетила да режа,но то ще стане като за чипс.Днес за салатата не знам защо много ми се задръстваше между рендето и пластмаската,там ми влизаше червено цвекло и постоянно спираше да върти даже,защо така?

# 21
  • София
  • Мнения: 3 291
Картинката е нарисувана на самото ренде в ляво . Но ти сама може да си преценяш, имаш ситно и едро ренде, има и 2 резачки-дебела и тънка. На ръчните рендета има същите неща.

# 22
  • Мнения: 539
Да,Ейми,има картинки,но виж за шоколад и картофи хич не се и сетих че може да се получи нещо.

# 23
  • Мнения: 1 355
Опитах с домати - не става. Но пък машинката е ненадминато ренде. Настъргани ряпа, моркови и ябълки ми е любима салата и става за минути, при това съвсем безболезнено Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 3 291
Да споделя, машинката се справи с орехите, станаха супер за салата моркови с орехи. Ползвах едрото ренде.

# 25
  • София
  • Мнения: 614
Аз само като го видях този уред на картинка и се бях засилила веднага да си го купя  Mr. Green Обаче реших все пак да поразгледам рекламни клипчета и това, което установих, е че реже зеленчуците на много тънки за нашия вкус резенчета  Thinking Вярно, красиви и еднакви, но не си представям краставицата, например, нарязана толкова тънко за салата. Бих го използвала единствено като ренде за моркови и тиква, особено за второто, защото ми е малък кошмар  Laughing С две думи - отказах се да го купувам и може би ще мина на варианта салатен робот или мултифункционално ренде.

# 26
  • Мнения: 164
Момичета и аз се нареждам в тая тема понеже мисля да си купя за Коледа.Но още се чудя и ще видя тук и други мнения.Аз четох навсякъде из нета и много ме хвана яд.Във Франция тази машинка има още една допълнителна приставка за рязане на кубчета,а тук в България.....Освен това и Делонги имат такава машинка само,че при нас още не е дошла. Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 3 291
keisi-f, сигурна ли си, че машинката е абсолютно същата? Тая, дето реже и на кубчета е по-голяма и е бяла. 

# 28
  • Мнения: 164
Мисля,че е същата ето линк към един клип от Франция с приставката за нарязване на кубчета.Разглеждах един  фреснски сайт се продава само приставката за 10 евро.
http://www.youtube.com/watch?v=MI65TncDnSE

# 29
  • Мнения: 3 562
Приставката за кубчетата е много интересна  Laughing
Иначе съм съгласна с Denito струва ми се необосновано скъп за ренде.

Общи условия

Активация на акаунт