Ски Австрия, Итали 2011/2012

  • 7 211
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 401
az-mama2,

Някой няма ли да сподели за ски сезона в Италия?
Ние се върнахме преди 1 седмица от Доломитите. С Доломити супер ски бяхме,но за 6 дни едва ли може да се обиколи навсякъде. Прехвалената Мармолада не ми хареса,още повече работеше сам 1 хубава писта,но много изровена и долу няколко влекчета. като цяло до преди 1 седмица снежната покривка там беше оскъдна,но въпреки това се караше спокойно. Пистите от двата кръга на Села Ронда са доста изровени и бъбунести,което е предвидимо при големия наплив за там,а иначе си е едно голямо возене и обикаляне;)),но както се казва-трябва да се види. Карахме и във Вал Гардена и Алта Бадия. Но,по мое мнение, не могат да се сравняват със ски зонитен от Австрия(особено западен Тирол). В по-горните постове мернах Серфау-Фис-Ладис, много приятна зона-много ми допадна)))  За Ишгъл няма какво да говорим. Уникално!!!! Една част от пистите са в Швейцария и както си караш,изведнъж се озоваваш на някакъв фрийшоп и се налага да си купуваш раница)))) А и не може най-гадната наливна бира в Италия и то 400мл да не пада под 6 евро,като по пистите в Австрия е 3 и нещо((!
Догодина сме в Цилертал!
А на тези,които им предстои,завиждам и то не много благородно;)))))

# 31
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
В по-горните постове мернах Серфау-Фис-Ладис, много приятна зона-много ми допадна)))  За Ишгъл няма какво да говорим. Уникално!!!!
Аз писах за Серфаус  Grinning но на мен не ми допадна, тъй като е прекалено натоварено, предпочитам по-малки и спокойни курортчета. Точно го гледах този Ишгъл и до него по-малък курорт, Галтур и ми се иска да отскочим да ги видим. От обиколката миналата година на нас най-много ни хареса Kühtai.

# 32
  • София
  • Мнения: 401
Merry,в такъв случай не знам дали Ишгъл ще ти допадне,защото е голяма зона и доста популярна. Но пък там където и да отидете в страни,навсякъде има и по малки селца и курортчета Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 505
Ако някой е ходил в Цел ам Зее би ли споделил впечатления.
За градчето, за пистите - ума ли подходящи за начинаещи и как да се ориентираме?

# 34
  • Мнения: 1 129
Ако някой е ходил в Цел ам Зее би ли споделил впечатления.
За градчето, за пистите - ума ли подходящи за начинаещи и как да се ориентираме?

ние бяхме там преди 5 години, много ми хареса градчето; първо -много красив район, тъй като е на езеро; второ- води се от хубавите курорти ( не случайно фамилията Порше има там имение), но не е така скъпо и снобско; наблизо има шопинг център с няколко голями вериги; много е близко лифта до хотелите (зависи къде ще спите, направо по обувки може да се иде); ИМА лесни писти за начинаещи; на 100 км от Залцбург е , ако не сте били да го разгледате; има влак от центъра за 1 час си в Залцбург- изобщо само положителни са отзивите ми Peace Grinning

# 35
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Merry,в такъв случай не знам дали Ишгъл ще ти допадне,защото е голяма зона и доста популярна. Но пък там където и да отидете в страни,навсякъде има и по малки селца и курортчета Peace
С голямо закъснение, но благодарение на споделеното от теб и като видях паркинга под лифта за Ишгъл и пасувах. Обаче сега курорт номер едно ми е Галтур! Невероятно красив изглед има към язовирната стена както и интересни атракции за децата скиорчета. Имахме възможност и по пистите на Замс да покараме, май бяхме единствените чужденци  Laughing Там децата сякаш на ски ги раждат, така се спускаха  Crazy
Тази година май ще изневерим на Австрия, въпреки че аз открих още няколко места, който бих искала да посетя и ще се насочим към Франция, пак сме в търсене на подобни курортчета  Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 3
Здравейте,някой има ли отзиви за Brixen-Golden Krone hotel  предстои ми патуване,но аз не карам ски,дали е интересно самото място.мерси

Общи условия

Активация на акаунт