Отговори
# 30
  • Мнения: 45
Досега бяхме с обикновена сушилка.
За тази зима сме с такава, която се монтира в банята и е на ток. Още не сме я ползвали обаче. Засега дрехите все още съхнат навън.

Ако моите в къщи не изсъхват, представям си твоите навън. ooooh!

От поне 15 години не бях простирала пране и чакала да съхне- имам чувството че без сушилня се върнах в каменната ера. Sick #Cussing out

# 31
  • Стара Загора
  • Мнения: 485
Досега бяхме с обикновена сушилка.
За тази зима сме с такава, която се монтира в банята и е на ток. Още не сме я ползвали обаче. Засега дрехите все още съхнат навън.
Моля те, кажи от къде е тази сушилка.

# 32
  • Мнения: 45
Досега бяхме с обикновена сушилка.
За тази зима сме с такава, която се монтира в банята и е на ток. Още не сме я ползвали обаче. Засега дрехите все още съхнат навън.
Моля те, кажи от къде е тази сушилка.

Тези в банята са за съхнене на кърпите а не за простиране на пране.

# 33
  • Стара Загора
  • Мнения: 485
Жалко, там е добро място за сушене.

# 34
  • Мнения: 1 296
Вилия, нашата е иноксова от Баумакс.
Вярно е, че е за сушене на кърпи, но пък в големият студ преди 2 седмици ни беше много полезна относно съхненето на дънките на големия и якето на малкия.
И всъщност само тогава сме я ползвали, по принуда Laughing
Но за мен лично ще ми е от полза зимата за суитчърите на децата Peace

# 35
  • Стара Загора
  • Мнения: 485
tzarina   bouquetБлагодаря ще ги потърся

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 260
Вилия, нашата е иноксова от Баумакс.
Вярно е, че е за сушене на кърпи, но пък в големият студ преди 2 седмици ни беше много полезна относно съхненето на дънките на големия и якето на малкия.
И всъщност само тогава сме я ползвали, по принуда Laughing
Но за мен лично ще ми е от полза зимата за суитчърите на децата Peace
  И аз се заинтригувах. Колко е голяма и как я включваш в тока ,като е в банята.....не е ли опасно при къпане да стане нещо ?

# 37
  • Мнения: 1 296
Стандартна за баня като големина. Ние още при правенето на банята предвидихме водоустойчиви контакти за сешоар за коса и за такъв тип сушилка.
Кабелите на сушката са скрити в каналка.
Относно безопасността - при нас банята е разделена на суха и мокра площ. А и винаги може да се изключи от ел. мрежата превантивно.
Хромираните са по 199 лева, белите май бяха към 80-90 лева, някъде там.

Общи условия

Активация на акаунт