Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Електрическа четка за зъби!

• 126 337
  • 169
  •   2
Отговори
# 165
Здравейте. За момента използвам електрическа четка за зъби на
Oral-B Genius X 10000 от вече година и половина. Бях доста доволна. Но във времето започнаха да ми кървят венците. След консултация със зъболекарката ми, разбрах, че при някои хора въртящото движение на четките не е толкова добре, възможно е недобро почистване на плаката и в последствие гингивит. Поръчах Филипс, ще пиша и за нея скоро.

# 166
Аз използвам philips soni care , не се върти. Много съм доволна.

# 167
  • Варна/София
Синът ми ползва Philips Sonicare For Kids, но ще я сменям. Нещо се развалиха режимите на работа, ремонтирахме я и пак не работи добре. Като цяло не съм очарована.

# 168
  • където си пожелая...даааа...
MissenceСинът ми ползва Philips Sonicare For Kids, но ще я сменям. Нещо се развалиха режимите на работа, ремонтирахме я и пак не работи добре. Като цяло не съм очарована.
MissenceА къде я ремонтирахте, ако може да споделите:))? Понеже тази на мъжа ми нещо много ѝ намаля силата и се чудя къде трябва да я занеса на ремонт:))! Благодаря!

# 169
  • Варна/София
MissenceСинът ми ползва Philips Sonicare For Kids, но ще я сменям. Нещо се развалиха режимите на работа, ремонтирахме я и пак не работи добре. Като цяло не съм очарована.
MissenceА къде я ремонтирахте, ако може да споделите:))? Понеже тази на мъжа ми нещо много ѝ намаля силата и се чудя къде трябва да я занеса на ремонт:))! Благодаря!
Тогава бяхме извън София, но ММ ми звъня на +359 2 4916274 и го насочиха към сервиз.

Общи условия

Активация на акаунт