Son bahar - Любов назаем - Еркан и Айча # 53

  • 31 234
  • 750
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 725
Здравей, Светлинка !!! Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 10 805
И ...за вас ...прекрасни мои виртуални дружки...



Иве,Арфи,Пете,Бори,Слънчо,Тоти,Ди...   love001  love001  love001  love001  love001  love001  love001

# 17
# 18
  • Мнения: 4 725




Готово !



А, прибра ли се, сине, добре дошъл ! Виж, какво
съм ти сготвила. ще си оближеш пръстите !



Оставете това, сега и ми кажете !



Какво да ти кажа ?



Защо изпратихте нещата на Сабиха ?





Защо се месите в неща, които не са ваша работа ?
 - Ами, аз, учебниците на децата бяха....



- Какво беше ?
 - Нали им трябват за уроците...



Оставете тези неща на мен !



С това, само бавите връщането им тук!




Нищо друго !



Ама, тя няма намерение да се връща... От Германия е свикнала
да си прави каквото си иска ! И това дете ще ти прехвърли !



Недейте !



Отстъпваш заради детето, но да знаеш...



Моля ви, никога повече не говорете против Сабиха !
Приятна вечеря !

Последна редакция: вт, 25 окт 2011, 01:25 от arpha

# 19
  • Мнения: 10 805
Нощес бая сте ме ошамарали, но явно нося на бой  Joy Joy :35 (ами се и радвам на всичкото отгоре)

Но аз продължавам да смятам, че Галип я обича достатъчно, за да не заслужава това отношение.

Та като сте рекли, на война, като на война!



Само да ми беше насреща...малее.... #Splat #Splat #Splat Joy Joy Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 10 805
Гледахте ли серийката...тази вечер... newsm78
Видях неща Rolling Eyes ,които по рано са ми убегнали.... ooooh!

# 21
  • Мнения: 4 725
Све, къде намери това сладурче ?

# 22
  • Мнения: 0
Щом като ще има война и аз съм тук.Не знам коя от вас точно изрази мнението си за това,че децата толкова обичали Галип ,че не искали да си тръгват от къщата.Е и аз мисля като Арфи,как ще искат да си тръгват,като Галип им угажда за всичко,кеф им плуване,кеф им китара,кеф вила с езеро и къща на брега на босфора с басейн.За Мемо може и да не важи с пълна сила,защото той е по малък и някак си търсещ повече любов,но спомнете си за Зейно ,която покани приятелките си в къщата на Галип и я беше срам от тяхната,спомнете си как вечно мрънкаше за компютър и как Галип и подари такъв.Не казвам,че децата на обичат Галип, но и не вярвам причината да не искат да си тръгнат от къщата му да е само тази.Галип им усигури лукс ,за кото и тримата не са мечтали.За мен това е най основната причина,кой възрастен не е успял в залъгването на деца със семки и бонбонки?Колкото до обичта на Галип към децата,той наистина ги обичаше,чак на моменти ми се струваше,че ги обича повече от своя син.Поне за тях полагаше много повече грижи ,отколкото за Керем.На Керем не му беше оказана честта ,нито да бъде износен от майка си докрай,трябваше да се роди недоносен,заради типично турско поведение,Керем нямаше късмета баща му да се погрижи за него,когато беше малко и недоносено бебе,тогава той беше зает да тича ту при Мерве,ту при Нурсел,за него не се трогна дори когато лекарят каза,че майката няма карма от стрес,та даже я награди и с шамар.Керем нямаше късмета ,дори за това баща му да се погрижи за физиотерапията му.Така ,че за мен той обичаше повече нейните деца или ако трябва да съм по точна,за тях се грижеше много повече.Предполагам отново от любов към Сабиха.
Другото за което ми се спори е изказването(не помня на кой точно(,че Сабиха искала да участва в семейния бизнес или нещо такова, ако е така ,защо не предложи на Галип да отиде при него в рекламния бизнес,ами се заинати като магаре на лед- списанията,та списанията,Кюршат,та Кюршат.Искала била да управлява живота си,ами хубаво ,ама защо не съвместно с любимия си, ами с врага му Кюршат?Как да те разбере човека,пък и да те уважава?
Май стана доста дълго,та за финал да си кажа,много ме подразни изхилванетона Галип,на нейното искане за уважение,направо да го дръннеш по главата

Последна редакция: пн, 24 окт 2011, 23:59 от petiab

# 23
  • Мнения: 4 725
Гледахте ли серийката...тази вечер... newsm78
Видях неща Rolling Eyes ,които по рано са ми убегнали.... ooooh!


Да, трудна и много вълнуваща ! Толкова ситуации има за обсъждане ! Почвам с Галип, закъсня с  категоричността към майка си ! Продължава да се държи като нямащ нищо общо със служебните проблеми на Сабиха ! Оправдаваше се за служебните неща, но не и за отношението си към Сабиха и типично за всеки мъж, " Хайде първо да си легнем, че съм зажъднял ! ", без намек за извинение ! Не питаше за бебето !

# 24
  • Мнения: 10 805
Пете, аз бях писала за обичта на децата към Галип и обратно...тя е факт и аз не я оспорвам... Naughty
Напълно си права и за любовта на Галип към Керем...не толкова проявена и доказана с дела...Така дългоочаквания си син... той Галип...изостави в най трудния момент....инесамо да го дръннеш с нещо ,ами направо да го  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Но ...за другото...ами защо Галип не и предложи ...защо не седнаха да разговарят ...а той отсече ...Не искам да работиш с Кюршат.... Та ,това беше нейната работа ...Нямам спомен някой да е споменал ,че Сабито искала да работи в семейния бизнес newsm78...но може и да греша.... newsm78

# 25
  • Мнения: 4 725
Пети, писали сме едновременно ! Това за семейния бизнес го коментирахме, когато Галип и' каза, че ще се постарае повече да я включва, но първо да поотраснело детето ! А преди това тя му обясняваше, че и' е трудно да разговаря с Мерве, защото няма знания за нейната по - висока позиция.

# 26
  • Мнения: 295
Стана ми смешно, ама какви сме риби слънчасали Joy Joy Joy Joy



Сабиха-Галип,Галип-Сабиха....И двамата не бяха подготвени за такава разтърсваща и истинска любов. Всеки имаше своите си грижи носени от миналото. Никой от тях не беше на чистото, оплетоха се и се изгубиха. От лавиране, угаждане, плащане на данък обществено мнение и мисли за плашещото и неизвестно утре, забравиха, че всъщност важните са те двамата и любовта им. Отдадоха се на проблемите (не толкова големи и неразрешими), позволиха на трети лица да се намесят и приеха чувствата си за даденост. Забравиха, че те са още толкова крехки, непостоянни, не се погрижиха достатъчно, за да укрепнат. Някак си толкова изведнъж всеки прие другия за себе си и се отклониха.
Аз днес съм пас, кой кум, кой сват и кой на булката брат, че още ме боли д-то от снощните ви ритници Joy Joy Joy Joy (много съм се притеснила Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed) hahaha

# 27
  • Мнения: 10 805
Точно Арфи....квото било ,било ...хайде ,че зажъднях за теб...любовницата.... ooooh! #Crazy #Crazy #Crazy Че я обича ....обича я ,но ...
Но мен много ме ядоса Руксар....На моменти е много точна ,но тук....и Сабито правилно и каза ...Да Кемал,да скъпи ,да мили....Сабиха не е такава...Те двете са толкова различни...Не казвам ,че Сабито не е любвеобвилна...тя самаата го каза ,че е зажъдняла за Галип...но докато не се оправи въпроса с доверието ....няма връщане....Докато Руксар е по елементарна ...може би липсата на мъж толкова време до нея ,я е направил такава...и сега с появата на Кемал ,се страхува да не го изгуби...да не изпусне и последния влак в живота си Joy...затова гледа да угоди на Кемал и много ,много не му мисли.... Naughty Докато Сабиха е преживяла толкова много ... и сама продължава напред....с две деца и трето напът...неслучайно и Кемал ,когато я попита на вратата как ще се справи  и...бременна ...тя какво каза ...ще се оправя...

# 28
  • Мнения: 0
Сабиха очакваше от Галип споделяне и съвместяване, равноправно дърпане на семейната кола и затова искаше чрез труда и ентусиазма си да даде и своя принос !!! Галип не я разбра и не защото нямаше желание, а защото не познава друг, освен общоприетия манталитет - жената у дома, без да се меси в бизнеса ! Опита се Галип, но ревността му изигра лоша шега !


Ето цитирам Арфито точно,за семейния бизнес.Колкото за това,че тя не била изявявала желание за рекламата,доколкото си спомням и за списанията не беше нейна идея,спомнете се ,че Нурсел я натресе на Галип
Колкото до това за Кюршат, съгласна съм с Галип,че трябваше да я махне от него,защото тя не прояви прозорливост,а напротив с такъв наивинитет се довери на Кюрито,че по едно време ми приличише повече на двойка с него ,отколкото с Галип

# 29
  • Мнения: 4 725
Пети, писали сме едновременно ! Това за семейния бизнес го коментирахме, когато Галип и' каза, че ще се постарае повече да я включва, но първо да поотраснело детето ! А преди това тя му обясняваше, че и' е трудно да разговаря с Мерве, защото няма знания за нейната по - висока позиция.

Пак сам, без да обсъди със Сабиха,  директно каза на Кюршат: " Дали госпожа Сабиха да не работи само в списанието ? " А сега и' кълца сол на главата и и' създава проблеми !

Общи условия

Активация на акаунт