Son bahar - Любов назаем - Еркан и Айча # 53

  • 31 256
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 725
Сабиха очакваше от Галип споделяне и съвместяване, равноправно дърпане на семейната кола и затова искаше чрез труда и ентусиазма си да даде и своя принос !!! Галип не я разбра и не защото нямаше желание, а защото не познава друг, освен общоприетия манталитет - жената у дома, без да се меси в бизнеса ! Опита се Галип, но ревността му изигра лоша шега !


Ето цитирам Арфито точно,за семейния бизнес.Колкото за това,че тяя не биля изявявала желание за рекламата,доколкото си спомням и за списанията не беше нейна идея,спомнете се ,че Нурсел я натресе на Галип
Колкото до това за Кюршат, съгласна съм с Галип,че трябваше да я махне от него,защото тя не прояви прозорливост,а напротив с такъв наивинитет се довери на Кюрито,че по едно време ми приличише повече на двойка с него ,отколкото с Галип

Пети, семейната, не служебната, но равноправна в труда, а не като жена - домакиня !

Последна редакция: вт, 25 окт 2011, 00:30 от arpha

# 31
  • Мнения: 4 725
"а напротив с такъв наивинитет се довери на Кюрито,че по едно време ми приличише повече на двойка с него ,отколкото с Галип "

 smile3521 smile3521 smile3521 Галип изобщо да не я беше пускал в това списание ! Но и аз съм съгласна, че Сабиха не биваше да споделя с Кюршат, писала съм го много пъти - това и' беше слабост, но човешка !

Последна редакция: вт, 25 окт 2011, 00:25 от arpha

# 32
  • Мнения: 4 725
Стана ми смешно, ама какви сме риби слънчасали Joy Joy Joy Joy



Сабиха-Галип,Галип-Сабиха....И двамата не бяха подготвени за такава разтърсваща и истинска любов. Всеки имаше своите си грижи носени от миналото. Никой от тях не беше на чистото, оплетоха се и се изгубиха. От лавиране, угаждане, плащане на данък обществено мнение и мисли за плашещото и неизвестно утре, забравиха, че всъщност важните са те двамата и любовта им. Отдадоха се на проблемите (не толкова големи и неразрешими), позволиха на трети лица да се намесят и приеха чувствата си за даденост. Забравиха, че те са още толкова крехки, непостоянни, не се погрижиха достатъчно, за да укрепнат. Някак си толкова изведнъж всеки прие другия за себе си и се отклониха.
Аз днес съм пас, кой кум, кой сват и кой на булката брат, че още ме боли д-то от снощните ви ритници Joy Joy Joy Joy (много съм се притеснила Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed) hahaha

Ивче !   love001Е така те обичам най - много ! Каква си ми хрисимичка !!!  Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 10 819
Ами оная кокошка Мервето #2gunfire...веднага се усети каква далавера да направи...и Кюршат само това чакаше,да натрие носа на Галип...
Ама и Галип...пак го гледам и Кюршат влиза при него ,а той ...да изберем име на агенцията....защо ,бе боже...той не може да го търпи пък иска мнението му....това недоумявам newsm78 newsm78 newsm78

# 34
  • Мнения: 0
Сабиха очакваше от Галип споделяне и съвместяване, равноправно дърпане на семейната кола и затова искаше чрез труда и ентусиазма си да даде и своя принос !!! Галип не я разбра и не защото нямаше желание, а защото не познава друг, освен общоприетия манталитет - жената у дома, без да се меси в бизнеса ! Опита се Галип, но ревността му изигра лоша шега !


Ето цитирам Арфито точно,за семейния бизнес.Колкото за това,че тяя не биля изявявала желание за рекламата,доколкото си спомням и за списанията не беше нейна идея,спомнете се ,че Нурсел я натресе на Галип
Колкото до това за Кюршат, съгласна съм с Галип,че трябваше да я махне от него,защото тя не прояви прозорливост,а напротив с такъв наивинитет се довери на Кюрито,че по едно време ми приличише повече на двойка с него ,отколкото с Галип

Пети семейната, не служебната, но равноправна в труда, а не като жена - домакиня !


За неяя представата със служебната и семейната кола се сля в едно,сърдеше се на Галип за тъпите списания,но от нея се искаше само малко прозорливост,не можете да ми твърдите ,че това била нейната работа,нейна,нейна,колко да е нейна,като преди това тя беше само секретарка?Знам ,че много и хареса да е управител или директор-не се сещам точно каква го играеше в списанието,но ако искаш да върви семейната кола,трябва да го направиш по друг начин.Не може да искаш да си равноправна в труда,но в същото време да гледаш като кон с капаци на общата картина.Не може да опяваш на мъжа си Нендел,та Нендел,списаания,Кюршат и асънъмъ,докато той крои глобални планове за промяна и ти даже не сващаш за тях,защото гледаш на 5 см от носа си.Лудата Нурсел предвиди ходовете наа Галип, а Сабиха не може да погледне нещата в по голям мащаб,макар че живее с него.Е как да яя уважава ?

# 35
  • Мнения: 4 725
Миличка, от Галип се искаше да споделя, той не го направи и сгреши, и продължаваше да греши ! Ето и тази вечер серията ! Абе, човек, като толкова обичаш тази жена, седни с нея и изясни проблемите ! Но не ! Защото трябваше да си признае грешките, направи го чак като му опря ножа до кокала и щеше да изгуби Сабиха ! А помните ли ?       " Обещавам ти Сабиха, в хубавите ти очи ...... и т.н. ", че не го помня цялото....

# 36
  • Мнения: 10 819
Миличка, от Галип се искаше да споделя, той не го направи и сгреши, и продължаваше да греши ! Ето и тази вечер серията ! Абе, човек, като толкова обичаш тази жена, седни с нея и изясни проблемите ! Но не ! Защото трябваше да си признае грешките, направи го чак като му опря ножа до кокала и щеше да изгуби Сабиха ! А помните ли ?       " Обещавам ти Сабиха, в хубавите ти очи ...... и т.н. ", че не го помня цялото....

 smile3521 smile3521 smile3521

# 37
  • Мнения: 0
Миличка, от Галип се искаше да споделя, той не го направи и сгреши, и продължаваше да греши ! Ето и тази вечер серията ! Абе, човек, като толкова обичаш тази жена, седни с нея и изясни проблемите ! Но не ! Защото трябваше да си признае грешките, направи го чак като му опря ножа до кокала и щеше да изгуби Сабиха ! А помните ли ? " Обещавам ти Сабиха, в хубавите ти очи ...... и т.н. ", че не го помня цялото....

Ами знам мила,че това се искаше от него,ама как да стане от само себе си,при условие ,че винаги е живял сам-Нурсел не се брои,борил се е сам,управлявал е холдинга сам,не се съобразявал с никого,не е споделял с никого,и на всичкото отгоре е и турчин,как да стане ми кажи,просто ей така изведнъж?Можеше и да стане,но за това се иска много хитра жена,а Саби беше по скоро наивна,отколкото играч предвиждащ 2 хода напред.Ако можеше да е такава,тогава би спечелила уважението на Галип в професионален план,където тя искаше да се докаже.Но той едва ли е търсил това в нея,той си яя обичаше всякак.
А колкото до това му обеещание за очите,не ми го припомняй,е то направо ми подклажда неистова омраза към мъжкия пол и в частност към Галип,койтоне спря 95 серии да ги пълни със сълзи тези очи






2

# 38
  • Мнения: 4 725
Ами оная кокошка Мервето #2gunfire...веднага се усети каква далавера да направи...и Кюршат само това чакаше,да натрие носа на Галип...
Ама и Галип...пак го гледам и Кюршат влиза при него ,а той ...да изберем име на агенцията....защо ,бе боже...той не може да го търпи пък иска мнението му....това недоумявам newsm78 newsm78 newsm78


Све, това си е чиста проба отмъстителност На Галип към Кюршат ! В известна степен - само 1% , изразявам много леко задоволство, че си получи това, което си търсеше т.е. с неговите камъни, по неговата глава ! И точно заради тази ситуация, за която той после разбра, че му е подготвена от Мерве, продължавам да недоумявам, защо и' прости, че и тръгна да я защитава пред Сабиха ! Дали пък нямаше наистина чувства от негова страна, или защото обеща на баща и' да се грижи за нея ! newsm78 newsm78 newsm78

# 39
  • Мнения: 4 725
Миличка, от Галип се искаше да споделя, той не го направи и сгреши, и продължаваше да греши ! Ето и тази вечер серията ! Абе, човек, като толкова обичаш тази жена, седни с нея и изясни проблемите ! Но не ! Защото трябваше да си признае грешките, направи го чак като му опря ножа до кокала и щеше да изгуби Сабиха ! А помните ли ? " Обещавам ти Сабиха, в хубавите ти очи ...... и т.н. ", че не го помня цялото....

Ами знам мила,че това се искаше от него,ама как да стане от само себе си,при условие ,че винаги е живял сам-Нурсел не се брои,борил се е сам,управлявал е холдинга сам,не се съобразявал с никого,не е споделял с никого,и на всичкото отгоре е и турчин,как да стане ми кажи,просто ей така изведнъж?Можеше и да стане,но за това се иска много хитра жена,а Саби беше по скоро наивна,отколкото играч предвиждащ 2 хода напред.Ако можеше да е такава,тогава би спечелила уважението на Галип в професионален план,където тя искаше да се докаже.Но той едва ли е търсил това в нея,той си яя обичаше всякак.
А колкото до това му обеещание за очите,не ми го припомняй,е то направо ми подклажда неистова омраза към мъжкия пол и в частност към Галип,койтоне спря 95 серии да ги пълни със сълзи тези очи
2

Е, с Ивчето тази вечер ме сразихте напълно ! Съвпадение 100% !!! newsm68 newsm68 newsm68

# 40
  • Мнения: 4 725
Жалко, че Тоти не се появява от известно време, но дано поне го прочете : Тоти, от тази вечер започвам да харесвам много абито Кемаааааааал !!! Joy Joy Joy

# 41
  • Мнения: 10 819
Миличка, от Галип се искаше да споделя, той не го направи и сгреши, и продължаваше да греши ! Ето и тази вечер серията ! Абе, човек, като толкова обичаш тази жена, седни с нея и изясни проблемите ! Но не ! Защото трябваше да си признае грешките, направи го чак като му опря ножа до кокала и щеше да изгуби Сабиха ! А помните ли ? " Обещавам ти Сабиха, в хубавите ти очи ...... и т.н. ", че не го помня цялото....

Ами знам мила,че това се искаше от него,ама как да стане от само себе си,при условие ,че винаги е живял сам-Нурсел не се брои,борил се е сам,управлявал е холдинга сам,не се съобразявал с никого,не е споделял с никого,и на всичкото отгоре е и турчин,как да стане ми кажи,просто ей така изведнъж?Можеше и да стане,но за това се иска много хитра жена,а Саби беше по скоро наивна,отколкото играч предвиждащ 2 хода напред.Ако можеше да е такава,тогава би спечелила уважението на Галип в професионален план,където тя искаше да се докаже.Но той едва ли е търсил това в нея,той си яя обичаше всякак.
А колкото до това му обеещание за очите,не ми го припомняй,е то направо ми подклажда неистова омраза към мъжкия пол и в частност към Галип,койтоне спря 95 серии да ги пълни със сълзи тези очи


Искало се значи от Галип...да ама не....Защо тогава искате от Сабито да е по прозорлива...ами може ли за няколко месеца да стигне неговото ниво...хайде дори и по ниско ....никой не я научи ,а само изискваше от нея...

# 42
  • Мнения: 10 819
Миличка, от Галип се искаше да споделя, той не го направи и сгреши, и продължаваше да греши ! Ето и тази вечер серията ! Абе, човек, като толкова обичаш тази жена, седни с нея и изясни проблемите ! Но не ! Защото трябваше да си признае грешките, направи го чак като му опря ножа до кокала и щеше да изгуби Сабиха ! А помните ли ? " Обещавам ти Сабиха, в хубавите ти очи ...... и т.н. ", че не го помня цялото....


А колкото до това му обеещание за очите,не ми го припомняй,е то направо ми подклажда неистова омраза към мъжкия пол и в частност към Галип,койтоне спря 95 серии да ги пълни със сълзи тези очи


Обещавам ти Сабиха ,в хубавите ти очи вече да няма болка !!!!

Обещания ,обещания ,обещания.... ooooh! ooooh! ooooh!

# 43
  • Мнения: 4 725
 smile3521 smile3521 smile3521


Дружки, досега нямах нет и ви изпуснах ! Cry Cry Cry

# 44
  • Мнения: 4 725








Рухсар,



Галип сякаш не знаеше за багажа ! Направо се изуми !



Виж ти, напразно му се ядосвахме ! Явно, майка му го е изпратила !



Както и да е ! Всъщност, това нищо не променя !




Знаеш ли ? Може би, ще остана без работа !



Новите са взели на мушка господин Кюршат !
Той ни събра днес и ни каза да сме готови за всичко !





Божеее, бих казала добре, че е Галип, но.... Ти сега от яд
не би взела и пукната пара от него, а детето в корема ти, расте !




Последна редакция: вт, 25 окт 2011, 02:09 от arpha

Общи условия

Активация на акаунт