Чували ли сте за Магнитни пръстени за отслабване

  • 96 991
  • 260
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 0
Здравейте, изчетох цялата тема и също си поръчах тези пръстени, но моите са от София за 10 лв. Надявам се до няколко дни да пристигнат, защото аз съм тинейджърка и съм висока 1.66, а съм 82 кг. От 3 години се опитвам да сваля, но сладкото ми е най- голямата слабост и не винаги се сдържам да не ям. Имам и друг проблем, когато например си взема голям шоколад трябва да го изям целия иначе не мога .... Може ли автора, който е писал първоначално, понеже виждам вече темата е на повече от година, да пише вече дългогодишен опит от пръстените, за да не си давам напразни надежди да отслабна.. Simple Smile

# 211
  • Мнения: 90
здравейте и аз искам ако има хора които имат някакъв резултат след ползването на тези пръстени да сподели.

# 212
  • Мнения: 90
и тук виждам че един казва че се слагат с издълбаната част навътре към палеца други обратно ,на снимките е дадено с издутата част навън,кое е правилното?

# 213
  • Мнения: 0
и тук виждам че един казва че се слагат с издълбаната част навътре към палеца други обратно ,на снимките е дадено с издутата част навън,кое е правилното?


Аз моите ги нося с издутото навън, нося ги от 3 дена и не съм яла сладко! Успех Simple Smile

# 214
  • Мнения: 101
Пръстенът се поставя на основата на палеца на крака с издадената част на магнита в посока навътре. Уверете се, че магнитът е разположен под пръста и в средата.

# 215
  • Мнения: 0
Здравейте!Нямам време да прочета цялата статия,за това искам да попитам някой неща,които може да сте обсъждали вече,но ... Вчера си ги поръчах и аз Simple Smile Искам да питам тези,който сте ги пробвали вече има ли странични ефекти?Ако си пушач или ако употребяваш алкохол,нещо бърка ли ги?След колко време най-много може да се види някакъв ефект?Ако се носят постоянно има ли проблем,или си има определено време,когато трябва да се свалят?И последно ако се къпя с тях увреждат ли се? БЛАГОДАРЯ предварително и наистина ще ми е от полза всичко това!Мерси отново!Чао,чао! Simple Smile))

# 216
  • Мнения: 6
Здравейте   bouquet

току що си поръчах пръстените и моля момичетата, които са писали по темата преди година да споделят ефекта им с нас.

Благодаря и успешно отслабване на всички нови и на мен  Heart Eyes

# 217
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета! И аз (да не остана по-назад) си ги купих тези пръстени. Не знам дали ще имат ефект, но специално, за да пиша и да следя темата, се регистрирах. Аз съм 165см и съм 54 кг. Сигурно е малко смешно да се боря за отслабване, но когато човек на същата височина е бил 48кг. и за една-две години стане с 6-7 кг. отгоре, малко се депресира Simple Smile Нося си ги пръстените, не знам доколко съм ги сложила правилно, понеже на всички картинки са сложени по различен начин. Послушах съвета на някои от момичетата и си ги взех от продавалник за 3лв. (с доставката излязоха 6, но поне не е 15-20). Във всички случаи съм съгласна, че няма смисъл да се дават толкова пари са едно магнитче върху гума. Имам, обаче, един малък проблем - малко ми хлопат (явно са ми големи) и от време на време се извъртат. Точно за това си мисля, че може би не ги слагам правилно.
При всички положения вече ги нося 4-ти ден и мога да кажа смело, че сладко не ям. Мъжът ми ми казва, че съм шоколадово чудовище (каквото сладко има, го опустошавам за броени минути), а за 4 дена съм изяла 1 сладолед и една блокче шоколад. Даже в момента седи пред мен един Марс и смятам да му го подаря на него (той да си трупа мазнинки за зимата) - изобщо не ме изкушава. Да не говорим, че не ми се и яде нищо, извън сладкото. Губя апетит, което е хубаво. Явно все пак има някакъв ефект, не вярвам да си въобразявам или да се самонавивам, поради простата причина, че аз по принцип на такива глупости не вярвам и ако нямаше толкова много положителни коментари за тези пръстени, даже нямаше и да ми мине през акъла да си ги купя.
Ако видя някакъв резултат, ще пиша отново и дано това помогне на някое момиче, което се колебае. (дано да имат и ефект де) 

# 218
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! И аз (да не остана по-назад) си ги купих тези пръстени. Не знам дали ще имат ефект, но специално, за да пиша и да следя темата, се регистрирах. Аз съм 165см и съм 54 кг. Сигурно е малко смешно да се боря за отслабване, но когато човек на същата височина е бил 48кг. и за една-две години стане с 6-7 кг. отгоре, малко се депресира Simple Smile Нося си ги пръстените, не знам доколко съм ги сложила правилно, понеже на всички картинки са сложени по различен начин. Послушах съвета на някои от момичетата и си ги взех от продавалник за 3лв. (с доставката излязоха 6, но поне не е 15-20). Във всички случаи съм съгласна, че няма смисъл да се дават толкова пари са едно магнитче върху гума. Имам, обаче, един малък проблем - малко ми хлопат (явно са ми големи) и от време на време се извъртат. Точно за това си мисля, че може би не ги слагам правилно.
При всички положения вече ги нося 4-ти ден и мога да кажа смело, че сладко не ям. Мъжът ми ми казва, че съм шоколадово чудовище (каквото сладко има, го опустошавам за броени минути), а за 4 дена съм изяла 1 сладолед и една блокче шоколад. Даже в момента седи пред мен един Марс и смятам да му го подаря на него (той да си трупа мазнинки за зимата) - изобщо не ме изкушава. Да не говорим, че не ми се и яде нищо, извън сладкото. Губя апетит, което е хубаво. Явно все пак има някакъв ефект, не вярвам да си въобразявам или да се самонавивам, поради простата причина, че аз по принцип на такива глупости не вярвам и ако нямаше толкова много положителни коментари за тези пръстени, даже нямаше и да ми мине през акъла да си ги купя.
Ако видя някакъв резултат, ще пиша отново и дано това помогне на някое момиче, което се колебае. (дано да имат и ефект де) 

# 219
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! И аз (да не остана по-назад) си ги купих тези пръстени. Не знам дали ще имат ефект, но специално, за да пиша и да следя темата, се регистрирах. Аз съм 165см и съм 54 кг. Сигурно е малко смешно да се боря за отслабване, но когато човек на същата височина е бил 48кг. и за една-две години стане с 6-7 кг. отгоре, малко се депресира Simple Smile Нося си ги пръстените, не знам доколко съм ги сложила правилно, понеже на всички картинки са сложени по различен начин. Послушах съвета на някои от момичетата и си ги взех от продавалник за 3лв. (с доставката излязоха 6, но поне не е 15-20). Във всички случаи съм съгласна, че няма смисъл да се дават толкова пари са едно магнитче върху гума. Имам, обаче, един малък проблем - малко ми хлопат (явно са ми големи) и от време на време се извъртат. Точно за това си мисля, че може би не ги слагам правилно.
При всички положения вече ги нося 4-ти ден и мога да кажа смело, че сладко не ям. Мъжът ми ми казва, че съм шоколадово чудовище (каквото сладко има, го опустошавам за броени минути), а за 4 дена съм изяла 1 сладолед и една блокче шоколад. Даже в момента седи пред мен един Марс и смятам да му го подаря на него (той да си трупа мазнинки за зимата) - изобщо не ме изкушава. Да не говорим, че не ми се и яде нищо, извън сладкото. Губя апетит, което е хубаво. Явно все пак има някакъв ефект, не вярвам да си въобразявам или да се самонавивам, поради простата причина, че аз по принцип на такива глупости не вярвам и ако нямаше толкова много положителни коментари за тези пръстени, даже нямаше и да ми мине през акъла да си ги купя.
Ако видя някакъв резултат, ще пиша отново и дано това помогне на някое момиче, което се колебае. (дано да имат и ефект де) 

Момичета,здравейте и от мен,вчера си поръчах пръстените от продавалника за 3 лева,даже зарибих и една приятелка,която има проблем с щитовидната жлеза.А моят проблем е голямата ми лакомия хаха и любовта ми към въглехидратите Cry  утре ще дойдат и се надявам да ми подтиснат апетита,че вече на нищо не заприличах!!! Включвай те се и вие за постиженията си.
Лека от мен.

# 220
  • Мнения: 21
със сигурност мога да кажа, че не действат, само се измъчих да ги нося сума ти време

# 221
  • Варна
  • Мнения: 0
Привет на всички момичета, които искат да подобрят формата си! Както вече съм писала и аз нося магнитни пръстени. Тъй като меренето на килцата зависи от кантара, колко си изял и изпил преди това, колко си изхвърлил и т. н., когато си купих пръстени, си свалих мерките бедро, талия, гръдна обиколка, ханш. Носила съм пръстените около 2,5 месеца, с прекъсване от 1 месец между 1-вия и 2-рия. Днес реших да проверя имам ли промяна. В гръдната обиколка, талията и ханша - няма. Обиколката на бедрото ми обаче, е намаляла с 4 см. Невероятно, но факт! Има някаква логика, пръстените да влияят първо върху краката. През времето, за което Ви разказвам, освен, че апетитът ми доста намаля и вече не се тъпча с филийки с лютеница, както преди, не успях да променя съществено двигателните и хранителните си навици. Обещавам след празниците да се постарая  Simple Smile  Весели празници на всички и щастлива Нова година! bouquet

# 222
  • Мнения: 2
Въпреки , че бях сигурна ,че това е поредната глупост  си ги купех ходя по 8 км пеша  заради тях
ОСВЕН ДА МЕ УБИВАТ ДРУГ ЕФЕКТ НЯМА

# 223
  • Sofia
  • Мнения: 26 385
ако всеки ден ги носиш по 8-10км.със сигурност ще има ефект  Wink

# 224
  • Мнения: 160
Въпрос към тези,които носят пръстена повече време - колко дълго използвате един комплект,този магнит вечен ли е или трябва да се сменят пръстените? И ако да-на колко време? newsm78 Дали тези,които нямат ефект,не са сменяли пръстените,когато е било необходимо?
Дано ми разбрахте питането... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт