Чували ли сте за Магнитни пръстени за отслабване

  • 97 001
  • 260
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 0
Вчера ми пристигнаха пръстените,японското чудо,много са големи,ще видим резултат след седмица

# 226
  • Мнения: 0
Вчера ми пристигнаха пръстените,японското чудо,много са големи,ще видим резултат след седмица
Здравейте виждам , че много хора са се сдобили с тия пръстени , искам да кажа , че ги нося от два дни по цял ден и още сякаш нищо ми няма ..

# 227
  • Мнения: 0
Privet I ot men na vsi4ki jelae6ti da svalqt nqkoe I drugo kilce. Iz4etoh vsi4ki komentari I nakraq se re6ih I az da se probvam s tezi prasteni . Do sega probvah kakvo li ne to ne be6e 4ai s kanela, to ne bqha limoni, lunni dieti otslabva6ti 4ai4eta, vitasim ................ hvarlih kup pari I nakraq ni6to. A se zafdava lqto........Re6ih 4e s tezi prasteni ne se iska ni6to drugo osven da gi nosi6 . Ako ne pomognat to ne vijdam I kak mogat da navredat.......Taka 4e iskam I az da se probvam.
Molq ako nqkoi 6te pora4va ot tozi evtin kitaiski sait da pora4a I za men. Pla6tam si I dostavkata. Ili pak ako nqkoi e pora4al v pove4e I ima za prodan da mi pi6e na li4na za da se razberem za pla6tane I dostavka.
Jelaq uspeh na vsi4ki slabee6ti.

# 228
  • Sofia
  • Мнения: 26 387
често ги пускат в сайтовете за колективно пазаруване  http://www.grupo.bg/sofia/oferta-magniten-prysten-otslabvane-sam … ajn-magazin-12892

# 229
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен,
Нося ги от една седмица по цял ден.Вечер ги махам,защото нали ''магията" е в пристискането,а като спим няма как да се усети натиск.Честно казано не съм загубила апетит...Първите дни много ме боляха краката,но сега са Окай.Интересно ми е колко време е необходимо, за да се усети разлика.
П.П. Аз си ги купих от Продавалник за 3 лв. Опаковката е абс.същата като тези по сайтовете.Доставката ми излезе 3.49 хаха,което е повече от стойността им.Това е най-евтиния вариант.

# 230
  • Мнения: 7
Здравейте, и аз реших да си ги поръчам от този сайт http://www.ebay.com/itm/1-Pair-New-Slimming-Health-Silicone-Magn … sh=item43c315520a тук са 0.89$ с безплатна доставка.
Ще пиша като ги понося дали има ефект  Simple Smile

# 231
  • Мнения: 1
ООхх и аз искам, но 10 лв много ми се струват, при положение, че ги има и за без пари  Mr. Green днес ще обиколя аптеките в града да ги потърся и се надявам да ги намеря Praynig Всичко което пишете много хубаво ми звучи Mr. Green

П.П. Ако някоя има излишни приемам веднага  Mr. Green

В Продавалника има по-евтини. За друг член на семейството взех от там, от едно момиче и съм много доволна. Peace
в китайския сайт са 1.50лв.,в продавалника от 7 нагоре-помоли някоя мацка да ти поръча директно.
здравейте, искам да си поръчам от този китайски сайт, но малко съм притеснена. като п;атиш с карта само сумата за птръстените ли тегляд от там, аз се притеснявам да би да изтегляд повече пари.

# 232
  • Мнения: 0
iskam da pitam gore dolu kolko se svalqt na mesec s tezi prasteni i naistina li sa efektivi kato se nosqt prodaljitelno vreme

# 233
  • Sofia
  • Мнения: 58
Някой знае ли дали могат да се използват от кърмещи мераклии да отслабнат?Дали биха могли по някакъв начина да навредят на бебето или на лактацията? Thinking

# 234
  • Мнения: 22
Здравейте!И на мен ми е много интересна тази тема и се записвам.Много не съм наясно с тези сайтове  http://www.ebay.com  и китайския сайт, как става това с плащането. Ще съм много благодарна ако някоя добра дама ми ги поръча, пращам паричките предварително. Моля, пишете ми на email- sven_2@abv.bg  Благодаря предварително!!!

# 235
  • през девет планини в десета
  • Мнения: 51
Момичета ,дето си взехте пръстените , я споделете има ли някаква промяна ? Аз ще си поръчам тази седмица от продавалника Simple Smile
smyrfietkata  , има ги в продавалника и не са скъпи , а пък и по-барзо ще пристигнат Peace

# 236
  • Мнения: 0
zdraveite i az ot godini se boria s kilogramite ot niakolko dni sam zakypila magnitnite prasteni dano da imat efekt i pri men

# 237
  • Варна
  • Мнения: 0
Въпрос към тези,които носят пръстена повече време - колко дълго използвате един комплект,този магнит вечен ли е или трябва да се сменят пръстените? И ако да-на колко време? newsm78 Дали тези,които нямат ефект,не са сменяли пръстените,когато е било необходимо?
Дано ми разбрахте питането... Embarassed
Магнитите на пръстените запазват силата си с години, така че могат да се носят докато е здрава силиконовата част или не се разтеглят прекалено. Не бива да стягат, но не бива и да се въртят. По-добри резултати се получават, като се съчетаят с пластири за детоксикация. Аз свалях по 1 кг на месец, но последния месец комбинирах с пластири и резултатът е двоен. Освен това нямам запек, с извинение.

# 238
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
вече 2 седмици ги нося тези магнитни пръстени но не са най-удобното нещо. Като ги сложа не са ми огромни, но почна ли да ходя и се въртят и ми застават между палеца и показалеца и е доста досадно да ги оправям постоянно. Нямам никаква промяна в храненето, нито ми се е загубил апетита, нито имам страст към нещо. И килограмите ми за 2 седмици са си същите. Ще продължа да ги нося и ще видим. Поне сега сезона е такъв че сме обути с чорапи, не си представям да ги нося с чехли или сандали.

# 239
  • Мнения: 10
Здравейте, дами Simple Smile Аз също съм ползвала тези пръстени и то доста упорито. За жалост, при мен ефект нямаше. Дано все пак на някоя помогнат.

Общи условия

Активация на акаунт