Чували ли сте за Магнитни пръстени за отслабване

  • 97 005
  • 260
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 0
вече 2 седмици ги нося тези магнитни пръстени но не са най-удобното нещо. Като ги сложа не са ми огромни, но почна ли да ходя и се въртят и ми застават между палеца и показалеца и е доста досадно да ги оправям постоянно. Нямам никаква промяна в храненето, нито ми се е загубил апетита, нито имам страст към нещо. И килограмите ми за 2 седмици са си същите. Ще продължа да ги нося и ще видим. Поне сега сезона е такъв че сме обути с чорапи, не си представям да ги нося с чехли или сандали.
Ако се вгледате внимателно в картинката тук http://shop.itpri.com/product/0214mp01-ring-no-fat/ ще забележите, че пръстените не се слагат върху най-тънката част от пръста, а непосредствено над нея. Не трябва да се въртят и да убиват. И още магнитът да е навътре към пръста. Успех! Пръстенчетата действат, но много бавно, за съжаление Sad. За да има по-бърз ефект си трябва и съответния режим на хранене, и съответния двигателен режим, което поне за мен е по-трудно постижимо. Да не говорим за пиенето на вода, особено през зимата Simple Smile

# 241
  • Мнения: 1
И аз днес се сдобих с тях... реших да пробвам Simple Smile не е голяма инвестиция и не е химия Shocked След второто раждане имам 14 кг свалени и 14 +които не помръдват. Надявам се да има ефект, макар че въобще не съм от тези които се хранят с огромни количества храна.
Както и да е, ще чакаме да видим Simple Smile

# 242
  • Мнения: 0
Zdraveiteee I az dnes se sdobih s prastenite I vednaga gi slojih. Malko sa neudobni no......., dano da svikna. Kakto se kazva " trai babo za hubost" . Razbira se navestih I kantara 54 kg Sad Celta mi e 50kg , no sam re6ila da ne se taglq mnogo 4esto. Smqtam da go pravq vsqka sedmica za da vida dali ima napredak. Do kolkoto razbrah rezultatite ne idvat mignovenno, taka 4e sam re6ila da gi nosq minimum 1 mesec kato gi svalqm vazmojno nai-rqdkot.e dokato sam v banqta , na tanci ( 2 pati v sedmicata za po 1 4as ). Dano da ima nqkakav napredak. Pojelavam uspeh na vsi4ki slabee6ti .Ako vsi4ko e nared 6te pi6a za rezultati sled sedmica. Hubav den na vsi4ki Simple Smile

# 243
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
вече 2 седмици ги нося тези магнитни пръстени но не са най-удобното нещо. Като ги сложа не са ми огромни, но почна ли да ходя и се въртят и ми застават между палеца и показалеца и е доста досадно да ги оправям постоянно.
Ако се вгледате внимателно в картинката тук http://shop.itpri.com/product/0214mp01-ring-no-fat/ ще забележите, че пръстените не се слагат върху най-тънката част от пръста, а непосредствено над нея. Не трябва да се въртят и да убиват. И още магнитът да е навътре към пръста. Успех! Simple Smile
Искаш да кажеш че така както са на картинката трябва да ги обърна с изпъкналата част навътре към пръста, така ли? На картинката където са сложени на крака не се вижда много добре тъй като пръстените са прозрачни.
Аз си ги слагам така както е на картинаката - преди да почва да се стеснява палеца и преди кокалчето на палеца, но пак ми се въртят и застават или между палеца и показалеца или отвъншната страна на палеца, но никога не стоят на указано място. Вече един месец ги нося и ефект никакъв няма.  

# 244
  • Мнения: 2
Да, в момента са на мен, когато има ефект ще пиша.

# 245
  • Варна
  • Мнения: 0
Привет на всички търпеливо слабеещи! Пръстенчетата се носят с магнитчето към пръста. Нали трябва да правят акупресура на определена точка от него. Ако са широки и се въртят може да помогне малко лейкопласт Simple Smile. Вече се правят и двойни пръстени - за палеца и съседния му пръст, но не знам до колко са удобни.Чета противоречиви мнения. newsm78

# 246
  • Мнения: 0
Zdraveite fidanki Grinning. Edna sedmica se ma4a s tezi prasteni I ne moga da im namera mqsto. Vse imam 4uvstvo 4e ne sa tam kadeto trqbva . Do kolkoto razbiram trqbva da sa po sredata na mesestata 4ast na golemiq prast ne v d olnata po slaba 4ast Nali ? Moite se se izhluzvat I zastavat v osnovata na prasta I togava vaob6te ne mi ubivat I po4ti po cql den si gi nosa tam za6toto nqma kak da gi namestvam neprekasnato. Az gi tarpa ni6to 4e ubivat I gi svalqm samo no6tem ta da mi otpo4inat malko krakata. Vse pak kakvoto I da prava rezultat za tazi edna sedmica otkakto gi nosa nqma. Nikakav rezultat nito gram . No ne se otkazvam. 6te gi nosa edin mesec I 4ak togava ako strelkata ne mradne zaminavat na bokluka Grinning. Haide uspeh na vsi4ki . 6te se ot4eta pak sled sedmica za sega si stoq 54 kakto si startirah.

# 247
  • Мнения: 52
Здравейте, не съм чела мненията назад, но ще ви споделя моя опит с пръстените. Гледах, че вървят реклами тук - там из интернет, цената беше около 10 лв. После от форума научих за www.buyincions.com Поръчах ги от там за по - малко от 1 долар. Носа ги вече почти 4 месеца. Ефекта е доста бавен, но го има. Честно да си призная нямам време за спорт, но се опитвам да се храня по здравословно, често, но по малко. Апетита постепенно намаля. По принцип не обичам сладко и шоколад, рядко ям такива неща и може би това е плюс и за мен, не знам.

Относно това, че убиват, първите няколко дни щях да се побъркам, като съм боса - добре, но сложа ли обувка, ми се ревеше. Сега изобщо не усещам, че са там.

# 248
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
а доставката колко е?

# 249
  • Мнения: 52
а доставката колко е?

Доставката е безплатна, мисля, че беше за около 20 дни. Но не можеш да поръчваш за по малко от 1 долар (аз докато го разбера това нещо, направих втора поръчка и сега имам един резервен комплект), та се наложи да си поръчам и блуза, която се оказа доста сносна. Пращат по пощата, в сайта може да следиш и до къде е стигнала доставката. Плаща се с карта, аз платих с кредитна. Не знам дали приемат дебитни карти. Ето http://www.buyincoins.com/item/3593.html

# 250
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
не са 1$ Naughty

за колко трябва да е минималната поръчка?

# 251
  • Мнения: 52
Как не са? $ 0.98 за чифт. Аз поръчах пръстените и една блуза за $ 7

# 252
  • Sofia
  • Мнения: 26 388
преди малко цената беше над 4$

# 253
  • Мнения: 1
Здравейте! Искам да споделя моят опит от носенето на тези пръстени - нося ги от около 4 месеца, като ги махам само за през нощта и засега няма резултат. Може би по-нататък ще има някакъв положителен ефект, но ....! Постигането на желаният резултат или става много бавно или и това е поредната заблуда за хората, желаещи да отслабнат.

# 254
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Хайде и аз да се запиша тук. По принцип съм страшно прагматичен човек не вярващ в чудеса,но като изчетох темата си дадох сметка,че реално пръстените не залагат на чудодейно действие на някакво вълшебство,а на китайска медицина.
 Та...имам ги от около седмица. Нося ги през деня/първите дни за по няколко часа защото страшно ме дразнеха/,но след 3-ти 4-ти ден си намериха мястото и вече спокойно изкарвам по 10-12ч. с тях.

 Резултат: апетит клонящ към 0   Shocked Shocked Shocked. По принцип не съм от най-ящните и все гледам да се ограничавам,но това в 3 след обед да не чувствам глад при положение,че ставам в 6 и почти не се спирам никога не е било.
 Другото,което забелязвам е,че при продължително стояне права и ходене я няма дежурната умора и подуване на краката. Незнам защо,но на 4-тия ден имах мускулна треска все едно съм пробягала 10км/това беше първия ден в който бях с тях цял ден/.

 Не се тегля-мразя я тая гад кантара  #2gunfire #2gunfire,но имам огледало и мога с ръка на сърцето да кажа,че гадинките действат. Прибран корем и стегнати бедра.

 Снощи след работа влязох в магазин на приятелка да си купя някоя дрешка и въпросът и "Какво правиш да не си на диета"/знае,че не ги понасям/ ме убеди,че не си въобразявам и наистина има ефект.

 Постът ми стана чаршаф,но ми се иска да кажа: Не очаквайте чудо! Девойки по 48 кг. искащи непременно да са 45 нека не пишат постове от сорта "нося ги ама не действат". Мили момичета вие не се храните,карате я на солети и въздух,скапвате се от тренировки/имам такива екземпляри около себе си/....Това е за работещи,ангажирани момичета и жени нямащи време да киснат във фитнеса и нежелаещи да прекарват живота си в диети.

 Пожелавам успех на всички мами!  bouquet Пролет е!

Общи условия

Активация на акаунт