Отговори
# 15
  • Мнения: 18 551
Роминка   bouquet Прекрасна нова тема. Най- много се изкефих, че си се сетила да сложиш линковете за онлайн гледане на каналД. Браво- много си ни умничка!

# 16
  • Мнения: 3 282
Благодаря за новата тема Прекрасна е

# 17
  • Мнения: 2 282
Прекрасна нова тема , поднесена с много вкус от Ромина.
Благодаря !


Нямам търпение до утре. Интересна ми е много Джемре, и героинята, и актрисата много ми харесват. Как ще реагира на изневярата на Гюней ? Ще я тласне ли към брата на Бану ?

 

Това може да е въпрос от анкетата:
- отива при баръш
-отива при Кузей
-примирява се, защото го обича
-решава да се бори с Бану и да си върне Гюней
-слага точка на всичко и прави кариера
-друго
Роминче, дай нещо подобно за анкета.

# 18
  • Мнения: 1 413
Момичета,честит Димитровден!Според народната традиция днес започва зимата!
Честито на всички именници!


# 19
  • Мнения: 1 012
dafne_1, благодаря за идеите!   bouquet Анкетата е добавена  Hug

# 20
  • Мнения: 1 413
Вече ми е време да се качвам на кораба на сънищата и Ви желая лека и топла нощ!
RominaB,утре ще го питаме какво мисли за анкетата нашто момче,че сега гледа лошо! Peace


# 21
  • Мнения: 1 012
Айде, да ходим да го умилостивяваме  Sunglasses Peace

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 171
 Hug записвам се.

# 23
# 24
  • Мнения: 2 282

Тоя поглед не се издържа. Тръпки те побиват.

# 25
  • ... да усещаш мириса на море ...
  • Мнения: 3 313

Снощи Еркан Петеккая, е бил гост в предаването "60 минути". Доколкото разбирам, е казал хубави неща за Къванч.
инфото: KENAN ERÇETİNGÖZ'LE 60 DAKİKA!
видео с тази част от предаването: http://www.gecce.tv/video/kenan-ercetingozle-60-dakika-2bolum_6179/

... ако може някой да преразкаже думите му...

# 26
  • Мнения: 186
Дафне, тези магически очи са типични за скорпионите, какъвто е и Къванч.
Ален Делон, Ричард Бъртън също имат магически очи, от жените-актриси знам Вивиан Ли.


Ето и другия красавец с магичен поглед , любим актьор - Ричард Бъртън , с извинение за спама.  Wink




За анкетата, още мисля. Наистина се затруднявам с отговора, което е голям плюс за сценаристките, никаква предварителна нагласа, предвидимост на действието, евалла, както се казва.

# 27
  • Мнения: 2 282
Случката с Джемрето е удар от живота. Или този удар ще те смачка или си взимаш съответните поуки. Най-общо казано. В крайна сметка, когато губиш, не знаеш какво печелиш и когато печелиш не знаеш какво губиш. Използвам шансовете, които ми дава Баръш - кариера. И не се обръщам назад. Нито към Кузей, нито към Гюней.

# 28
  • Мнения: 18 551
Здравейте милички.Сряда е!!! Ама ако знаете какъв кофти сън сънувах...Ферат реши да си отмъсти на Кузи чрез Симайчето и я похарчиха милата. дано наистина да не се сбъдне. че...

# 29
  • Мнения: 186
Да, това е удар от живота. Добре си го казала и най-добре е наистина да се обърне към кариерата си. Лошото , че тя за момента минава през Баръш, а там има една съскаща змия-годеницата. А и той не е безразличен към нея. Бану ще гледа да разкара Джемре отвсякъде, да не й се мярка повече. Трагичен образ е Джемре. Наистина ми е много интересна, гледам филма не само заради Кузей, но и заради нейния образ. Тя като визия и характер, със своята сдържаност, ми прилича много на Кейт Уинслет. Наистина броя часовете вече до 20 часа тази вечер, толкова нямам търпение. А в анкетата отговорих , че отива при Баръш, да видим.

Общи условия

Активация на акаунт