Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 832
Тия хора ме шашнаха с тази огромна активност!И за секунда не спряха да приказват,да се обаждат,
да пожелават!Работят на огромни обороти!До сега не чух да са казали големите холдинги и бизнес мени и дами дали са дарили по-големи суми!Ами той Рахми Коч работи във всички сектори на икономиката и може сам да реши проблема!Тоя дядка блъсна Киво при наградите за ELLE декември м.г.
Берен  ще  разцелува Киво при възможност!Нейното поведение,блясъкът в очите и зачервените  бузки  издават нещо,нали?

Имаше големи дарения едно от 2 и едно от 1 милион от бизнесмени.Екипа на ВВ и ТИМС  дариха 100 000 ,Ay Yapim 45 000,a сценаристите на филма 55 000

# 151
  • София
  • Мнения: 832
http://data-bg.org/details.php?id=22248
3 Епизод на Север-Юг в торент  Peace

# 152
# 153
  • Мнения: 1 413
Браво на комшиите!  bouquetРазбиха всичките ми съмнения за постановка на шоуто!
Голяма организация показват! PeaceМного са задружни и съпричастни!
Показват и на нас,че няма невъзможни неща, стига човек да ги иска!

# 154
  • Мнения: 1 012

">#![/video]

# 155
  • Мнения: 1 413


Последна редакция: чт, 27 окт 2011, 01:16 от shaane

# 156
  • Мнения: 3 329

Много ми хареса Това момиче прави страхотни клипове

# 157
  • Мнения: 1 012
Да, и е много бърза  Laughing

# 158
  • Мнения: 1 413
И половинката на Бура/Гюней се появи в акцията! Peace
Само Азра никаква я няма!И това ми било МИС свят!?
smile3524

# 159
# 160
  • Мнения: 0
Нещо са й потънали гемиите на Госпжата!!
А той в типичното си напоследък нещастно настроение!!
Тя да се снима с Къванч е първа, но да направи нещо полезно хич я няма, права си Шане, Къде е тази вечер носителката на титлата Мис Свят?
Тя май знае само да яде, нея я снимат само по вечери и да си ближе сладоледа!Незнам, но не мога да я понасям вече, и ако са заедно с Къван за мен той ще е най-големия глупак!!

Последна редакция: чт, 27 окт 2011, 02:11 от корсикана

# 161
  • Мнения: 0


Happy Birthday Kivanc Tatlitug


# 162
  • Мнения: 1 413
Като си спомня Киво колко ми изглеждаше влюбен в Идил миналата пролет,та сега не мога да го позная!Може и това да е нова мода за него,като влюбен в старата си любов - вечно навъсен!
Абстрахирам се от моите си мераци да е с Берен,ама защо сега не виждам и граам любовна заигравка? newsm78
Вечно гледа надолу,на две крачки пред Азра,разминава я сякаш не му трепва!Аз ли съм кьорава и си фантазирам или и Вие виждате подобни неща? newsm78

# 163
  • Мнения: 3 329
негов патент е това - да върви пред дамите А тази не ми прилича въобще на Азра ама щом казват

# 164
  • Мнения: 0
Да Ви кажа на мен ми прилича на неуспешна бизнес среща!!
Не си кьорава, просто вече и аз незнам какви ги върши!Той е луд!

Общи условия

Активация на акаунт