Мъж Скорпион - 2

  • 194 452
  • 1 466
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 796
При мен се опитваше в първите 1-2 години. Но срещна силен отпор в лицето на себеподобно и в момента аз съм тази, която е по критиките. Когато той ме критикува обаче, винаги има защо и винаги го прави по начин да се чувствам гузна и виновна, а след това да мисля с часове над "прегрешението си" Laughing. Ама, ти няма да се даваш Laughing

Иначе, прави ми много комплименти, чак понякога ме дразни. Може би, защото аз съм пълна противоположност и за да изкара ласкателство от мен, трябва много да си го е заслужил. А, той милия много обича да го ласкаят Mr. Green


# 31
  • Мнения: 3 601
Я кажете как са вашите ск с критиките? Моя е направо уникален - виждаме се, прави ми един комплимент и веднага следват 10 критики, добре, че съм дебелокожа  Laughing И разбира се - постоянни наставления кое как се прави и как не се прави, много иска явно да ме преправи по негов калъп, ама пък аз съм упорита и хич не се давам.
Скорпито ми не си позволява да критикува открито (вече). Знае, че реакцията е една - пълен игнор.

# 32
  • Мнения: 0
Те винаги искат, но не винаги дават. Обаче решат ли да дават, могат да те удавят. Но на 40 години си дадох сметка, че съм пропуснала много от живота преди срещата си с тоя скорпион. Е, не че ходя с къси поли и се правя на тийнейджърка, но промяната се случи заради него. Сега се чувствам жена отвсякъде както никога досега. Така че забравям за другите мъже засега. И при мен промените са към по-добро.

# 33
  • Мнения: 0
така е,наистина те карат да се чувстваш жена.моето ск дори и от разтояние,дори и че не се виждаме често,по скоро имаме за месец само една среща:) не спира да ми пише и да ми казва неща,които наистина ме карат да се чувствам щастлива. какъв ще е края ,незнам. маи доста ще се опаря:)

# 34
  • София
  • Мнения: 3 013
ауууу, колко много съм изпуснала  Embarassed

мойто пак е в цикъл - крив му е света, познайте кой е виновен  Laughing аз обаче не се давам, и без това имам проблеми със съня и пия валериан, та нервите ми са добре  Grinning сега се връщам да чета какво съм пропуснала ..

# 35
  • Мнения: 0
От мърморенето вземам само ценната за мен информация и другото забравям. Мисля, че само така се оцелява при скорпиона. Като прибавим отгоре и сериозна доза секс и още толкова комплименти и си мирвам на дупето. Къде да ходя - спомнете си снимката в началото на темата. Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 792
 Критикува ме моят скорпион и все за едни и същи неща, но аз май повече го критикувам.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 2 263
Моя не критикува, поне мен не.Поглежда ме само с един особен поглед.После аз го поглеждам с още по-особен поглед и дотам Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 3 013
моя критикува, вечно, за нещо ... каквото му хрумне .... аз почвам да не му обръщам внимание ...

сега да ви питам аз вас как решихте проблема с подаръците, че аз съм в една чуденка голяма ....

# 39
  • Мнения: 172
Нищо, че не заслужава, за пореден път  се проявявам като човек с добро сърце и му взех парфюм....ама Ич не си го е заслужил  Crossing Arms

# 40
  • Мнения: 2
Аз мисля да изчакам (до 18 така или иначе има време) да видя ако е послушен, подаръци ще има за всички от сърце Simple Smile а и така или иначе нямам идея какво ще да е... 

# 41
  • София
  • Мнения: 3 013
Аз мисля да изчакам (до 18 така или иначе има време) да видя ако е послушен, подаръци ще има за всички от сърце Simple Smile а и така или иначе нямам идея какво ще да е... 

и аз май на този вариант се спрях, ако до 11 слуша на 12ти сутрин ще измисля нещичко Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 792
  На моят пък по грешка му превели 300лв. по картата и той си мислел, че са си за него и сега тр да ги връщаме Confused, та май ще остане без подарък за РД..или нещо хенд мейд..

# 43
  • Мнения: 796
Моя не критикува, поне мен не.Поглежда ме само с един особен поглед.После аз го поглеждам с още по-особен поглед и дотам Laughing


 hahaha hahahaМного ме разсмя това Laughing
Моят е на 13-ти. Още нищо не съм му купила - даже и идея си нямам. Последните 2 години подаръците бяха пълен провал.

# 44
  • Мнения: 0
Здравейте отново. скорпито ми е на 17-ти имам време, но пък е толкова далеч, че май ще си остане с пожеланието. Знам ли?! А за когато е в цикъл му влизам в положението - значи има проблем и  в такива моменти съм наблягала на секса, проветрява му се мозъка.

Общи условия

Активация на акаунт