По време на цикъл???

  • 4 608
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 987
Е не може никога да не си намери работа, която да работи докато забременее.

# 16
  • Мнения: 249
Е не може никога да не си намери работа, която да работи докато забременее.
Е, може ако иска или ако успее да си намери работа, която все пак да не е тежка, тъй като нали иска дете все пак трябва да е здрава!  bouquet

# 17
  • Мнения: 7 987
Е, много малко жени работят тежка работа. Аз лично, не познавам нито една.

# 18
  • Мнения: 15 032
Моята сестра забременя по време на цикъл. Възможно е, макар и рядко. В същото време аз правя опити от 8 месеца в цикъл, извън цикъл, в овулация, преди и след овулация и не става!
А колкото до това как се гледат деца - познавам и богати хора, които не стават за родители и бедни такива. Не е въпрос на финансово положение и социален статус.

# 19
# 20
  • Мнения: 249
Е, много малко жени работят тежка работа. Аз лично, не познавам нито една.
Ами, аз познавам вдигането на разни неща също е тежка работа като за жена! На вас никога ли не ви се е налагало да вдигате?!
Лека работа е по цял ден да пишеш с химикал, примерно Wink надали познавате само такива! Peace

Моята сестра забременя по време на цикъл. Възможно е, макар и рядко. В същото време аз правя опити от 8 месеца в цикъл, извън цикъл, в овулация, преди и след овулация и не става!
А колкото до това как се гледат деца - познавам и богати хора, които не стават за родители и бедни такива. Не е въпрос на финансово положение и социален статус.
И баба ми, така е забременяла с първото! Само, че не всеки мъж би направил такова нещо!
Ако до една година не Ви се получи с детето е добре да отидете на лекар. Аз чета доста неща по тази тема, тъй като с много неща не съм наясно никога не е имало кой да ми обясни, затова сама се опитвам да си наваксам пропуснатото. Много полезно е за мен в момента.
Как се гледат деца, критерии няма тъй като всеки казва, че си гледа добре децат и би се засегнал ако някой му каже, че не е така. А за бедни и богати, едните могт да му осигурят всичко, другите нищо лични наблюдения.  bouquet

# 21
  • Мнения: 7 987
Е, много малко жени работят тежка работа. Аз лично, не познавам нито една.
Ами, аз познавам вдигането на разни неща също е тежка работа като за жена! На вас никога ли не ви се е налагало да вдигате?!
Лека работа е по цял ден да пишеш с химикал, примерно Wink надали познавате само такива! Peace

Вдигала съм много тежки неща, но винаги е имало кой да го направи вместо мен.

# 22
  • Мнения: 249
Е, много малко жени работят тежка работа. Аз лично, не познавам нито една.
Ами, аз познавам вдигането на разни неща също е тежка работа като за жена! На вас никога ли не ви се е налагало да вдигате?!
Лека работа е по цял ден да пишеш с химикал, примерно Wink надали познавате само такива! Peace

Вдигала съм много тежки неща, но винаги е имало кой да го направи вместо мен.
Е, значи все пак сте вдигали? А и не навсякъде ви щадят Wink В повечето случаи винаги има нещо тежко за носене или вдигане.  bouquet

# 23
  • Мнения: 7 987
Мен лично навсякъде са ме щадяли. Ако съм вдигала нещо тежко, то е защото съм го правила по желание.

# 24
  • Мнения: 249
Мен лично навсякъде са ме щадяли. Ако съм вдигала нещо тежко, то е защото съм го правила по желание.
Вас може, но не навсякъде е така!  bouquet

# 25
  • Мнения: 35
Здравейте! Моля за съвет и мнение. Рано ли е още за кръвен тест, ако сме правили бебе на 12, 13, 14 декември, които обаче бяха и първите дни от месечния ми цикъл? Благодаря предварително! smile3525

# 26
  • Мнения: 3 242
Не е рано , но е безмислено Simple Smile Няма как да си бременна ако си правила секс по време на цикъл Wink
Забременява се по време на овулация а не на цикъл:)
Има доста теми за овулацията и ще направиш добре , ако прочетеш малко  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 35
В доста от темите, включително и тук пишат момичета, които са забременели по време на цикъл. И като силно искаш нещо, се хващаш и за сламка понякога...

# 28
  • Мнения: 3 242
Това е много рядко срещано явление и да се надяваш на него е равносилно да вярваш в Дядо Коледа Wink
По добре се запознай с темите за следене на овулация и се захващай на работа Simple Smile

# 29
  • Мнения: 6
Момичета много ви благодаря за подкрепата! Така или иначе не съм бременна. Повечето от вас които сте ми отговори ми вдъхнахте доста кураж и вече знам, че по което и време да забременея психически съм напълно готова, а пък с другите неща все някак ще се оправя.
Отново много ви благодаря и ще се радвам, ако скоро пак пиша, но с друга новина!   bouquet  Wink

Общи условия

Активация на акаунт