Кюретаж и забременяване след това - 24

  • 26 028
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: X
Добро утро Simple Smile
Да, Светла, точно Simple Smile
Днес малката е вече доста по-добре, че в чудо се видях два дена, корем я боля, температури..Много е гадно да ти е болно детето.
Очертава се хубав слънчев петък, да го напълним с положителни емоции:)
Бремелинките, как сте?

# 736
  • Мнения: 76
хей момичета пожелавам ви много късмет и само добри новини

# 737
  • Мнения: 9 095
Ужас! аз съм някакво безмозъчно същество Shocked като ви чета...леле ooooh! незнам как да се пренастроя...аз съм на коренно различно мнение, смятам че съм бременна, не болна и трябва да правя това което ми се прави, а тялото само ще ми подскаже кога да спра- ето например задъхвам се повече и немога да качвам стълби на един дъх, някои миризми ми пречат, въпреки че много обичам кафе сега просто умирам за чай, скъсвам се да хапвам плодове, но това е защото от всичко готвено ми се Sick, шофирам по- рядко защото съм разсеяна Crazy...искам да кажа...то сакчето дето ще стане бебе и след 8месеца трябва да го гушкам нали си знае работата newsm78 и сега като лежа от вчера насам лежа защото усещам че така ми е по- добре...иначе съм планирала да сваля някоя друга стена тапет Mr. Green в крайна сметка имам нужда да се разсейвам защото вие най- добре знаете какво е чувството преди прегледа за сакчето...после дай боже сърчицето...добре че са вашите палци Blush  bouquet

# 738
  • Мнения: 7 118
Теди, много правилно разсъждаваш! Аз също мисля, че бременността не е болест и подкрепям с две ръце това, че прекален светец и Богу не е драг... Първия път пиех кафе и пуших по 1 цигара на ден...понякога 2, спортувах умерено и живеех нормално. Втория път спортувах мнооого умерено, разхождах се много, не пиех никакво кафе и веднага спрях цигарите. Третия път не бях пушила цели 6 месеца, ядях ужасно много плодове, не пиех кафе, правих всичко като бременна, не се натоварвах, не спортувах...абе бях супер примерна и....Моята хомеопатка ми се накара едно хубаво и ми обясни, че трябва да живея така, както го чувствам..ако ми се пие кафе да пия, ако ми се спортува да спортувам и т.н. Това и смятам да направя четвъртия път!  Peace
За задъхването - и 3-те пъти бях така като теб. Не можех дори да вървя с нормално дишане..това е от хормоните и скоро ще влезеш в час.  Crazy Mr. Green

Ти докато си почиваш и мислиш за тапети що не пуснеш новата тема?  Mr. Green

# 739
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Момичета заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=624073.msg20290465#msg20290465

Общи условия

Активация на акаунт