България трябва да уважава, но друг път!

  • 4 839
  • 88
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 234
Никого не съдя.
Всеки да си носи чантата Laughing

# 61
  • Мнения: 662
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4249371

Акцията е била предварително планирана, както се разбира от статията.И всякакви оправдания за разменени куфари и т.н., са доста безумни.Човекът с това си се занимава явно, което не ме радва, но няма и как да го оправдая.

# 62
  • Брюксел / София
  • Мнения: 2 510
Снимката от затвор в Бразилия е потресаваща: 

http://skandalno.net/%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8% … D1%82%D0%B0-10335

Единственото, което мога да кажа в тази ситуация е, че акъл и цикъл не ти ли дойдат навреме - не ги чакай!
Оправданието на Боевски звучи малоумно, бил е със съмнително поведение на летището, т.е. прекрасно е знаел какво прави. Само не ми побира акъла това, че е бил с дъщеря си... Нямам никакво уважение към подобни индивиди и хич не ме интересува какви точно медали са получавали...

# 63
# 64
  • Мнения: 169
http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=4249371

Акцията е била предварително планирана, както се разбира от статията.И всякакви оправдания за разменени куфари и т.н., са доста безумни.Човекът с това си се занимава явно, което не ме радва, но няма и как да го оправдая.
И аз съм на това мнение!
Нищо не го оправдава!
Бил олимпийски шампион,обрал е лаврите и парите,
сега е сгафил,да си понесе последствията!

# 65
  • София
  • Мнения: 62 595
Малко като обобщение ще прозвучи, ама да си кажа! Не разбирам, май нещо сме се извратили целокупно, щом като за енти път се получава така, че някой яко оакал пейзажа, извършил е нещо ужасно, направо квалифицирано като престъпление по НК, обаче все се сформират някакви групички от фенове на извършителя/заподозрения, които започват да се тръшкат, че той не бил, той бил добър човек, не е възможно, пък други били виновни... Аз близките на извършителите ги разбирам - те при всички случаи ще си защитават човека, кръвта вода не става, обаче какво защитават някакви приятели, познати, полупознати и още повече - непознати? Така беше със Стависки (аргументът беше "на всеки може да се случи!), така беше с обирджията преди месеци, така беше и с учителката-обирджийка.

# 66
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Извратени сме да  Crazy
това си е падение, да се радваме ли трябва  Thinking Лично аз не видях някой от писалите тук да оправдава подобно деяние   Rolling Eyes

На едни не им пука , други им е кофти .... трети злорадстват  Tired



Пак ще го кажа мн.ми се иска да е грешка , де не е вярно ..... защото наистина е падение , жалко .... мн.жалко.....

Не ми е тъжно за човека щом е виновен , тъжно ми е ей така за идеала....  колко сме стискали палци , плакали когато сме слушали  бг.химн ... и сега това ..... гадно ми е  , няма как подобно нещо да ме зарадва ......





Някой знае ли нещо по случая какво става , осъдииха ли го , признал ли си е ? Навсякъде по случая има разминаване в информацията   Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 30 окт 2011, 15:21 от Desss

# 67
  • Варна
  • Мнения: 18 048

Някой знае ли нещо по случая какво става , осъдииха ли го , признал ли си е ? Навсякъде по случая има разминаване в информацията   Rolling Eyes

Признал си е. Peace

# 68
  • София
  • Мнения: 62 595
А за какво да му е кофти на някого, да не му е роднина на този? Или защото е българин? Че то, ако ни е кофти за всеки българин, дето е извършил някакво престъпление зад граница, направо да се бесим, че то няма да остане мегдан за нормален живот!

Не смесвай работата с личния живот. Пък и хората се променят до някаква степен - днес е принципен и съвестен, утре се обръща и става алчен.

# 69
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Andariel Wink  няма да споря с теб , чуди ми се   Grinning

Който иска ще ме разбере  Grinning

# 70
  • София
  • Мнения: 62 595
разбирам те, както го казваш за идеала. А спомняш ли си случката със сина му? На мен тогава идеалът ми се изпари веднагически, само като гледах и слушах каква му беше реакцията на тоззи човек.  Peace

# 71
  • Мнения: 4 300
Аз се съмнявам на средностатистическия човек чак толкова да му пука за Боевски или Стависки, изключая някакви болни фенове или близки ( даже пример за предното имаме във форума, не точно на тези двамата де).
Това, което мен лично ме ужасява, са призивите за линч и отхвърляне на основни ценности на цивилизацията- като например правната защита. Всеки, ама наистина всеки, има право на такава. Това не означва да пледира 'невинен', разбира се, не това е ролята й.
Или 'той е разплакал хиляди  майки, затова заслужава да го оставят да гние без адвокат'. Той може и убиец да е, за което следва да си понесе предвиденото от закона, а не да го оваляме в катран и пера.

# 72
  • София
  • Мнения: 62 595
Правната защита си е правна защита. Разбира се, че всеки има право на  нея! Но от другата страна стои съвсем човешкият порив за възмездие, справедливост, дори отмъщение. Едва ли тук има родител, който не се притеснява от това, детето му да стане нарркоман. Явно е някаква защитна реакция.

# 73
  • Мнения: 0
Абе Андариел по-напред надлежно са ти обяснили, че една половинка струва 70лв, децата не взимат кока, именно поради тази скъпа причина, какво възмездие, какъв родителски линч?
Естествено, че всеки има право на правна помощ, не сме крепостници!
Съчувствам на Боевскил За мен той е невинен до доказване на противното.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 18 048
Абе Андариел по-напред надлежно са ти обяснили, че една половинка струва 70лв, децата не взимат кока, именно поради тази скъпа причина, какво възмездие, какъв родителски линч?
Естествено, че всеки има право на правна помощ, не сме крепостници!
Съчувствам на Боевскил За мен той е невинен до доказване на противното.

Не спираме да бъдем родители, дори когато децата пораснат. Това също го уточнихме по-напред.

Общи условия

Активация на акаунт