България трябва да уважава, но друг път!

  • 4 834
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Аз познавам "деца" или хайде да кажем, тийнейджъри, които си купуваха кока. Основно с пари, изпратени от родителите си в чужбина.

# 76
  • Мнения: 662
Около 6 месеца ще се събират доказателства, докато излезе официалното обвинение, така казаха последно.Едва след това ще има присъда, около 15 години, поне тази цифра е обединяваща за повечето коментари.
Пише се, че има опция да излежи присъдата в България, но пък точно с Бразилия нямаме такава спогодба.На този етап всичко се гради по-скоро на слухове, предположения и догадки.Ясно е само, че доста ще постои в предварителния арест.
Както написа пухи-пухи-"всеки да си носи чантата".

# 77
  • Мнения: 0
Бътински, едва ли някой гастербайтер изкарва толкова сериозни пари, че детето му да шмърка бело, като изоглавено Stop Не казвам, че лъжеш, може и да са опитали веднъж, дваж.
Хеске, съгласна съм. Но не Боевски е виновен, че не осигуряваме правилно възпитание и среда на децата си.

# 78
  • Варна
  • Мнения: 17 991

Хеске, съгласна съм. Но не Боевски е виновен, че не осигуряваме правилно възпитание и среда на децата си.

За това и през ум не ми е минавало да го обвиня.
Човекът е извършил престъпление, признал си е, ще си понесе последствията.
Не му съчувствам, знаел е какво рискува, не желая да съм толерантна с престъпниците.

# 79
  • Мнения: X
За какво да го уважавам?    newsm78
Човек получава това,което дава.
Даваш престъпление,получаваш презрение.
Че и на рима го докарах....    Laughing

# 80
  • Мнения: X
Бътински, едва ли някой гастербайтер изкарва толкова сериозни пари, че детето му да шмърка бело, като изоглавено Stop Не казвам, че лъжеш, може и да са опитали веднъж, дваж.
Хеске, съгласна съм. Но не Боевски е виновен, че не осигуряваме правилно възпитание и среда на децата си.
Майката му пращаше по около 500-600 лв на месец. По-голямата част "детето" ги даваше за трева, цигари и кока. За останалото разчиташе да го почерпят, нахранят итн. Отделно, че заборчняваше и на тези, които го снабдяваха...Отделно, че някои от тези деца и покрадват, за да си набавят нужното.

# 81
  • Мнения: 24 467
Имам само едно желание- тоя и другите подобни му да бъдат съдени на мястото, където е извършено/ установено престъплението и да изтърпят присъдата си там, не у нас.

# 82
  • Мнения: 1 263
Цитат на: garvanochervena
... Но не Боевски е виновен, че не осигуряваме правилно възпитание и среда на децата си.
Не, не е виновен, даже трябва да го наградим, че осигурявал търсената стока с риск да бъде хванат от полицията.  Tired

Един показателен филм за престъпниците, българското правосъдие и майките на пострадалите:
http://www.primaart.eu/index.php?page=dieeasy&lang=bg

# 83
# 84
  • Мнения: X
Аха.....още малко ,и ще го обявят за държавен агент под прикритие.     Joy

# 85
  • Мнения: 4 555
Сега като влезе в затвора заедно с 34-мата, които е издал...  Confused

# 86
  • Мнения: 1 263
Версията на Гълъбин Боевски: Невинен съм, натопиха ме
http://www.manager.bg/news/boevski-nevinen-sam-natopiha-me

# 87
  • Мнения: X
Даааа,както писах и по-назад,време е да го обявят  и за герой....че е предотвратил разпространението на 9 кг кока.....    Wink

# 88
  • София
  • Мнения: 2 025
Ч. Кажете, ако един българин ни е разплаквал от гордост, че сме българи, то трябва ли да бъдем по-снизходителни към следващите му постъпки?


Преди няколко месеца една учителка от снизхождение  я осъдиха условно за банков обир. Явно може

Общи условия

Активация на акаунт