Подсъзнанието може всичко 45 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 100 995
  • 779
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 950
Това мисля,че е вид КОМУНИГА(има бяла,жълта и т.н.),а това на латински,предполагам е използваната част от растението за съответните цели(екстракт от цветовете и семената на растението).Дано ме разбра,че май е малко объркано.

# 16
  • Мнения: 3 416
Ехеее чак две страницци от новата тема Grinning
mijjika благодаря ти за новата ни темичка!

# 17
  • Мнения: 385
mijjka, най-големи и специални благодарности!  bouquet

# 18
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
БЛагодарим за новата темичка   bouquet
Аз този път не писах-само си ги намислих желанията.Така почувствах нещата.Нали е важно да се вслушваме в интуицията си и ...да се радваме на живота! Peace Пожелавам сбъдване на желанията на всички феички!!!

# 19
  • Мнения: 77
голямо благодаря на mijjjka за прекрасната тема.
и аз съм от тези дето повече четат и малко пишат.
мога само да кажа,че откакто открих темата живота ми се промени по много позитивен начин.и съм много щастлива!
благодаря ви!

# 20
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 743
Благодаря за новата темичка, Мижинка!

Феички милички любимички щуреечки, имам нужда от вашата безценна помощ. Да хващаме вълшебните пръчици и днес на новолуние да изнамерим заедно българското име на едно растение.

Латинското му наименование е Graminis Floris Extractum. На английски се казва Hay flower, а на немски - Нeublume. Нещо със сено може и на нашия език да е.

Fieno на италиански, на български ФИЙ. Или поне така го наричаше баба. По нашенско не го бях виждала никога, но тук да. има много приятен аромат на сминдух.
 Привет на всички Hug Страхотно оформление Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 642
Mam4е, честит рожден ден и от мен!!
Много здраве, късмет и сбъднати желания ти пожелавам   bouquet

Направо ме уби с това парче торта, лигите ми потекоха  Joy

Аз пък не писах желания този път.
До към 22,38 стоях будна, но сънят ми надви.
Сутринта не остана време, но и нямам нагласа да пиша.

Следващия път. Нека само здраве да е.

mijjjka, благодарности за чудесната темичка.   bouquet

# 22
  • Мнения: 1
 Благодаря на mijjka за  труда, който е положила за  всички нас, пускайки новата тема. От близо година ви чета. Не пиша, но благодаря на всички, които пишат, защото научих много неща. Сутрин си пия кафето задължително с вас момичета.

Благодаря ви много! Hug

# 23
  • Мнения: 385
Mam4е, честит рожден ден и от мен!!
Много здраве, късмет и сбъднати желания ти пожелавам   bouquet

Направо ме уби с това парче торта, лигите ми потекоха  Joy

Аз пък не писах желания този път.
До към 22,38 стоях будна, но сънят ми надви.
Сутринта не остана време, но и нямам нагласа да пиша.

Следващия път. Нека само здраве да е.

mijjjka, благодарности за чудесната темичка.   bouquet

Че то не е късно.. принципно периода на новолунието е около 2 дни. А нещата, които искаме да дойдат и да са в повече в живота ни можем да "поканим" през цялата растяща луна, т.е. до пълнолуние. След пълнолуние можем да работим по освобождаване от това, което не ни е нужно  - да намалява, както намалява Луната.  Peace

# 24
  • Мнения: 10 691
Благодаря ви за добрите думи  Hug

Момичета, имам две молби към вас.

Първо, тъй като не съм следила предишната тема, а четях само от време на време, не съм събирала и линкове... Ако някоя от вас се сеща за ценен линк моля да ми го напише на ЛС, тъй като до 24 часа след пускането на темата може да се редактират/допълват постовете  Simple Smile

Втората ми молба е наистина някой да приеме да се грижи за пускането и оформлението на темите, събирането на линковете и т.н. А не да се питаме и кандардисваме в края на всяка тема кой ще я пуска  Wink Аз за съжаление няма да мога да се заема пак с това... А и друг път съм казвала, че е хубаво енергиите да се сменят  Hug
Мисля си, че ще е хубаво още от началото на новата тема да се изясни кой ще е този човек, за да не се изпускат линкове и друга полезна информация  Hug

Така че - хайде, не бъдете срамежливи  Grinning Ще помагаме с каквото можем  Peace

 Hug

# 25
  • Мнения: 1 422
Да ви кажа на мене новолунието във везни и това сега в скорпион ми следват супер логично едно след друго. Нещата, които си пожелах миналия месец, се изпълниха и сега съвсем естествено преминаха в новата тема.  Hug Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 4 349
Да се включа и аз в новата тема!

Този път пропеснах писането на желания, но следващият път ще го направя!

# 27
  • Мнения: X
Аз моето най-голямо желание си го казах вчера сутринта три пъти в църквата. Дано да е хванало декиш Laughing
И сякаш наистина ми се оправи настроението. А особено и след фитнеса вечерта бях шестица.
Обаче през деня много лошо ме боли глава и вече съвсем съм си внушила, че е от негативизма в офиса. Не че това ме прави повече позитивна, де...

# 28
  • Мнения: 3 416
Аз бих се наела с пускането на нова тема,признавам обаче,че хич ме няма по оформлението и не съм съвсем сигурна как да запазя линковете. Ако някой ми подскаже ще пусна следващата.

# 29
  • Мнения: 385
sladurka, ще се справиш Hug
buttinsky, приложи ли "тактиката" от Лени с Псалм 91 за обстановката в офиса?

Общи условия

Активация на акаунт