АХ ТЕЗИ КЪДРИЦИ

  • 28 885
  • 77
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1
inass, от Варна съм. А ти слагаш ли лак за коса след като наредиш ролките- за фиксация?
Днес огледах в магазините, но не видях такива..може би в някой професионален магазин ще има, мисля направо да поръчам от амазон, но исках ако някой е ползвал да сподели.  Peace

Не съм слагала лак до сега. Тоест слагам, но винаги след като съм свалила ролките и може би това ми е грешката Simple Smile) Иначе става наистина готино Simple Smile)

# 76
  • In transit
  • Мнения: 15 431
Мяуче, къде те къдрят трайно на едри ролки? И аз искам така...обаче тук все случвам на фризьорки дето ми казват, че нямало такова къдрене и дори и да "измислели" нещо щяла да ми се изправи след месец косата.  Thinking

# 77
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 568
Mikkey, прощавай, че чак сега отговарям! Peace

Това, което споделяш, много ме учудва. Още първата фризьорка, при които съм се къдрила, сама ми предложи да ме навие на най-едрите възможни ролки (когато за първи път изявих желание да се къдря - точно преди 10 години, във фриз салон в краен софийски квартал - нищо специално).

После се преместих, обаче и новата фризьорка (локален, забутан и непопулярен салон) взе, че изрови абсолютно същите. Mr. Green

Те тези ролки не са чак такава рядкост, според мен ги има във всеки салон, но може би просто фризьорките не могат да схванат какво точно искаш (почти 1:1 са с това, което Немезида е показала). Така че, опитай, няма да съжаляваш.

Друг бонус ефект от къдренето е, че каквато и прическа да си правиш, трае много по-дълго (например, ако решиш да си направиш букли с маша, това е първото, което ми хрумва). Някои жени се къдрят трайно специално, за да си оформят по-лесно косата.

Още един минус да изтъкна - къдринът смърди, и то яко - поне 1 седмица, или там колкото не си миете косата (защото се препоръчва известно време да не се мие, но забравих колко).

Общи условия

Активация на акаунт