Любители на котки тема 55

  • 42 874
  • 722
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 25 298
Applaws е най-добрата храна като съотношение цена - качество, на която съм попадала, за съжаление от известно време изчезна. Дано пак започнат да я внасят редовно. Недостатък е обаче високото съдържание на пепел - мисля 10%, което я прави малко неподходяща за мъжки котки. За женски е идеална. Аз сериозно се замислям да поръчам от някой онлайн магазин тази Arden Grange, лошото е, че нашите котки си падат малко капризни и ако не я харесат ще се чудя какво да я правя. Освен да пробвам с малка разфасовка.

# 661
  • Мнения: 17 546
Не мога да не ви покажа това Joy Joy
 
Благодаря ви за съветите за храната, много ще внимавам каква суха храна купувам. nad_tab, да знам го магазина, ще ида до там. Peace

# 662
  • Мнения: 3 985
Гурметата май ги харесва.

А! Не е будаляФ той. Laughing

Изредили сте доста храни, които никога не съм обръщала внимание продават ли се в магазинчето където купуваме храна за котарака. Ще погледна специално следващия път.

Бижу, свойската вече много се е почуствАл новият член на домакинството ви. Да не го мислим, че е притеснителен. Laughing

# 663
  • Мнения: X
На мен последно от сухите ми хвалиха Advance. Даже и рекламна брошурка ми дадоха, та му взех малко на Мацухий, но само той си знае става ли не става ли за ядене това нещо. Това, че слагат царевица по храните много ме дразни. След като гледах Food Inc. ме подгонва параноята като чуя "царевица".

# 664
  • Мнения: 431
Ами, евтина суровина за пълнеж им е... за съжаление в много храни наистина слагат каквото им падне.

Гледала съм едно клипче, в което обясняват, че често месото дори е със съмнителен произход -- заразени животни, коне от кланници, убити животни по пътя...  Rolling Eyes

# 665
  • Мнения: 101


Здравейте ,включвам се и аз да ви покажа моя любимец.Той се казва Рошко и е порода сибирска горска .голям е глезан и капризен към храна.

# 666
# 667
  • Мнения: X
Тази котчица отгоре на вратата ли се е покачила?  Shocked

# 668
  • Мнения: 17 546
Другата опция е, разбира се, да готвите на животното, стига да имате време и желание. Simple Smile
Ако това е добре, считайте, че мъж ми даже настоява за това. Иска да му купува пилешки крила и да ги готвя на Марси. Laughing

# 669
  • Мнения: 101
да обича от там да наблюдава и да седи върху кантара.



# 670
  • Мнения: X
 Joy Joy Joy
Голяма е нинджа.

# 671
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Seti Beti при мен приспособленията не свършиха работа. Уж котарака ми не е от най тъпите, но обяви бойкот, неколкократно събаря хавлията ми и си свършваше работата върху нея. Накрая се отказах. А бях упорита.

TINA.K ние си консумираме сребърна вода. Моята кана има 2 степени концентрат и питейна, правя концентрат.

Алекс1 страшен хубавец, голям сладур.

Бижy ау голям образ.

boneli какво следи си килограмите.

# 672
  • София
  • Мнения: 13 256

boneli какво следи си килограмите.

Точно от такова "следене на килограмите", когато ни потрябва кантар се оказва с изхабени батерии  #Cussing out. Задължително се случва когато трябва да мерим куфари, за да се вместим в разрешеното от авиокомпаниите. Започнахме да го крием  Mr. Green. Поне да беше нещо меко, плюшено да го разбера, но какво го привлича това парче пластмаса?  ooooh!

# 673
  • Мнения: X
Явно им прилича на поставка, която не могат така просто да подминат.
На мен снощи пак ми спаха върху шията. Или ми е над главата или на врата. Пази ми ангелите ли, що ли? Не знам като натежее как ще ми се отразяват среднощните му пориви за близост.

# 674
  • На небето
  • Мнения: 5 530

boneli какво следи си килограмите.

Точно от такова "следене на килограмите", когато ни потрябва кантар се оказва с изхабени батерии  #Cussing out. Задължително се случва когато трябва да мерим куфари, за да се вместим в разрешеното от авиокомпаниите. Започнахме да го крием  Mr. Green. Поне да беше нещо меко, плюшено да го разбера, но какво го привлича това парче пластмаса?  ooooh!

 rotfImbo Ама много са странни, и моя по необясними за мен и логиката причини си избира много странни места за стоене.

Общи условия

Активация на акаунт