Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 59

  • 49 162
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 229
Здравейте,сладурки!Много съжалявам,но се налага от утре да ви оставя за известно време по неприятен здравословен повод.Ще съм в мислите си с вас и нашите сладури!Дано другата серия да е  много романтична и ви изпълни с красиви емоции!Тази вечер тръпна в очакване поне мъничко да ни зарадват и заредят до следващата!
Искам да ти пиша на ЛС - но не мога да изпратя съобщението, моля да изчистиш пощата си

Готово,Марта Peace

# 691
  • Мнения: 2
dettodorowa, много успех ти желая във всяко отношение! Нека всичко стане по най-добрия за теб начин! Нали знаеш колко много ще ни липсваш, затова бързо се връщай тук, че Керим ще чака!

 Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes  Hug  Heart Eyes

Малко остана до 48-ми епизод, момичета! Не знам дали ще ми издържат нервите да гледам на пресекулки, но непременно ще ви чета и ще гледам довечера серията в тубето. На отбор преводачи спорна работа!   bouquet

На Герчока и Мартето по-спокойно с питиетата, че да не станете като Мукито на нова година... Laughing

# 692
  • Мнения: 23 283
Здравейте,сладурки!Много съжалявам,но се налага от утре да ви оставя за известно време по неприятен здравословен повод.Ще съм в мислите си с вас и нашите сладури!Дано другата серия да е  много романтична и ви изпълни с красиви емоции!Тази вечер тръпна в очакване поне мъничко да ни зарадват и заредят до следващата!
Искам да ти пиша на ЛС - но не мога да изпратя съобщението, моля да изчистиш пощата си

Готово,Марта Peace
Съобщението ми не се приема т.е не може да бъде изпратено - но това което исках да кажа ще го напиша тук. Нека бързо и успешно да разрешиш проблема който имаш. Желая ти го от сърце -  знам какво е да си притеснена - всеки ден работя с такива хора - здравен работник съм / дано не си разочарована от професията ми, въпреки,че ежедневно търпим критики /. Съжалявам, че съм много далече от теб, иначе винаги съм готова да помогна що се отнася за въпрос в мойта сфера. Отново от сърце бързо оздравяване !

# 693
  • Мнения: 23 283
На Герчока и Мартето по-спокойно с питиетата, че да не станете като Мукито на нова година... Laughing
[/quote] 
който го е страх от баба Меца - да не ходи в гората - аз съм любителка - планинарка !

# 694
  • Мнения: 2
И аз, Марте, и аз, ама си трябва и добра компания, освен мезето... Wink

# 695
# 696
  • Пловдив
  • Мнения: 34 137




Пише, че са от 49 серия тези снимки.

# 697
  • Мнения: 0
Здравейте,сладурки!Много съжалявам,но се налага от утре да ви оставя за известно време по неприятен здравословен повод.Ще съм в мислите си с вас и нашите сладури!Дано другата серия да е  много романтична и ви изпълни с красиви емоции!Тази вечер тръпна в очакване поне мъничко да ни зарадват и заредят до следващата!

бързо да се възтановиш и всичко да се подреди, така както го искаш!

# 698
  • Мнения: 23 283
Да задам един въпрос за последните снимки, които се  сложиха - много е зелена природата около тях / например градината /, аз никога не съм ходила в И. и не знам как е - но не трябва ли да е по-есенна обстановката / ако снимат реално сега 49 епизод - филмово време трябва да е 10.11 /

# 699
  • Пловдив
  • Мнения: 34 137



http://www.youtube.com/watch?v=2lGjO8phTrs
Ново фенско / от арабките/ клипче от днес. Докато чакаме серията....

# 700
  • София
  • Мнения: 11
Детелинко, изчисти си кутията с входящи

# 701
  • Мнения: 1
Здравейте,сладурки!Много съжалявам,но се налага от утре да ви оставя за известно време по неприятен здравословен повод.Ще съм в мислите си с вас и нашите сладури!Дано другата серия да е  много романтична и ви изпълни с красиви емоции!Тази вечер тръпна в очакване поне мъничко да ни зарадват и заредят до следващата!

Привет, дружки Беренгинки.

dettodorowa, гечмиш олсун, както казват комшиите. Надявам се бързо да се оправиш и да заемеш полагащото ти се място в темата.

Момичета, моя комп ми скъса нервите днес.   smile3511 smile3515 Забива ужасно. Реших, че е от браузъра и го смених. Преминах на Мозила, но така бързах да действам, че си затрих операта с всички линкове, които бях съхранила. Пробвах да зареда линка на Канал Д, но без успех. Моля, помагайте, че не остана много до началото на серията. Идва ми тоя комп

  comp03 hit

Благодаря предварително и ще почерпя, разбира се.

# 702
  • Мнения: 2 229
Детелинко, изчисти си кутията с входящи

ок

# 703
  • Хасково
  • Мнения: 990
Детелинка,желая ти всичко най добро и бързо възстановяване.

# 704

Общи условия

Активация на акаунт