Каква е вината на Фатмагюл ?(Fatmagül'ün Suçu Ne ?)~ 59

  • 49 182
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 115

Мартичка, донт уори, дарлинг, аз почти винаги имам едно такова в четвъртък вечер!  Wink Crazy Grinning Grinning
Не отказвам и това, но специално за довечера трябва нещо по-силничко най-много да се приспа рано-рано - за срам и позор

Как бе, Марти, моя приятел Джак винаги е насреща, в тежките и в хубавите моменти! /ей така за всеки случей  Wink /

# 676
  • Мнения: 460
Mацки, много отрано се подгрявате с твърдо..... Grinning Grinning Grinning Да не изтървете заветните слова, дето ги чакаме от сума ти време! Grinning Heart Eyes Hug

# 677
  • Мнения: 2 229
Здравейте,сладурки!Много съжалявам,но се налага от утре да ви оставя за известно време по неприятен здравословен повод.Ще съм в мислите си с вас и нашите сладури!Дано другата серия да е  много романтична и ви изпълни с красиви емоции!Тази вечер тръпна в очакване поне мъничко да ни зарадват и заредят до следващата!

# 678
  • Мнения: 115
Mацки, много отрано се подгрявате с твърдо..... Grinning Grinning Grinning Да не изтървете заветните слова, дето ги чакаме от сума ти време! Grinning Heart Eyes Hug
Как да ги изтървем бе, Мимка, аз съм изпила вече 4 кафета поне, отклоних две покани за довечера. За сега съм бетон пред компа. Crazy Laughing Laughing

# 679
  • Мнения: 460
То и аз  се покривам всеки четвъртък, ама все още не се знае мъжът ми дали не е приел някоя покана за тази вечер... Grinning та може и да се окаже, че утре ще гледам! Crossing Arms

# 680
  • Мнения: 460
dettodorowa , да минава бързо! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 681
  • Мнения: 115
А при мен, Милото е нощна смяна, много удобно, а?!  Crazy Grinning Grinning

# 682
  • Мнения: 23 347

Как бе, Марти, моя приятел Джак винаги е насреща, в тежките и в хубавите моменти! /ей така за всеки случей  Wink /
Взимам и Джак, взимам и Даниел(с) - колкото повече, толкова по - добре Оставям  Керимката за вас !

# 683
  • Мнения: 115

Как бе, Марти, моя приятел Джак винаги е насреща, в тежките и в хубавите моменти! /ей така за всеки случей  Wink /
Взимам и Джак, взимам и Даниел(с) - колкото повече, толкова по - добре Оставям  Керимката за вас !
Ашколсум, Мартита, ей тва е приказка!  Hug Wink Wink Laughing Laughing

# 684
  • Мнения: 9 786
Здравейте,сладурки!Много съжалявам,но се налага от утре да ви оставя за известно време по неприятен здравословен повод.Ще съм в мислите си с вас и нашите сладури!Дано другата серия да е  много романтична и ви изпълни с красиви емоции!Тази вечер тръпна в очакване поне мъничко да ни зарадват и заредят до следващата!

Миличка,всичката си положителна енергия изпращам за теб Hug
Бързо и безпроблемно оздравяне ти пожелавам,за да се върнеш по- бързо при нас-много ще ни липсваш  bouquet

# 685
  • Пловдив
  • Мнения: 34 220

Започваме превода на 47 серия.

# 686
  • Мнения: 23 347

Как бе, Марти, моя приятел Джак винаги е насреща, в тежките и в хубавите моменти! /ей така за всеки случей  Wink /
Взимам и Джак, взимам и Даниел(с) - колкото повече, толкова по - добре Оставям  Керимката за вас !
Ашколсум, Мартита, ей тва е приказка!  Hug Wink Wink Laughing Laughing
"Наблюдавам" отбор Керим отдавна - и лекинко подозирах, че това с "приятелчето Джаки" е вид стратегия, ама нейсе..
Марианка чудесна новина - то на човек какво му трябва, за да се почувства щастлив!

# 687
  • Мнения: 9 786
Само 3 часа остават,но сякаш са 3 години Mr. Green

Ето, докато пиша и Марианка ни зарадва с прекрасната новина   bouquet       
Тази вечер определено, ще е вечер на големите емоции Grinning Peace

# 688
  • Пловдив
  • Мнения: 34 220

И новата тема е готова момичета. Почти юбилейна. Знаете, като си допишем тази, отиваме в новата.

# 689
  • Мнения: 23 347
Здравейте,сладурки!Много съжалявам,но се налага от утре да ви оставя за известно време по неприятен здравословен повод.Ще съм в мислите си с вас и нашите сладури!Дано другата серия да е  много романтична и ви изпълни с красиви емоции!Тази вечер тръпна в очакване поне мъничко да ни зарадват и заредят до следващата!
Искам да ти пиша на ЛС - но не мога да изпратя съобщението, моля да изчистиш пощата си

Общи условия

Активация на акаунт