Мина и първата третина през Май ще бъдем трима или четирима

  • 26 468
  • 726
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 118
Sunshine Simple Smile  тези наистина са за съдене  Twisted Evil

# 91
  • Мнения: 1
Sunshine Simple Smile  тези наистина са за съдене  Twisted Evil
#Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out това е невероятно! Как е възможно такава некомпетентност!!!  Имайки предвид, че си бременна и какви негативни изживявания са ти докарали само!!!  ooooh!

# 92
  • Мнения: 42
Ужас, как може така да объркат резултати, това направо е брутално, и то на бременна жена да й изкарат акъла, изроди  Close

# 93
  • Мнения: 71
Sunshine Simple Smile По принцип съм за възпитанието и спокойното отношение към хората и грешките им, но в твоя случай бих забравила всякакво възпитание и бих вдигнала ПОНЕ грандиозен скандал.Това  е  ужасно !
     Момичета , вчера малко се преуморих и вечерта като си легнах...Имах болки в корема в областта около пъпа! НЕ можах да заспя часове! Дори след като отмина страхът ме беше победил и колкото  и да бях уморена не можах да мигна ...Моля ви кажете ми това нормално ли е? Много се притеснявам! Confused

# 94
  • Мнения: 7
Sunshine,тия смотаняци заслужават най-малкото един скандал и ако има черен списък с лаборатории ги изтипосай там та друг дано не отиде при тях smile3516
Йоана,аз не знам дали е нормално или не,но твоя лекар може да ти каже със сигурност,можеш да пиеш и нош-па,но все пак си звънни на доки...и мен понякога ме присвива,ако съм права направо клякам ooooh!,ама е моментно и не съм се притеснявала излишно,сигурно бебо се донамества вътре  smile3506

# 95
  • Мнения: 42
ioana90, и на мен ми се е случвало, но болката беше по-краткотрайна и беше по целия корем, ако продължава отиди да те прегледат. Неискам да те плаша в никакъв случай, но съм чувала за пъпна херния, която се активира по време на бременност, моя позната изкара цялата си бременност така, малко я понаболяваше и веднага след като направиха секциото я оперираха. Надявам се при теб да си е било от претоварването и  да не се повтаря  Praynig

# 96
  • Мнения: 71
Благодаря за бързите отговори ! И аз съм чувала за пъпна херния ,но честно казано в момента ме интересува само бебето да е добре !Сега в понеделник съм на лекар и ще попитам веднага за това! Simple Smile Благодаря пак!

# 97
  • София
  • Мнения: 43
Здравейте и от мен.

Може ли и аз да се оплача, днес бях на лекар и мислех да се запиша и на ЖК, но лекарката каза че всички бройки са и запълнени и преди декември не приема нови бременни Cry
Моля препоръчайте ми добър лекар който работи по ЗК.

# 98
  • Мнения: 71
Аз съм в студентски град. Иначе съм чула ,че в 2ра градска са добри !

# 99
  • Мнения: 0
Мамита вие сте страхотни,така ме зареждате и ме карате да се засмея и най-вече да се отпусна и да мисля малко по-позитивно,БЛАГОДАРЯ ВИ smile3525 smile3525.... Hug Heart Eyes Joy

Благодаря за съветите,и аз така мисля че трябва да отида на лекар за да се успокоя....

asselina и аз като теб ям само сирене,кашкавал мляко...не мога да се спра... Rolling Eyes,но е полезно ...!!!

geryy g ти си невероятна ,така ме амбицира да започна и аз малко по здравословно,че нещо последно време съм започнала да похапвам доста...

# 100
  • Мнения: 507
Здравейте и от мен.

Може ли и аз да се оплача, днес бях на лекар и мислех да се запиша и на ЖК, но лекарката каза че всички бройки са и запълнени и преди декември не приема нови бременни Cry
Моля препоръчайте ми добър лекар който работи по ЗК.

Аз ходя при д-р Иван Димитров в Люлин Мед, и съм много доволна от него. Ходя при него от години. Ако искаш прочети за него в нета и ако ти хареса се обади за час. http://liulinmed.com/ ; http://www.moetobebe.net/novforumm/index.php?topic=3262.0

# 101
  • Мнения: 160
blagovesna, пратих ти покана във ФБ - Jenia Mencheva. Благодаря! Simple Smile
Имам един въпрос относно еднократна помощ за майки - студентки от 2880лв. Някоя от Вас запозната ли е? Аз завърших вече, но бих записала още нещо, стига да не е късно другата година есента. Сега пропуснах есенния прием Sad
В понеделник съм на преглед. Ще си правя ФМ и БХС. Стискайте палци всичко да е наред. След това ще пиша.
Относно срещата - аз съм "за". Много ще се радвам да се видим!
Жани, скорошно дооздравяване (ако още не си)!

# 102
  • София
  • Мнения: 66
ioana90 ти на женска консултация ли в студентски град или живееш там? Питам защото аз живея в района, но не съм запозната с гинеколозите в Студентски град и частните кабинети.

Относно яденето, като ви чета много ви се радвам. Аз с това едногодишното вкъщи трудно мога да седна да ям като бял човек. Опитвам се да хапвам докато го храня, но май основно с него се занимавам. Сядането на масата, докато бебо си играе е също мисия невъзможна. Най-любимо му е да се качи върху масата и да почне да ми дърпа чинията и да иска и той, нищо че е ял преди 5 минути. Вече сериозно се замислям да си извикам помощник в къщи, защото нещата не отиват на добре. Да ми е живо и здраво детенцето, ама много палаво се очертава, а аз започнах да си изпускам нервите. Вчера цял ден рева, да ме пита човек защо. Бременна му работа. Спирам да се оплаквам, днес ще ходя на шопинг терапия и се надявам да ми мине Simple Smile

# 103
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 769
Резултата ми от БХС е 1/45.  Cry Не очаквах! Знам, че това не доказва нищо, ама е тъпо. Аз съм убедена, че бебчето е  и ще е здраво! Икато показва толкова голям роцент грешка това изследване защо се прави?!

# 104
  • Мнения: 43
Dilqnski напълно те разбирам - имам племенник, тъкмо проходи и просто на масата се редуваме, а да го оставим дори за секунда без надзор е немислимо - той милият не знае какво иска, всичко му омръзва бързо, иначе много обича някой да го носи, ама аз сега нз да го вдигна или не, ама като реве детето не мога и да го оставя... абе това с малчуганите от една страна е забавно, от друга и на мен на моменти ми изпушват нервите с него  #2gunfire - понеже сме постоянно заедно  #Crazy
elliee не разбирам резултата, но имаш още 2 БХС- около Коледа резултата ще е друг, така че не се тревожи и винаги имаш възможност и за амниоцентеза, ако много те е страх  Hug Не се тревожи сега, все пак това са само % вероятности  Hug

Общи условия

Активация на акаунт