Мина и първата третина през Май ще бъдем трима или четирима

  • 26 356
  • 726
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Някой беше споменал, че продуктите на Палмерс ги има в Лилли верига дрогерии. Днес проверих и е така. Имам брошура с няколко адреса на тези дрогерии в София и страната. Ако се интересувате мога да ги препиша заедно с телефоните за контакти.

# 721
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Ами за мен лично ще е добре, тъй като в изчислението на майчинството ще влезне единственият период, в който са ме осигурявали на реална заплата. Това в случай, че премат базата за изчислението да е 24м. назад.

# 722
  • Мнения: 0
Здравейте, мами! Аз съм нова, но с гордост и удоволствие се присъединявам към майските мами. Терминът мие на 16.05.2011. Пожелавам лека и безпроблемна бременност на всички ви.

# 723
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Добре дошли на новите дами!   bouquet
Радвам се, че ставаме все повече и повече!

# 724
# 725
  • Мнения: 0
Здравейте,

Бих искала да се запиша и аз във вашата група макар да съм с термин 24ти Април. Не се знае дали няма да отида в Май Simple Smile

Благодаря

# 726
  • Мнения: 847
shusha123, DiDi_HH, miglenam  , добре дошли и лека бременност!

Да кажа,че масажчето беше супер /все още мога да лежа известно време по корем/. Не трябва да се масажира коремната област,разбира се, както и кръста, както и определени точки на гръбначния стълб и врата, както и на ръцете,които точки предизвикват контракции.

Бях и на преглед,развиваме се много добре,събудихме малкото сладурче и се пораздвижи. Някакси като че ли почнах да си отдъхвам и да ми преминава страха,че нещо може да се обърка. Иначе док днес е правил секцио с министъра  Laughing



Общи условия

Активация на акаунт