Докато тиквите за Хелоуин дълбаем, за бебчета мечтаем :) - тема 77

  • 31 357
  • 798
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 884
Страхотна тиквена тема Heart Eyes Heart Eyes
Късмет  за всички babydust7 babydust7 babydust7

# 16
  • София
  • Мнения: 3 679
ELIL11 - успех другия месец  Praynig
Петък е ...а аз днес ще имам най много работа  Tired

# 17
  • Мнения: 3 334
Кафенце.....както винаги,страхотна си Hug
pettesa ябълковия оцет го пия поне да изгубя малко апетит.........че се освинвам с тази лакомия,а пък хем ми се иска бебе,хем да съм мадама хахахахха,но трябва да прочета дали няма да възпрепятства оплождане и т.н ако продължа приема................
zazu1 хубав уикенд в Русе и не го мисли,времето го дават хубаво тези дни Hug
kukla_ta добре дошла Hug
ELIL11 късмет следващия месец Praynig

# 18
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Anni оцетът знам, че е вреден за яйчниците... педи надигах бутилката, че много обичам кисело, но откакто разбрах прекратих пиенето  Peace

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Запис и от мен, с това темпо с което изписваме темичките, ако успеем в бебеправенето този месец, ще мога да се похваля след 2-3 теми Grinning Аз лелята я изпратих вчера и почва маратона, дано този месец е по-спокоен от предния и всички усилия се увенчаят с успех и с  EFP Това пожелавам на всички  Hug Hug Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 9 111
Лелята току-що кацна, 2-3 дена преди очакваното. Това ми е най-краткия цикъл в историята - само 28 дни. Може ли да е подранила заради прегледа при гинеколога  newsm78. Нищо де, тъкмо по-рано ще се заловим с бебеправенето luvbed в ноември  Laughing. Просто се изненадвам, защото ову-то беше на 16-ти или 17-ти според тестовете.

# 21
  • София
  • Мнения: 650
Страхотна тема кафенце - БЛАГОДАРЯ!
Момичета, толкова много работа имах, че ви изпуснах..Ще се опитам да наваксам, че ми липсатеее Simple Smile
Много  Hug на всички.

# 22
  • Мнения: 477
Зазу 1, не мисля, че е подранила лелята от прегледа.Ние откакто започнахме бебеправенето всеки месец все по-рано ми идва и сега цикълът ми е на 26 дни  Shocked , а по принцип винаги ми е бил на 30.....  newsm78 Дано да е за хубаво Simple Smile
Dharma къде се беше скътала ти? Simple Smile Стига с тази работа

# 23
  • Мнения: 229
Запис и от мен ,Кафенце стахотно заглавие браво  Mr. Green
Лек и успешен ден на всички - Петък е все пак  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 24
# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 2 171
Кафенце, просто съм без думи!   bouquet Прекрасна тиквена тема  Heart Eyes

Дидолина, не бъди алчна. Аз като съм на N-място представям си колко бебчета в корема трябва да имам  #Crazy

zazu1, лек път  Hug И аз съм голямо шубе като пътувам от скоро време и само молитви редя  Praynig

# 26
  • Мнения: 300
Кафенце, страхотна темичка, благодарим Hug
Нека да е късметлийска за всички ни!
Момичета от София, искам да ви попитам за отзиви за докторите във Фемина. Аз ходих там миналата година декември/ като трябваше да се потвърди диагнозата на бебето/, координатите ми бяха дадени от доктора в Тутракан и нямах много време и желание да разпитвам, трябваше да се действа бързо. Сега, обаче наблюдението трябва да се започне от рано, затова ще ми се наложи да ида пак  в София, ако всичко е наред де. Преди ходих във Фемина при педиатър кардиолог Евтимова.

# 27
  • Мнения: 477
Ааа Донииии, чакай да се разберем...Ти се уреди вече с човече, а аз  Confused

# 28
  • Мнения: 601
Записссс
Добро утро, мили мои!  Hug Hug Hug
Кафрнце, прекрасна тема- както винаги. Няма по- добра от теб. Страхотна си   bouquet Как са принцесите?
Куклата, добре дошла и скоро към отчетните  Hug
Тикве, много ти се радвам. Продължавай в същия дух и след няколко месеца ще гушкаш бебока.
Зузи,  Hug Hug Hug
На всички нечакащи- да не дочакат, на всички бебеправещи- да хванат яйцето, за всички, които имат нужда-  Praynig Praynig Praynig, за всички бременилки- погал по коремчето, на всички нови и не чак толкова нови мами в темичката ни- целувки за бебчовците и прегръдки за вас.
Желая ви чудесен и изпълнен с приятни емоции петък.
Обичам ви  Hug Hug Hug
Съжалявам ако пропускам някого или някоя важна новина   Thinking
Да ви разкажа и нещо за себе си. Аз съвсем съм се побъркала и това сие. Онази вечер се събудих към 3-4 часа посред нощ. Бях почти по корем и като се притесних, че бебчо не мърда... Започнах да се чудя какво става, притесних се и реших да направя нещо, че да се размърда.
Легнах по гръб, после пак по корем, но нищо. Станах, разхождах се, сядах, но нищо. След това легнах отново и започнах да си почуквам по корема и да го галя и да му говоря и малко след това бебешочката започна да мърда. Милата ми тя, сигурно съм я събудила. Представяте ли си, каква луда мама ще бъда.
Тази нощ пък, Милото каза, че малката е мърдала много  Mr. Green
Ръссс  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 29
  • Мнения: 7 118

Дидолина, не бъди алчна. Аз като съм на N-място представям си колко бебчета в корема трябва да имам  #Crazy


Ти поне може да си спокойна, Дони, при теб вече добре се вижда колко са  hahaha

Та добър ден и от мен! Истината е в тиквите!!! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт