Новите ви книги - 9 тема

  • 54 832
  • 747
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 24
"Изворът" и "Атлас изправи рамене" са страхотни книги с противоречиви, но силни послания. Интересното е, че и двете започват малко трудно и бавно, но набират скорост и в крайна сметка се оказват адски зарибяващи истории. Аз лично ги препоръчвам горещо; и двете!

По темата:



"Космическият пейзаж" на Ленард Съскинд.

 Sunglasses

# 691
  • София
  • Мнения: 3 689
Да се клецам в Алцхаймера; чел съм и "За мишките и хората". Не е лоша. Сори за офтопика, след малко ще постна нещо по темата, че е дълго и ми отнема време да го напиша. Laughing
На 29-ти ще гледам постановката тук в Бургас! Имам големи очаквания...да видим!

Мисля, че няма да се разочароваш  Wink Една от малкото стойностни постановки, които съм гледала напоследък  Simple Smile

slan4ogled, ще очаквам отзиви за "Тайната на семейство Рей"   bouquet

Моите две "нови" от вчера (в кавички, защото и двете книги са издавани преди години  Simple Smile)


На такава вълна съм напоследък  Blush Сега си търся и "Стълбове от сол" ...
Голямо разочаровние се оказа книгата Тайнта на семейство Рей,нищо общо с хубвата книга за Сара....

# 692
  • Мнения: 0
За книгата на Джулия Чайлд:
На пръв поглед има раздел "зеленчуци", както и други, сред които раздел "риба и месо". Така, че най-добре сда е погледне на място в зависимост от интересите. Може би е подходяща и за вегетарианци.
От днес:
Новата книга за Паша Христова и

Последна редакция: пт, 27 яну 2012, 19:42 от edin

# 693
  • Мнения: 4 070
Тая си купих днес. Laughing

# 694
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Gundie,  ще чакам обезателно коментар!

# 695
  • Мнения: 4 070
Gundie,  ще чакам обезателно коментар!
Hug Без проблем, но не знам кога ще стигна до нея, нищо чудно да изпревари няколко  други.

# 696
# 697
  • на село
  • Мнения: 855
Тази книга няколко пъти ми се наби в очите в библиотеката. Ще чакам за отзиви.

А тази започвам сега:

# 698
  • Мнения: 187
В петък, преглеждах сайта на една On-line книжарница и видях, че предлагат "Пражкото гробище". Помислих си, че вероятно го предлагат само за предварителна поръчка, защото в сайта на Бард все още е написана дата 30.01 но вчера минах покрай "Хеликон" и установих, че книгата е на витрината (книжарницата беше затворена). Това ми се случва за пръв път....
Та се оказа, че е на пазара още от петък  newsm78 Иначе утре излиза втората част на "Роботите" на Азимов и се надявам най-късно в сряда да си получа поръчката! До тогава се въздържам от покупки  Embarassed

# 699
  • Мнения: 466
Тази ми е от днес
"Пражкото гробище" и аз днес я видях в Хеликон с хубави твърди корици  Peace

# 700
# 701
  • Мнения: 143
Все още се чудя с коя да започна:Simple Smile

# 702
  • Мнения: 187
Забравих да споделя за "За мишките и хората". Постановката беше снощи. Хареса ми актьорската игра и режисурата, но историята не ми допадна.....
Двоумях се дали да се насоча към Шоу или Стайнбек...май ще е Шоу  newsm78

Последна редакция: пн, 30 яну 2012, 17:56 от the1

# 703
  • Мнения: 382
Според мен не трябва да си правиш изводи за книгата и за автора от постановката. Ако самата история ("За мишките и хората") не ти допада, опитай друга книга на Стайнбек. Той ми е един от най-любимите писатели. Шоу никак не ми е любим... (но разбира се на други е любим Wink ).

Ето още един любим. Поръчах си биографията му:

# 704
  • Мнения: 1
Свет,моля те сподели мнение,като прочетеш биографията на Селинджър,на мен също ми е любим автор! Hug И Стайнбек,разбира се! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт