В момента чета....8

  • 39 471
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 733
В момента съм на "Сестра". Миналата седмица, след препоръки от форума, обиколих поне 15 книжарници, за да си я купя. навсякъде беше изчерпана. Какво ли не прави рекламата! В момента съм някъде към средата и не бих казала, че е нещо кой знае какво. Но пък може и да не съм стигнала до интересната развръзка...

# 736
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
Подхванах "Къпиново вино" на Джоан Харис.
Започна многообещаващо.
И аз я търся, но не мога да я намеря - навсякъде е изчерпана.

# 737
  • София
  • Мнения: 23 072
Подхванах "Къпиново вино" на Джоан Харис.
Започна многообещаващо.
Щом още от началото ти допата, ще е така до края.  Grinning
На мен ми беше леко тегава в началото, но след това ме увлече приятно.

# 738
  • Мнения: 0
Здравейте,
Последните книги,които съм прочела съвсем скоро са: Всичките части на Хари Потър-много ми харесаха!,"Спутник моя любов" на Харуки Мураками-хареса ми, съвсем различно е от всичко, което съм чела до сега!, "Любов" на Елиф Шафак-на мен лично не ми допадна, "18 % сиво" на Захари Карабашлиев-много ми хареса  Peace , много харесвам Георги Господинов и ви препоръчвам "Естествен роман"!. "Любов по време на холера" на Маркес ми една от любимите книги, така че ако не сте я чели до сега силно я препоръчвам. В момента започвам "Алкохол" на Калин Терзийски-има много добри отзиви за нея  Peace . За чиклит мога да препоръчам Софи Кинсела,Александра Потър и Кармен Рийд. Също така прочетох една много приятна, лека книжка на Елена Колина "Дневника на една нова рускиня" Чудна е  Heart Eyes За български чик лит харесвам Цвета Стоева "Мъже"  Peace

# 739
  • София
  • Мнения: 17 259
Снощи си препрочетох



Направо физически потръпвам на някои места, така ги реди думите тази жена, така ги реди ....  Heart Eyes
Накрая мъжът ми спечели от цялата работа  Laughing

Сега съм си взела за четене по време на обяд в офисната кухня (че си хапвам сама и скучно Simple Smile).



Не съм особено впечатлена към момента.

# 740
  • Мнения: 2 805
Снощи си препрочетох



Направо физически потръпвам на някои места, така ги реди думите тази жена, така ги реди ....  Heart Eyes
Накрая мъжът ми спечели от цялата работа  Laughing


 Joy В частта с готвенето или другата?
Тази книга е уникална с усещанията, които предизвикава - бях писала преди, че докато я четеш сетивата ти се изострят и сякаш вкусваш, усещаш уханията, усещаш емоциите - потапят те  Heart Eyes

И от мен един положителен глас за "Естествен роман" на Г. Господинов.

# 741
  • Мнения: 7 914
Подхванах "Къпиново вино" на Джоан Харис.
Започна многообещаващо.
Щом още от началото ти допата, ще е така до края.  Grinning
На мен ми беше леко тегава в началото, но след това ме увлече приятно.

Запасих се с книги от всякакви жанрове и сега чета според настроението и явно от това ще да е. Whistling



Нова тема.


Последна редакция: ср, 18 яну 2012, 16:26 от звездичка

Общи условия

Активация на акаунт