В момента чета....8

  • 39 500
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
svet65, твои отзиви бях чела за Улицка и от библиотеката си ги взех и трите книги  Heart Eyes "Сонечка/Бедни роднини" също много ми хареса, но "Медея..." повече  Heart Eyes Сега нямам търпение за "Искрено ваш Шурик".

# 721
  • София
  • Мнения: 10 858

Ох,какво изживяване те чака  Heart Eyes

Едва в началото съм, но вече започвам да виждам защо няма нито едно лошо мнение за поредицата.
През цялото време докато чета, все едно някой силно ме стиска за гърлото  Cry
Усещам, че ще бъда като зомби, докато не я прочета цялата.
Началото много ми навява на "1984" на Оруел.

# 722
  • Мнения: 0
Симпатична и свежа.

# 723
  • София
  • Мнения: 1 352
Сянката на вятъра Mr. Green не ми се оставя....ама и на работа трЕбе да се ходи Tired
И при мен същото. Ако можех да си я нося и на работа... Нямам търпение да се прибера и да я подхващам  Laughing

# 724
  • Мнения: 191
Името на вятъра - Патрик Ротфус
Фентъзи. Много леко за четене. Не усещаш кога нощта е минала и трябва да ходиш на работа  Mr. Green

# 725
  • Мнения: 24
"Лошо място" е доста прилична книга, писана от Кунц по времето, когато не дрискаше тотални тъпотии. През последните години пише и публикува предимно боклуци, което е наистина жалко. Преди много му се кефех. Confused

# 726
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
  Вчера започнах разказите на Арчър : "Тревата там е по-зелена".
 Наистина е добър разказвач, майсторски написани сюжети, увлича, но май не ми се четат разкази.
 Искам романи и това е. Затова прочетох книгата до половина и взех "Луси Краун". И..., не съжалявам.
 Арчър ще си го дочитам после, няма да го зарежа, но май разкази скоро няма да посегна да чета.

 "Луси Краун" е увлекателна книга, не бях я чела. Любовна е историята, но така написана, че не ми е от сладникавите  и не ми простее. Минах половината, предполагам, че  и до края няма да ме разочарова.

# 727
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Започнах тази на Людмила Филипова и много ми харесва засега

# 728
  • София
  • Мнения: 23 098
"Лошо място" е доста прилична книга, писана от Кунц по времето, когато не дрискаше тотални тъпотии. През последните години пише и публикува предимно боклуци, което е наистина жалко. Преди много му се кефех. Confused
Кунц го четях когато бях още тийнейджърка и съм с отлични впечатления. Нищо скорошно (разбирайте в последните 10-15 години) не съм му чела и се изненадах от коментара.

# 729
  • Мнения: 2 805
"Луси Краун" е увлекателна книга, не бях я чела. Любовна е историята, но така написана, че не ми е от сладникавите  и не ми простее. Минах половината, предполагам, че  и до края няма да ме разочарова.

Много харесвам тази книжка, два пъти съм я чела. Даже и ще потретя.

Лошо място на Кунц на мен много ми хареса. Кунц и мен ме хвърля в джаза понякога - от доста посредствени до доста силни книги се люшка, и аз барабар с него, когато го чета.

Последна редакция: вт, 17 яну 2012, 22:21 от Самсара

# 730
  • Мнения: 3 066
Сега съм на "Историята на едно прекрасно момиче" -Р.Саймън.

# 731
  • Мнения: 6 531
Започвам "Вино от глухарчета " на Рей Бредбъри. Това ми е първа среща с автора ,дано да ми хареса. Simple Smile

# 732
  • Мнения: 416
Луси Краун ми е една от любимите книги. Сега мисля да прочета за незнам си кой път На изток от рая.

# 733
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Като чела последните произведения на Кунц и аз не съм очарована /You'r heart belongs to me/, но старите му твордби са хубави.

# 734
  • Мнения: 7 914
Подхванах "Къпиново вино" на Джоан Харис.
Започна многообещаващо.

Общи условия

Активация на акаунт