В момента чета....8

  • 39 521
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 24
Здравейте!

Добре, че се разрових във форума, за да попадна и на тази страхотна тема! Обожавам книгите и не мога да заспя, ако не прочета няколко глави, така че често ще наминавам, за да "се хваля" какво съм намерила из рафтовете на книжарници и библиотеки  Hug

Тези дни прочетох :


Страхотен испански автор. Попаднах на нея по случайност, когато си търсех леко четиво, докато пътувам в градския. Е, подхванах първата страница и не можах да я оставя. Това е от книгите, които нямаш никакво желание да свършат, защото ще усетиш някаква празнота.

Днес продължавам с друга негова :


Ти си мой човек - фен на Сафон! Simple Smile Скоро ще подхвана и "Марина"; силно се надявам да ми хареса като горните две. Peace

# 706
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Започнах "Спутник , моя любов " на Харуки Мураками .

# 707
  • Мнения: 5 746
Дете на заем от Айлин Гоудж.

# 708
  • София
  • Мнения: 10 858
Завърших "Цветният воал" - много ми хареса. Изтеглила съм и филма и скоро и него ще изгледам.

И най-после започвам:



# 709
  • Варна
  • Мнения: 37
Вивиан, чакам да споделиш впечатления.

# 710
  • Мнения: 2 805

Ох,какво изживяване те чака  Heart Eyes

# 711
  • Мнения: 4 406
Малко за разтоварване:

# 712
  • Мнения: 15
Аз довърших "Още разкази с неочакван край" на Роалд Дал, които учудващо ми харесаха доста повече от първата част. Сега започвам "Оризовата майка" на Рани Маника благодарение на прекрасната svet65Hug

# 713
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Започвам

# 714
  • Мнения: 1
Снощи започнах "Самотата на простите числа" на Паоло Джордано,ами прочетох повече от половината и не ми се оставяше,много добре написана,като се има предвид ,че е дебютна и младостта на автора също ,надявам се да ни зарадва и с други още по-хубави книги!Препоръчвам я!! Heart Eyes

# 715
  • София
  • Мнения: 10 858

Ще чакам отзиви!  Hug

# 716
  • София
  • Мнения: 6 810
Довършвам "Крадци на лебеди". Не мога да я оставя вечер, сюжетът ми е безкрайно интересен.  Grinning

# 717
  • Мнения: 263
Сянката на вятъра Mr. Green не ми се оставя....ама и на работа трЕбе да се ходи Tired

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Преди малко приключих "Медея и нейните деца" на Людмила Улицка, много ми хареса  Heart Eyes Продължавам с "Искрено ваш Шурик", пак от същата авторка.

# 719
  • Мнения: 382
Преди малко приключих "Медея и нейните деца" на Людмила Улицка, много ми хареса  Heart Eyes Продължавам с "Искрено ваш Шурик", пак от същата авторка.

"Искрено ваш Шурик" е незабравима...!  Grinning Laughing А аз скоро ще почвам "Медея и нейните деца". Жалко, че няма какво друго да чета после на Улицка (защото "Сонечка/Бедни роднини" съм чела)...

Общи условия

Активация на акаунт