Взимате ли тази жена /т.е. вас си/ за законна съпруга ?!?

  • 7 658
  • 93
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 947
Темата е продиктувана или провокирана по идея на един виртуален френд и понеже уважавам авторското право го споменавам като факт. Peace

По същество:


Представете си, че ви клонират в мъжко тяло и застанете пред себе си, но като мъж.

Взимате ли тази жена т.е. вас си за законна съпруга?! ?  Grinning


Вие сте... Flutter

То в огледалото не се вижда есенцията...
Та ако трябва да говоря по темата - то ще е колко съм самокритична към външния си вид. Което пък не ми се нрави особено  Laughing

# 76
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086

По същество: [/i]

Представете си, че ви клонират в мъжко тяло и застанете пред себе си, но като мъж.

Взимате ли тази жена т.е. вас си за законна съпруга?! ?  Grinning


Вие сте... Flutter
Не бих се взела. Прекалено странен характер съм и ако трябва да живея с мое копие, определено не бих се взела за мъж Wink Joy

# 77
  • Мнения: 465
Ммм да, бих се взела, ако съм мъж. Но не бих взела мъж като себе си.  Peace

Имам някои слабости, които смятам, че са поносими за жена и неприятни за мъж.

# 78
  • София
  • Мнения: 399
 Разбира се, нали се обичам!  bouquet

# 79
  • Мнения: 135
Разбира се, нали се обичам!  bouquet

Което ми напомни за... Mr. Green


# 80
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Че се обичам, обичам се, ама чак да се взема, тц.  Naughty  И аз отивам да цунна любимия.... Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 293
Изкушението е голямо,но рискът още по-голям - НЕ,не бих !  Crazy Thinking

# 82
  • Мнения: 755
Ееее ми вие повечето въобще не се искате, защо така? Тогава не се ли чудите защото половинките ви искат след като вие самите не се  искате и не ви се рискува?  Rolling Eyes Whistling

Аз всъщност като се замисля мога да преодолея един мой недостатък, т.е. бих рискувала да го изтърпя и бих се провала, въпреки че до преди седмица друго си мислех. Но ще е трудна връзка де, ще падне едно говорене обяснение, после безконтролно бягане един от друг и тетрално завръщане, ще е една знаменита връзка. Joy Joy Joy

Обаче, за бъде честно логично да е зададем този въпрос и на мъжете във форума.

Взимате ли този мъж/т.е. вас си/ за законен съпруг?
Е, мъже вие сте, бихте ли се взели, ако бяхте жена, можете ли да се опитате да се видите през женските очи що за мъже сте? Flutter Grinning

# 83
  • Мнения: 135
Е, мъже вие сте, бихте ли се взели, ако бяхте жена, можете ли да се опитате да се видите през женските очи що за мъже сте? Flutter Grinning

Тя и преоценената стока си има цена Форти!!!  Mr. Green

На въпроса ти...
Да ми ходи за риба и да харчи за такъми и въдици повече отколкото за мен  Shocked...в никакъв случай не ща!!!  Naughty
Пък и като се замисля за утрешният ден...ай нема нужда!!!  Naughty

# 84
  • Мнения: 741
Тогава не се ли чудите защото половинките ви искат след като вие самите не се  искате и не ви се рискува?
Аз в другата тема писах, че не бих се взела заради по-скоро мъжкия си характер - независима, борбена и самостоятелна съм (там го написах по-точно). Но истината е, че в моето семейство, между нас двамата се получава перфектно допълване и съпругът ми се е оженил за мен именно заради качествата, които имам (и успявам да съчетавам с чисто женствените). А и все пак оценката, която сами си даваме е по-скоро забавно-самоиронична.  Peace

# 85
  • Мнения: 755
. А и все пак оценката, която сами си даваме е по-скоро забавно-самоиронична.  Peace
Именно де, защо е тази ирония...това се ми стана странно?  След като не одобряваме нещо в себе си, защо не стремим да го поправим в посока да ни харесва, а се самоиронизираме и си казваме "такава съм си". Thinking  Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 741
Форти, представи си какво би станало ако някоя от нас си позволи да напише: "Аз съм тоооолкова прекрасна и неустоима, тоооолкова красива, перфектна и безгрешна, че дори се чудя на такъв въпрос."  Flutter  Затова и самоиронията е подходяща в такъв случай, вместо излишните превземки например. А това дали искаме или можем да се променим, всеки за себе си може да отговори.  Peace

# 87
  • Мнения: 755
Форти, представи си какво би станало ако някоя от нас си позволи да напише: "Аз съм тоооолкова прекрасна и неустоима, тоооолкова красива, перфектна и безгрешна, че дори се чудя на такъв въпрос."  Flutter  Затова и самоиронията е подходяща в такъв случай, вместо излишните превземки например. А това дали искаме или можем да се променим, всеки за себе си може да отговори.  Peace
хаха е Андж, уцели ме мацка точно по темата. Laughing Тук има доста такива, които казват, че са неустоими и прекрасни/дори ти го навират в очите ,ако не си ги видял или прочел/, затова иронията ми става непонятна, когато я видя накуп в една тема. Laughing Или има искреност или въпросните прекрасни не са се отчели. Пък и кво ще стане, хората обичат себе си- има един лаф- толкова се харесвам, че чак ме е страх да не си посегна. Та и те така....хахахха. Peace

# 88
  • Мнения: 135
какво би станало ако някоя от нас си позволи да напише: "Аз съм тоооолкова прекрасна и неустоима, тоооолкова красива, перфектна и безгрешна

Като тази ли!!! Mr. Green

# 89
  • Мнения: 741
Соте, истинско ли е туй чудо?  Sick

Общи условия

Активация на акаунт