За кражбите докато спим...

  • 4 631
  • 65
  •   1
Отговори
# 15
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
напълнете му задника със сол.

# 16
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
В родния ми дом миналото лято за влезли в апартамента докато баща ми е спял. Той взима валериан, спи много дълбоко и хърка шумно, трудно се буди. У нас са били и майка и брат ми.
Понякога не знам дали да се възущавам от наглостта или да съм благодарна, че баща ми не се е събудил, да не го наранят. Страшно е.

# 17
  • Мнения: 234
напълнете му задника със сол.

 Mr. Green добра идея.

# 18
  • Мнения: 4 411
пухи  жива е животинката,но е неузнаваема.Незнам нямам обяснение и за мен е изненада.
А после ще ме защитите ли.Щото няма кой да ми отгледа детето.

# 19
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
абе те да разберат че там стрелят , пък чакай после да се върнат.

# 20
  • Мнения: 234
абе те да разберат че там стрелят , пък чакай после да се върнат.

 smile3521

Защо си толкова наплашена?
 Един як,унижаващ бой ще свърши добра работа.
Мъжка рода нямаш ли? Една вечерна засада в тази дворна постройка и да обясняват после какво са правили там.

# 21
  • Мнения: 662
mamamari, някоя нощ ги изчаквате да си тръгнат, после няколко по-яки мъже ги настигат извън имота ви и ги пребиват.Ако се осмелят да се оплачат в полицията, отричате-било е извън вашите владения и нямате представа.Малко дивашки начин, но с такива хора...

Относно капаните-бъди внимателна, защото е напълно възможно в нашата сбъркана държава да осъдят накрая вас, имаше подобен случай преди години.А и циганите са доста отмъстителни, най-малката драма после ще са ви откраднатите вещи.

Хрумва ми и друг вариант, не знам дали реално някое предаване ще се заинтересува, но опитайте.Сложете камери и няколко пъти заснемете грабежите им, хубаво ще е да се виждат лицата им.Едновременно с това сигнализирайте органите на реда, те най-вероятно няма да са особено ефективни, разбира се.И след това предоставете кадрите на някое предаване, тип "Господари на ефира", може да има ефект, поне до толкова, колкото полицията да си свърши работата.



# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Преди години в лозята на една известна фирма върлуваха цигани, като узрее гроздето и вечер като косери вътре. Да обаче една сутрин намерили 2 циганина вътре .. леко застреляни. От тогава никой не краде там... защо ли.

# 23
  • Мнения: 234
"леко застреляни"  Joy Joy Joy

да,защо ли?  Wink

# 24
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Преди години в лозята на една известна фирма върлуваха цигани, като узрее гроздето и вечер като косери вътре. Да обаче една сутрин намерили 2 циганина вътре .. леко застреляни. От тогава никой не краде там... защо ли.

Ами ако решат да отмащават  Rolling Eyes ако предприеме нещо подобно авторката  Confused .........  Хайде на не си припомняме случаи такива ...още са пресни  Tired

# 25
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
е, затова със сол, не със съчми ...
то тоя страх ги прави безстрашни точно тези нагляри.

# 26
  • Мнения: 234
Заради страха от евентуално отмъщение да се оставя да ме изнасилят,пребият,убият?
Или мъжът ми семейството?

И интересно тези ромски косери що не са тръгнали да отмъщават.....

# 27
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
По новините ,даваха за едно село със същият проблем.
 На тухлената ограда си бяха сложили счупени бутилки и ги бяха залели с бетон. Стърчат само стъклата. Така ,че ако прескачат се порязват . Допълнително се слага и бодлива тел. Peace
Грозно е ,но ефективно. 

# 28
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Кажете на кварталния бе, там, където имаме вила кварталните яко дежурят нощно време и явно яко бият. Защото откакто започнаха с нощните обиколки, дворните кражби спряха.

Е, бяха изкопали на майка ми няколко рододендрона, ама друго не е пипано, нито в къщата е влизано, нито в бараката с дърва и инструменти.

И не едно куче, а няколко.

Предвид факта, че нашето е вила, кучета нямаме, но кучетата на съседите своят нашия имот, и  се хвърлят като бесни срещу непознат. А рододендроните явно ги е крал някой, който кучетата познават.

# 29
  • Мнения: 234
Ела да видиш нашия квартален. Мушмурок. По-скоро него ще набият.

Общи условия

Активация на акаунт