Защо обичам и уважавам моята свекърва

  • 28 423
  • 258
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 803
Чета темата и си въздишам само. респект към вашите свекърви момичета! За съжаление, аз по тази тема нямам какво да споделя, защото няма нито една причина поради, която да я обичам.

# 16
  • София
  • Мнения: 17 283
Обичам я и аз моята, с нея много си приличаме като разбирания и усещане за живота, отношение към хората, филми и политика, ако щеш.
А това какъв прекрасен мъж е направила от сина си мисля, е на първо място.

Шанел, много ме трогна историята за свекърва ти и раждането ти. Моята не беше в същия град и много месеци по-късно ми каза, че е прекарала деня в църква. Като й се обадих да й честитя внучка, беше толкова шашната, че ме попита "А Ивето, Ивето как е" - Ивето съм аз, не знам кой е смятала, че  й се обажда Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 2 217
Като й се обадих да й честитя внучка, беше толкова шашната, че ме попита "А Ивето, Ивето как е" - Ивето съм аз, не знам кой е смятала, че  й се обажда Simple Smile

 Laughing Стрхотно.....Това е един неподправен момент, който непреднамерено е станал достояние за теб....И носи много истина. Супер!

# 18
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Обичам и уважавам бившата ми свекърва,която винаги е зачитала мнението ми,давала ми е съвети като майка и приятелка,никога не е създавала интриги и клюки ,предразполагала ме е да споделям с нея неща,които не съм казвала на майка си и ме гледаше като своя любима дъщеря,докато бях девет месеца в болница.не е един ден,не е месец,девет месеца...Прекланям се пред това голямо човешко сърце!  bouquet А сега-когато вече аз имам друго семейство,второ дете,не е пропуснала Коледа,на която каквото приготви в коледното ботушче на внука си,това и на дъщеря ни-без дори да я познава...  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 17 283
Всъщност, ти ме подсети - пропуснах в моите защо-та да добавя и отношението й към сина ми, който не й е внук, но тя си го прие като такъв от първия ден - примерно днес той беше при нея преди обяд. Никога не ги е делила и никога не го е забравяла при поводи, гостувания, разговори по телефона... Не съм се надявала на това, честно казано, много съм й благодарна.

# 20
  • Мнения: 1 210
Свекърва ми е изключително почтен и достоен човек, който винаги е наясно с мястото си. Никога не хленчи, не се оплаква, не театралничи, нито драматизира. Наясно е с ангажиментите и на двама ни, не прави трагедии за това, че рядко ни вижда. Отношението и към мен е искрено, обично и топло, а на мен ми харесва да я водя на обяд, когато съм свободна. Имаме си наши разговори, такива, каквито имам с мама.

# 21
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Защото е добър Човек!Добричка е жената Simple Smile И тя и свекъра.

# 22
  • Мнения: 14 654
Защото е умна и забавна, има неповторимо чувство за хумор, изобщо е човек, който те пленява още след първия разговор. И е млада по дух.
Освен това ми оказва помощ за децата, винаги когато има възможност. Абе, не баба, а слънце имам аз Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 216
Каква лицемерна тема Mr. Green
Майтап! Радвам ви се и мъъъъничко ви завиждам! Wink

# 24
  • Мнения: 3 611
Защото не съм я виждала кажи речи от сватбата.... а вече съм и доволно разведена Simple Smile

# 25
  • Мнения: X
Уважавам я, защото е майка на мъжа ми и единствената баба на детето ми. Важна ми е, защото мъжът ми я обича и детето ми ще я обича един ден. Не виждам защо трябва да изпитвам любов към нея - това съвсем не е нужно, а в случая и невъзможно - тя не показа грижа и състрадание към мен в моментите, когато ми беше най-нужно и копнеех за обгрижването и съпричастието на близка жена.

# 26
  • Мнения: 4 916
Само хубави неща мога да кажа за нея.
Моят отгвор го е дала Шанел - обичам я, защото е отгледала мъжа ми като прекрасен човек.
Самата тя е много добра, интелигентна, позитивна. Винаги ме подкрепя, без значение от темата. Аз нея също.

# 27
  • Мнения: 1 897
Е, и аз ще се включа с хвалебствия за свекито.
Как да не я обичам,родила е и е отгледала прекрасния ми съпруг,за 6,5г.не е казала нищо лошо,не се е бъркала в живота ни,не дава акъл как да си гледам детето,не ме дели от дъщеря си.
Мога да говоря на всякаква тема с нея,защото е млада и готина,като цяло е един прекрасен човек.

# 28
  • до Бургас
  • Мнения: 100
Като й се обадих да й честитя внучка, беше толкова шашната, че ме попита "А Ивето, Ивето как е" - Ивето съм аз, не знам кой е смятала, че  й се обажда Simple Smile

Почти никога не се включвам с подобни коментари, но това наистина ме трогна. Hug

Моята свекърва не е за тази тема, но от уважение към сина й, никога няма да присъства и в другата. Peace

# 29
  • Мнения: 958
Не мога да кажа че я обичам, но я уважавам и се прекланям пред нея. Аз съм доста чепат човек, но тя успява да ме изтърпи, и да ми угажда. Помагала ни е в наистина трудни моменти, гледа ми децата, наравно с нашите, когато имам нужда от нещо, без значение какво, веднага се отзовава. Може би ще осъзная че я обичам, чак когато я изгубя (дано да не е скоро).
Понякога се чудя защо тази жена жертва всичко, само и само за да помага, да бъде съпричастна. Няма да забравя как ми помогна след раждането, въпреки че не се седеше около мен. Как лежа с детето в болница, за да ме отмени, как не спеше по цяла нощ около децата, когато бяха болни, за да мога аз да се наспя. Всъщност ме е яд на мене си , че никога не съм и казвала едно огромно Благодаря.
В същото време ме дразни, че понякога ме послъгва, ужким за да не се притеснявам, че понякога купува боклуци на децата зад гърба ми. Но положителните и черти са много повече от отрицателните. 
Така че мястото на моето свеки е точно в тази тема  Hug

Общи условия

Активация на акаунт