Юнска тема № 20

  • 36 416
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 580
JJ, извинявам се, но темата наистина трябва да е N 20. 33 щеше да е темата, ако не бяхме родили още.
Цитат
НАШИТЕ ПРЕДИШНИ ТЕМИ
Teма32

Teма31 Teма30 Тема29 Тема28 Тема27 Тема26 Тема25   Тема24 Тема23 Тема22 Тема21 Тема20 Тема19 Тема18 Тема17 Тема16 Тема15 Тема14 Тема13 Тема12 Тема11 Тема10 Тема9 Тема8 Тема7 Тема6 Тема5 Тема4 Тема3 Тема2 Тема1

НАШИТЕ ПРЕДИШНИ ТЕМИ В РОДЕНИ 2010

Тема18   Тема17   Тема16   Тема15   Тема14   Тема13  Тема12 Тема11 Тема10 Тема9 Тема8 Тема7 Тема6 Тема5 Тема4 Тема3 Тема2 Тема1

Не че има кой знае какво значение.  Peace  bouquet

# 16
  • Мнения: 931
33  пък е хубаво число Simple Smile

Аз се канех да ви питам нещо друго. Моето диване ми взима здравето по улиците, не иска да върви за ръка. Дърпа се, а като го пусна, или се разхожда накъдето му падне - обикновено в обратната посока - или се запъва съвсем умишлено да разглежда половин час нещо незначително. Като го взема на ръце пък почва да се гърчи да слиза, и да ми се изплъзва. Ако влезем в магазин, почва същата история, от време на време добавя и пронизителни писъци (не рев, а писъци, които не са от недоволство - просто така). В чудо се виждам докато купя елементарни неща. Има ли някой друг така? Гледам тук разни майки в квартала как го обикалят пеш с децата си, а аз не мога до кофите за боклук да отида с него.

# 17
  • Мнения: 832
Лулу, и Матей е същия, ама едно към едно. С тази разлика, че не ходя по улиците с него, из Морската обикаляме. Та го оставям да си ходи, където иска. Ако сме тръгнали целенасочено за някъде, след известно време го слагам в количката. По магазини просто не ходя с него, ако трябва нещо да купувам - единствено докато спи. Пазаруваме тримата с баща му като сме.
Ще тръгнат и напред, някой ден  Whistling

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте!
Ееее, най-после я изписахме тази лятна тема.  Mr. Green

Според хомеопатката гърдите ни са чисти, а шума който се чува е от носа. За нея детето е добре, а и определено не кашля много, закашля се само вкъщи, навън нито кашля, нито хрема има. Пупупу, размина ни се май.  Hug Класически хомеопат е нашата, определено си трябват спокойствие и здрави нерви за лекуването с хомеопатия. Нещата не стават с магическа пръчка, но пък търпението си заслужава.  Peace Миналият месец, когато бяхме с пневмония си бяхме в Силистра и ни лекува педиатърката, но нещата се развиха много бързо. В понеделник беше с Т, във вторник му нямаше нищо на прегледа, а в четвъртък вече го бяхме изпуснали. Sad
Педиатъра не съм го сменила, защото първо трябва да го отпиша от сегашния и чак тогава да го запиша тук. И ако ми откажат 2ма, 3ма, докато намеря къде да се запишем ще сме без педиатър. Sad Такава е процедурата във Варна.
Лулу, и Теди не върви за ръка, освен по площадки и в Морската не го пускам извън количката. В магазините също ми е трудно, когато трябва да пазарувам, първо вземам един пакет царевички, лош навик, но няма как да стане иначе, ще си останем гладни и жадни.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 19
Здравейте и аз да се разпиша! Grinning JJ  благодаря за темата!  HugСледя ви редовно ,но няма мн за споделяне,на болните да оздравяват барзо! Heart Eyes

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Лулу, и Павел е същия. Днес излязохме за ботуши без количката. Е нямаше такова бягане - като свободен електрон - слиза на пътя, спира се, пада... Върха беше падането в една вар - целия побеля Crazy Не иска за ръка и това е. Добре, че бяхме с таткото, че него по го чува. И аз до днес само в Морската го бях пускала да върви до мен и добре съм правила.  Laughing Ще мине и този период, надявам се скоро.
Пепси, не е нужно да се отписваш от стария лекар, просто подаваш при новия. Отписването става автоматично.  Peace

# 21
  • Мнения: 67
Ако ще я пускам да върви, излизаме без количка (това е само в  квартала обаче). Ако сме  с количката си знае, че оттам не мърда.  Crossing Arms
В магазина ходя с нея, но само когато знам точно за какво - влизам,  купувам и заминавам. Но ако ще избирам подробно я оставям на майка ми, задължително!  Peace 

# 22
  • Мнения: 39
Здравейте,  bouquet
Запис от нас, smile3523
Малко сме суполиви с прикашляне и мажим гърдичките и гръбчетата с Мукоплант-мазило с евкалипт, разликата е огромна.
Иначе може да се каже , че сме добре . moresmile
Приятна нощ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! smile3524

# 23
  • Мнения: 4 098
С Рая сме почти само пеша, така или иначе слизаме до центъра с кола и за час-два разходка ме мързи да вадя количка. Като цяло, ако съм тръгнала с определена цел нанякъде, трябва задължително да предвидя поне половин час за уговарянето накъде точно вървим. Успява да върви и за ръчичка, но доста често сменя посоката и прави каквото е решила. Най-лесно е, когато и Теа е с нас, по нейния акъл най-много се води.

# 24
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Здравейте и в новата темичка! Simple Smile
 Ние сме към възстановяване (пу-пу). Благодаря , че ни мислите и съветвате, много е хубаво така!  Hug
Пепси, радвам се че ви се е разминало, дано не се разболявате скоро!  Hug
Ние от днес сме вече на този Сингулер, да видим за колко време. Мартеа, нещо не ми се отвори линка, но ще се опитам да намеря такава темичка в дир, да разгледам.
 Незнам дали сте гледали по новините за едно американско бебе-хейтър , дето на всичко отговаря с NO! Е, ами ние сме едно към едно  Laughing От скоро каквото и да го питам, явно по въпросителната нотка знае , че е въпрос и казва НЕ и клати глава в отрицание. Първо беше На, но вече отчетливо казва НЕ. Обичаш ли мама?-Не, Обичаш ли тате, баба, дядо?-не, Ще ходиш ли на мачове с тате?-не, А ще го оставяш ли да ходи без теб?-не, и т.н. Joy Много е смешен, но не мога да го запиша, че включа ли фотоапарата и почва да посяга към него и да иска да ме снима  hahaha.
 Сладки сънища!
 

# 25
  • Мнения: 293
Ходенето ни е болната тема Simple SmileЗа ръка вървим по около 1 км. но не иска да се пуска сама да върви.Това положение като скачени съдове започна да ми омръзва.Може да върви сама доста е стабилна но не иска.Количката я вземам за да има къде да я кача като се измори.В магазините положението е просто ужасно но при мен няма друг начин.Спре ли количката започва моментално да реве,да става,да се върти.Мъжът ми преди да замине на рейс зарежда основно най-необходимите неща от- до,когато сме сами пазарувам само храната в най-близкия магазин до нас където вече ни знаят. Grinning
Ивето постоянно казва тата тата тата  напоследък ,не мога да разбера за баща и ли и е мъчно вече, или го казва несъзнателно. newsm78

Последна редакция: сб, 29 окт 2011, 08:56 от Nataliiiiiii

# 26
  • Мнения: 832
От скоро каквото и да го питам, явно по въпросителната нотка знае , че е въпрос и казва НЕ и клати глава в отрицание. Първо беше На, но вече отчетливо казва НЕ. Обичаш ли мама?-Не, Обичаш ли тате, баба, дядо?-не, Ще ходиш ли на мачове с тате?-не, А ще го оставяш ли да ходи без теб?-не, и т.н. Joy Много е смешен, но не мога да го запиша, че включа ли фотоапарата и почва да посяга към него и да иска да ме снима  hahaha.


Диди, ние пък сме на обратния полюс - на всичко казва ДА  Grinning  Искаш ли, обичаш ли, да отидем ли някъде и т.н. е 'да'.  И аз не мога да го снимам, все посяга към фотото.

Много се радвам, че се оправят дечицата, вече дано са само здравички!

# 27
# 28
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
И аз да се разпиша д,да не ви изпусна  Laughing
Диди,Пете много се радвам ,че се разминахте с болестите този път.Дано повече да няма такива случки.На всички други болнички -бързо оздравяване.
Люска за ходенето Жоро е  1:1 с Боил.В последният месец почти не излизаме с количка.Ако излизаме на центъра сме с колата и само се разхождаме и после обратно в колата.По квартала също ходим без количка.Но определено посоките на движения са ни различни.Аз съм в едната,той в обратната  ooooh!За ръка много рядко дава да го хвана.Като се измори обаче иска да го нося,а вече кръст не ми остана...Имам един слинг аз и си мисля да се пробвам с него  ThinkingА за пазаруването си е спокойно.Той милият още не знае вкуса на сладките и пръчици,та се хвърля само на лъскавите опаковки,но с пакет солети успявам да го излъжа все още.
Наде честито ви ново жилище.Да го напълните с много любов,детски смях и щастие!Гледах снимките -станало е много хубаво.Да нацелуваш Ванчето- кротунка си е тя.Аз моят мамин лигльо сигурно ще го отделя в другата стая като стане абитуриент  Rolling Eyes
JJ супер си е темата,та даже и копирана  Laughing
Сподели с нас каки подаръци взе на децата!
Нека и другите да се включат с идеи за коледни подаръци.Празника наближава и е време за покупки  Laughing.Моята Кети си поръча крила на фея и глава за прически.Даже днес писахме черновата на писмото за Дядо Коледа.За малкият обаче не съм измислила какво да взимам.Той много обича токи и колички,ама вече се заринахме с такива.Трябва да купувам и подарък на още две момченца на 10 и 6 години.Ще чакам и вашите предложения.

# 29
  • Мнения: 4 098
И аз се разписах в Комсед (Люлин). Беше почти разграбен. Малък е магазинът, опашката мина за около 15 мин.
За Рая взех триколка с родителски контрол, магнитна дъска за рисуване, музикален волан, детски конструктор, за Теа - грънчарска работилница, къщичка за птици - за сглобяване и рисуване и някаква глупост от рекламите - бейблейд или нещо такова, за което ми наду главата. Сега ще разпределям кое от кого и за кой празник.

Общи условия

Активация на акаунт