Юнска тема № 20

  • 36 412
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 849
Ох много болнички пак  CryБързо оздравяване на всички  Praynig
Миме пиши как са децата!
Наде много гадна случка с Ивана.Направо настръхнах като четох.Сигурно много я боли.Милата дано бързо да се оправи.
Гери супер,че всичко е наред!
Пете не се притеснявай - на хубавите хора им се случват само хубави неща  Peace
Киди скарлатината е лека.Кети я изкара докато бях бременна с малкият.Честно казано очаквах кошмар,а се оказа ,че изобщо не усетих ,че е болна.А за косичката -досега съм поостригвала Жоро три пъти.Два миналото лято и вчера  LaughingВинаги съм го водила на фризьор.Първият път изобщо не плака,всичко мина супер.Вторият път обаче ни разказа играта.То не беше рев,тръшкане.Накрая стана на пластове  GrinningВчера мина горе долу добре.Държах го в мен и беше по спокоен.Е вярно  помрънка ,но сега е красив Crazy

# 736
  • Мнения: 2 891
Пуснах анкета. На 50-та страница сме и нямаме много време, за това съм разрешила гласуването само за 2 дни Simple Smile

# 737
  • Варна
  • Мнения: 2 036

Пете не се притеснявай - на хубавите хора им се случват само хубави неща  Peace

Heart Eyes

При нас подстригването е мисията невъзможна. Досега само веднъж съм го водила на фризьор, но много мърдаше и не успя да се справи и с бретона. Сега се опитвам само него да подстригвам, но не дава, бяга и реве, а му влиза в очите. На пролет направо с машинката, ако видя, че се п оти, иначе ми се иска да го оставя с дълга косичка.

Скарлатината, дребна шарка ли е? Или е нещо друго? Киди, бързо оздравяване на Криси.

# 738
  • Мнения: 832
Матей е подстригван три пъти на фризьор - лятото още. Първият път беше добре, до момента, в който фризьорката не го щипна с ножицата по вратлето. Тогава ревна и след това винаги ревеше като го водех. Скоро не съм го подстригвала, макар че вече му е дълга косичката, но баща му не иска да го подстригваме засега. И аз ще го мисля напролет.

Петя, стискам палци и те мисля постоянно!  Hug   Дано всичко се размине само с притеснение. Мога да си представя какво ти е.

И аз преживях ужасни дни около племенника и то точно на Нова Година. Не ми се изпада в подробности, беше кошмарно, засега всичко върви добре и се оправя вече детето, но какво преживяхме всички.... Пазете дечицата, пазете се и вие!

# 739
  • София
  • Мнения: 192
Подстригвам го от годинката,косата му расте много бързо и се поти ,първия път много рева,втори път го заведох при моята фриз. и пак същото ,рев до посиняване.Вече два пъти си го подстригвам сама у дома и не е гъкнал,даже не мърда,аз това съм завършила три години професионален техникум,но не работя заради алергия на ръцете,ама за детето съм готова на саможертва Laughing
Искам да попитам,заиграват ли се децата ви с нещо,Марин не се спира за повече от минута на едно място Shocked

# 740
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Привет момичета!

Много ми е мъчно като чета за болни дечица, дано бързо да оздравяват всички! На Павел носа още тече по малко, но му наближава края.
Слънчо, силни прегръдки от нас за всички ви!
Смилянова, дано на Ивана бързо и минава!
Миме, пиши как сте вие!
Джей, много неприятно, явно му трябва още време... Стискам палци да свършва скоро одисеята със зъбите!
Дионче, каквото и да е било, важното е, че детенце е добре вече! Затъжила съм се за вас!
Гери, радвам се за добрите новини! Павел се заиграва напоследък за по-дългичко. Иначе и той е фурия и не се спира, но като реши да разглежда книжка, да рисува, да играе с конструктора, вниманието му се задържа все повече време. Днес му дадох бял боб в една кутия, фуния и шише от мин. вода. Пуска бобчета вътре и се забавлява, а аз успях да свърша нещо. Друго, което му харесва е да сортира нещо, например -  орехи и лешници. Слагам ги в една купа и му давам други 2 и той ги разпределя, после ги смесва и така.
Вода - пие изворна Девин, от чаша със сламка. С обикновена има мераци, но се олива и не му давам често.
Фризьор - има голяма нужда. Лятото игра машинката, но сега не ми се иска с нея. Може да се пробвам да го заведа като оздравее напълно. Или с машинката, но с най-голямата представка.
Киди, бързо оздравяване на Криси и дано Денис не се зарази!

И аз имам разни болежки, които ме докараха до рев вчера - силна болка от врата към дясната плешка. Болеше дори и като стоя неподвижна... Започнах да се мажа и да пия някакви лекарства, едното от които е несъвместимо с кърменето, та от онзи ден не съм кърмила. Павел снощи е заспал с татко си без проблем, аз бях изязла. Тази вечер го приспах аз, лежейки до него в кошарката и правейки се на заспала. Той си пя ма-мо-ма, та-те-та, ба-бо-ба(тези си ги измисли сам и все си ги тананика) и заспа. Май приключихме с кърменето. Гърдите ми за сега са ок.

Честит имен ден на Танчетата!   bouquet  bouquet  bouquet  

Последна редакция: чт, 12 яну 2012, 22:44 от mar4ela5

# 741
  • Мнения: X
Marchela namaji se s anestezirasht spirt, pri men deistva bezotkazno, i pii edin analgin.

# 742
  • Мнения: 0
Заповядайте в новата тема  newsm03 .

Общи условия

Активация на акаунт