Не обичам да нарушават личното ми пространоство

  • 29 681
  • 701
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 607
Имам приятелка в Щатите и тя ми е казвала,че там пърденето на обществено място не било срамно   Rolling Eyes  .Предполагам,че си е също така миризливо,обаче  Mr. Green Mr. Green

# 676
  • Мнения: 4 864
Аз съм била на бригади там и хората най-спокойно си пръцкат и уригват... Без "извинете",без нищоооо

# 677
  • София
  • Мнения: 10 398
гадост  Sick

# 678
  • Мнения: 194
Бабата на мъжа ми постоянно се уригва на масата. Когато ходим на гости, винаги гледам да съм по- надалеч от нея, че може и да пръдне. Тя е бая стара и не може да се контролира, не съм я чувала да пърди, ама със сигурност хълката едва ли държи...е стар човек все пак. Simple Smile

# 679
  • Мнения: 66
Имам приятелка в Щатите и тя ми е казвала,че там пърденето на обществено място не било срамно   Rolling Eyes  .Предполагам,че си е също така миризливо,обаче  Mr. Green Mr. Green

ВЕрно?! Това във всичките щати?! Е гати!

Извинявай, ама по-голяма простотия рядко се чува.

# 680
  • Мнения: 4 864
Другото което ми е направило впечатление...мъжете в Щатите не се обезкосмяват под мишниците   Stop

# 681
  • София
  • Мнения: 1 139
Имам приятелка в Щатите и тя ми е казвала,че там пърденето на обществено място не било срамно   Rolling Eyes  .Предполагам,че си е също така миризливо,обаче  Mr. Green Mr. Green

ВЕрно?! Това във всичките щати?! Е гати!

Извинявай, ама по-голяма простотия рядко се чува.




Пърденето не е срамно по принцип. Случва се човек да се изпусне. Laughing
Ама вие минахте от лично пространство на американците, а? Мине не мине тема и ги намесвате.  Ей, вземете най- после се разходете до Америка ЛИЧНО, преди да казвате какво сте чули от един приятел на брата на жената на втория братовчед на шуранайка ви.

ПП: Леле, вЕрно ли не се обезкосмяват мъжете? И то точно под мишниците?! Как може един истински мъж да държи на противоестественото окосмяване, а да не вземе мерки, както си му е реда? В 21 век живеем, мъже от САЩ! Епилирайте се, че знаете ли колко е шокиращо да се виждат космите ви!

ПП 2: За 46 страници не се редактира заглавието.

Последна редакция: ср, 16 ное 2011, 23:00 от Uphill_Climb

# 682
  • Мнения: 1 175
Извинявай, ама по-голяма простотия рядко се чува.
Laughing О, да, ССФ знае всичко - чула-недочула, но е уверена виждаш ли че пърденето в САЩ е национален спорт. Егати простотията наистина. Няма такова нещо. На индивидуален пърдящ простак можеш да попаднеш във всяка държава, но това не го прави общонационално правило.

Под мишниците наистина не се обезкосмяват, но това дори и в България не е правило. По-скоро някои млади мъже се стържат да впечатляват мацки, и това от сравнително скоро тръгна като мода.

# 683
  • Страната на приказките
  • Мнения: 370
В близост има кафене с няколко масички, в което се продава  и бира. На желанието да посетиш тоалетна, проскубаната собственичка отговори, че тоалетната е само за персонала, т.е. тя, защото персонал няма. Предлагаш да си платиш, въпреки че си клиент и консумираш и отново отказ! Ама кой ще обърне внимание ако тръгнеш да се оплакваш, а и на кого...

# 684
  • Мнения: 115
Имам приятелка в Щатите и тя ми е казвала,че там пърденето на обществено място не било срамно   Rolling Eyes  .Предполагам,че си е също така миризливо,обаче  Mr. Green Mr. Green

ВЕрно?! Това във всичките щати?! Е гати!

Извинявай, ама по-голяма простотия рядко се чува.

 



Пърденето не е срамно по принцип. Случва се човек да се изпусне. Laughing
Ама вие минахте от лично пространство на американците, а? Мине не мине тема и ги намесвате.  Ей, вземете най- после се разходете до Америка ЛИЧНО, преди да казвате какво сте чули от един приятел на брата на жената на втория братовчед на шуранайка ви.

ПП: Леле, вЕрно ли не се обезкосмяват мъжете? И то точно под мишниците?! Как може един истински мъж да държи на противоестественото окосмяване, а да не вземе мерки, както си му е реда? В 21 век живеем, мъже от САЩ! Епилирайте се, че знаете ли колко е шокиращо да се виждат космите ви!

ПП 2: За 46 страници не се редактира заглавието.
   202uu То  почти едно се преповтаря за 46-те страници...

# 685
  • Мнения: 1 788
Тея митове и легенди за САЩ явно са много модни в последните 20 години.
В една друга тема, някаква мама се пънеше да обяснява как в Щатите не се пуши...
Явно и тя имаше предвид само един щат, обаче.
Сега гледам на ред е пърденето.
Кое ли ще е следващото?
 Mr. Green

# 686
  • София
  • Мнения: 4 349
 newsm78 newsm78 newsm78 Какво общо има с личното пространство и нарушаването му?  newsm78 newsm78 newsm78

# 687
  • Мнения: 1 175
Тея митове и легенди за САЩ явно са много модни в последните 20 години.
Мдаа, преди това беше "как ще ги стигнем американците", пък сега изведнъж ни порасна работата и сме по-така  Wink

# 688
  • Мнения: 4 291
Тея митове и легенди за САЩ явно са много модни в последните 20 години.
Мдаа, преди това беше "как ще ги стигнем американците", пък сега изведнъж ни порасна работата и сме по-така  Wink
на пърдене ли се състезаваме с американците?

Последна редакция: пн, 21 ное 2011, 22:00 от so what?

# 689
  • WonderLand
  • Мнения: 3 896
Не мислех, че ще ми се случи някога, но днес в ГТ до мен седна мъж, който НЕ СПРЯ ДА ПЪРДИ. Чуваше се в целия автобус а седалката вибрираше ooooh! ooooh! На всичко отгоре миришеше толкова противно Sick Sick, а нямаше как да се преместя защото беше претъпкано....  ooooh! Sick

Общи условия

Активация на акаунт