Не обичам да нарушават личното ми пространоство

  • 29 682
  • 701
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 7 947
Вилико,навлизаме в темата Какво ни дразни в другите.Има риск да завалят коментари след коментари Mr. Green(кои от кои по -хубави)

Да, вЕрно, тогава ще кажа така - бъркаше си и го мяткаше, което можеше да ме уцели и това да ми наруши аурата  Joy
Сори  Peace

# 661
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Цитат
Да, вЕрно, тогава ще кажа така - бъркаше си и го мяткаше, което можеше да ме уцели и това да ми наруши аурата  35
Сори  Peace

 hahahaСамо като се сетя ,как моята почерня тогава......

# 662
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 167
Пускам ви една картинка Simple Smile Поздрав на всички, които имат мнение за кърменето на публично място  Simple Smile https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/37 … 9_465050393_n.jpg
Joy Joy Много яко!  Peace

# 663
  • Мнения: X
Не съм влизала в темата 2-3 дни и като ви чета,направо....    Shocked
Къде живеете?Някъде в пустинята?    newsm78
В Пв има обществени тоалетни,май във всеки парк в центъра.Работещи.Чисти и поддържани. Срещу заплащане.В Централна поща също има....не съм я ползвала скоро ,де....Ползвала съм няколко пъти и тези на Макдоналдс и Дриймс с малкия син,безплатно...никой не ни върна или спря.
Един единствен път получих отговор "Съжаляваме,но тоалетната е само за клиенти на заведението. Ще трябва да си платите." и това беше преди повече от 7- 8 години.
А и четейки ви ,човек остава с впечатлението ,че едва ли не пред тоалетна в заведение има опашка от чакащи....а всъщност едва ли дори всеки ден влиза външен човек да се помоли да я ползва.  

Съгласна съм с Венета,че в Пв не мога да се оплача от лошо или грубо отношение.Учтиви са, услужливи.Дори не гонят някой от масите ,просто седнал да си почине....без да консумира.

Колкото до прословутото кърмене извън къщи....Това лято на морето три поредни дни се случи до нас да сядат семейство с две деца,едното бебе.Ами майката си го кърмеше на плажа ,но дискретно покрита с парео.Ако не се вгледаш дори не можеш да разбереш ,че кърми.Така че явно е възможно тази дейност да се върши културно и дискретно ,без да притесняваш околните с голи цици по заведения и паркове.

# 664
  • Мнения: 5 607
А нарушаване на личното  пространство ли е ,когато на съседната пейка в парка седне пушач и ни окади с цигарите си?как мислите-ако някой трябва да се съобразява,кой с кого?как е в чужбина?

РЕД. в Пловдив обществените тоалетни за безплатни за майки с деца до 7 г. И са чисти  Peace

# 665
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Цитат
А нарушаване на личното  пространство ли е ,когато на съседната пейка в парка седне пушач и ни окади с цигарите си?как мислите-ако някой трябва да се съобразява,кой с кого?как е в чужбина?

Хайде..... Пак с пушачите се почна.Има достатъчно теми за това

# 666
  • Мнения: 5 607
че за кърменето малко ли са,цял подфорум Laughing

# 667
  • в рока
  • Мнения: 1 119
 Mr. Green

# 668
  • Мнения: 22 036
Чудно ми е как за толкова страници никой не спомена за нарушаване на личното му пространство вербално.
Аз ако съм притеснена от някой физически или се отдръпвам или намирам начин да противодействам.
Вербалното и психическо нахлуване в личното пространство е доста по-неприятно, според мен.
Вижте колко много хора го практикуват във Форума.
Как противодействате на виртуалното навлизане?

# 669
  • Мнения: X
Като изляза.    Grinning
Кликвам на кръстчето и готово.... 

# 670
  • Мнения: 755

Вижте колко много хора го практикуват във Форума.
Как противодействате на виртуалното навлизане?

Дай пример за подобно навлизане.
Иначе като ми писне с Alt+F4

# 671
  • Варна
  • Мнения: 1 423

Как противодействате на виртуалното навлизане?

Като игнорирам. Спира да съществува. Виртуално е лесно, просто напускаш или гледаш от балкона, не участваш.

# 672
  • Мнения: 1 175
Чудно ми е как за толкова страници никой не спомена за нарушаване на личното му пространство вербално.
Вербалното е лесно. Слагаш звукоизолиращи слушалки и надуваш iPod-а. За визуалните можеш да извърнеш очи или да си четеш книга в рейса. Но виж, за физическите, включително пушаческа смръдня, явно се очаква от теб да станеш и да се преместиш  Tired По-нахалният печели, за съжаление.

# 673
  • Мнения: 194
Чудно ми е как за толкова страници никой не спомена за нарушаване на личното му пространство вербално.
Вербалното е лесно. Слагаш звукоизолиращи слушалки и надуваш iPod-а. За визуалните можеш да извърнеш очи или да си четеш книга в рейса. Но виж, за физическите, включително пушаческа смръдня, явно се очаква от теб да станеш и да се преместиш  Tired По-нахалният печели, за съжаление.
Ами, ако аз съм пушач, и съм седнала на пейка, но не пуша в момента, а този който стои до мен е непушач, но вземе, че пръдне и замирише от това, пак ли аз съм нахалната? Laughing

# 674
  • Мнения: 2 829
Виж какъв подходящ пример намери Simple Smile Наистина би било признак на много лошо възпитание да пръднеш близо до друг човек. Както и да пушиш до друг човек...

Общи условия

Активация на акаунт