Британците, британците! - По заместване - тема 31

  • 12 098
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 823
Ауу, Сонче, честито! Дълги години щастлив семеен живот  bouquet И ние навъртяхме 11... Кога минаха не знам ooooh!

Мноу як трейлър на Снежанка, тва въпреки пръчката ще го гледам Blush А и като я светнат с фотошопа или с нещо друго, Пръчи изглежда куул Peace

# 706
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Соне, честит празник! Много яка дата, наистина!  Hug

Злато
, ако Джоята ти налети ще помагам, но между Зиса и теб на заставам, имате си проблеми - решавате си ги, там не се мешам.   hahaha


"В приказната страна Незнамсикоя, единствената по-красива жена от Злата Кралица /Чарлийз Терон/ е дивата селянка Сноууайт, която  прекарва ежедневието си, обикаляйки из гората в търсене на Джейкъбове. "

...

По-резонно щеше да е, ако за нейната роля бяха викнали секси Патинсън, който и без това е по-красив от половината каст.
 

Ше ме умори тоя Скротум!  hahaha

# 707
  • Мнения: 3 736

Злато
, ако Джоята ти налети ще помагам, но между Зиса и теб на заставам, имате си проблеми - решавате си ги, там не се мешам.   hahaha

Перифразирано за реализъм това звучи така: Ако иска Зиса да те млати, ше те млати.  hahaha

# 708
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Перифразирано за реализъм това звучи така: Ако иска Зиса да те млати, ше те млати.  hahaha

Истината е друга : Зиса ми е жена и я обичам, ако иска да те млати, няма да я спирам.  Mr. Green

# 709
  • Мнения: 322
Тъкмо идвам със следния цитат:

"Филмът е от продуцентите на „Алиса в страната на чудесата”, но единственото чудно в случая е защо за главната красавица е селектирана пръчката Стюърт, която в доспехи изглежда по-жалко дори и от Мая Уасиковска. По-резонно щеше да е, ако за нейната роля бяха викнали секси Патинсън, който и без това е по-красив от половината каст."

Но вие вече сте го отбелязали подобаващо  Laughing

Нямаше ли да има брит-среща днес?  Rolling Eyes

# 710
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 823
Слънчо, аз мисля, че трябва да се отдаде дължимото на Пуц и да й се признае авторството!!! Mr. Green

# 711
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Перифразирано за реализъм това звучи така: Ако иска Зиса да те млати, ше те млати.  hahaha

Истината е друга : Зиса ми е жена и я обичам, ако иска да те млати, няма да я спирам.  Mr. Green
smile3532
Тъй ше я шляпам с мухотрепачката че дупарата ше й стане мораво-лилАва.

ПП.Соне,честита ви годишнина!Мир,любов и разбирателство ви желая
още 111 години!

Бирата е моя,не я пипайте. Naughty

# 712
  • Мнения: 2 040

Злато
, ако Джоята ти налети ще помагам, но между Зиса и теб на заставам, имате си проблеми - решавате си ги, там не се мешам.   hahaha
Сарки, трогната съм от подкрепата!  Hug Със Зиска все някак ще се справя.

Тъй ше я шляпам с мухотрепачката че дупарата ше й стане мораво-лилАва.
Туй ми е ерогенната зона, мари!  Mr. Green

Ревюто на Скротума е супер, само не съм доволна от това, че не даде точни координати на гората, дето се въдят Джейкъбовете да ходя и аз да потърся малко  Wink

# 713
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Със Зиска все някак ще се справя.

Бе, малко ме съмнява, иначе моля.  Mr. Green

# 714
  • Мнения: 2 040
Със Зиска все някак ще се справя.

Бе, малко ме съмнява, иначе моля.  Mr. Green
Е не е чак такъв дзвер, де. Laughing

# 715
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
А, не е?  hahaha

# 716
  • Мнения: 3 736
 Joy Joy Joy Ше погина. Отивам да си туря фъча и ида да пусна новата тема.

Щурми, той може и сам да се е сетил, де, човекът е голям и светъл ум, а пръчката е пръчка за всички.  hahaha

Млъкнете малко, бе!

# 717
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821

 smile3532 smile3532 smile3532

# 718
  • гр.София-Красна поляна
  • Мнения: 325
Сарко,решила съм да водя Злото при Прасчо. hahaha

# 719
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Злато, казах ти, че е брутална.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт