Тупуркат мънички крачета, ОКТОМВРИйче вече навсякъде шета.

  • 26 414
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Здравейте момичета Hug!
Забравихте ме,че мноого време не съм влизала,но ето ме пак на линия Laughing!
Липсвахте ми! Hug
Ох,мнооого съм изпуснала и няма как да наваксам ,но ще се включа в движение и ще съм редовна вече, обещавам Blush!
Ние сме добре, бяхме близо 20 дни в Русия на госи, после као се прибрахме беше малък ужас,нали цяло ляо не си бяхме в София и докато се оправ из дома... Whistling.И интернет нямахме ,че бяхме решили да сменяме доствчика  и докато се организираме минаха още 2 седмици... На годинката на Иви правихме кръщене и на двете ми момиченца.
МНОГО ЦЕЛУВКИ НА ВСИЧКИТЕ НИ МАЛКИ,ГОЛЕМИ ВЕЧЕ СЛАДУРИ,ЧЕ НАЛИ СМЕ ВЕЧЕ НА ПО 1 ЦЯЛА ГОДИНКА!  bouquet Hug  bouquet
Иви от вчера се пуска да ходи самичка и е много смешна,като не се усеща,че никой не я държи тръгва сама, но иначе предпочита да пълзи Simple Smile. Иначе се бъди много нощем, средно по 4-5 пъти, но понякога и по 10 и повече, то не е съвсем будене,но мрънкане ,дупене...,пием водичка,гушкаме се ,а и млякоо към 4-5 часа сутрин почти не изпускаме нощ и без него.

# 16
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Само моето чедо ли спи по цяла нощ  Crazy Голям кеф ви казвам, да не ме гръмнете сега  Laughing Заслужила съм си го след Йована, която беше чудо на чудесата и не спеше никак. Разказа ми играта първите две години  ooooh!

Аз сега съм под стрес. Миши и тати тръгнаха с кола към Белград за летището и докато не стигнат съм на тръни.Много ме е страх от пътуване с кола. Че са и с една таратайка, старото Юго на баща му. Само се моля да стигнат живи и здрави  Praynig

# 17
# 18
  • Мнения: 170
Здравейте момичета, аз докато се включа вие сте изписали предната темичка.
Честито на всички октомврийчета, които в последните дни са празнували!
Честито и на днешните геройчета! Лурдес, честито и на твоя тати, да ти е жив и здрав!
newsm67  ura
Ние сме ок, мен някакъв вирус ме беше свалил за два дни, но този път реших да си остана вкъщи и го преборих доста бързо. Ники не иска да ходи и това е, може да стои прав без да се държи, но го е страх да върви, вече започвам да се притеснявам.  Wink
Иначе каза първата си дума на немски "ауто" Grinning и сега само това повтаря. Вече започна да се заиграва все повече сам и така на мен ми остава време и за други неща.

# 19
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
 Crazy

# 20
  • Мнения: 2 286
Лейди, благодаря за темичката  bouquet


Що бе, Мишенце? Hug Неско щурее ли? Laughing

Флъфи, няма за какво да се тревожиш, мила! До 1.6г няма място за притеснения! Hug

Бобче, пийни едно винце, още малко остана! Hug

Нинче, май няма да има РД. С всички тия болежки и вируси....

Мама Ма, вече си мислих, че си ни забравила Crossing Arms , много се радвам, че пак си в нашите редици! Party Hug

Скорпи, и при нас е същото с блъскането на главичката, но го прави или в стената или във вратичката на секцията ooooh! . За сега не се тревожа... Thinking

Силки, не ми дава да видя снимите... Казва ми "Съддържанието не е достъпно в момента".

Днес мина весело, малкия беше супер крив, племенника също Crazy , бабите ме подлудиха в опитите си да успокояват криви бебета ooooh! . Тортата беше супер вкусна! И много готина, обаче нали съм си патка заспала, не вдигнах опашката на скорпиона, щото не ми каза, че можело и чак като го разрязах видях, че са сложили пръчки вътре, а беше свалена, за да е по-безопасно при транспортирането. МНОГО МЕ Е ЯД! ooooh!
Накрая приеха леля ми в болница, без диагноза, без идея какво й е Tired . Сега е на системи и чакат до понеделник да видят рез. от изследванията Praynig

'Айде, пак се олях Blush

# 21
  • Мнения: 1 298
Флъфи, как ще се притесняваш...Детето е само на една година, дай му време и ще тръгне.

Бобче, дано всичко е наред.  Praynig
Дръж ни в течение.

Ние днес голяма ферма, имам чувството, че още подушвам прасета, кози и пр.
За децата беше интересно, разбира се. Мила храни козите със запушен нос.
А едва се нави да влезе да види едни новородени прасенца. Няма да стане фермер от нея,хехе.
Ядохме супер вкусни, дебели палачинки. Сладоледа беше с козе мляко и не се одобри.  Mr. Green

Аз толкова добре спах, както не съм отдавна, че имах енергия яко през целия ден.
Сама се забавлявах с децата, после и вечеря правих, и задачи решавахме с Мила, че и едни овесени бисквити направих накрая. Смятайте ако всяка нощ спя, хаха. Party

# 22
  • Мнения: 1 599
Аз най- накрая качих снимка на тортата, то тя не се вижда много, но почти няма читави снимки от рождения ден! http://oktomvri2010.snimka.bg/baby/torti-za-1-godinka.622409.25458937

Бобче, стигнаха ли до летището?  Hug
Мама Ма, привет отново!   bouquet
Хайли, стискам палци за леля ти!
Мила, подсети ме, че трябва да подхванем зоологическата градина. Ния много се кефи на животни, само разгръщачкнижки с животни и ги сочи и ънка  Joy

Днес в комплекса където живеем имаше Хелуин парти. баткото ходи с едно съседче и казаха, че било весело, че и награди имашечспечелени. Беше супер горд от себе си! А ние с Ния си ходихме на площадката както обикновенно. Нея определено я е страх от разни костюмирани. И все забравям да кажа, че тя освен "ам ам" нищо друго не казва  newsm78

# 23
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Краси, какво ти вино, пари няма за тая работа. В къщи на вода я караме  Rolling Eyes. Освен да нападна запасите от ракия,ама сама не ми е сладко.

Вече са в самолета  Simple Smile. Сега лягаме, но към 12 ще им прозвъня да видя стигнали ли са на Норвежка земя  Simple Smile

Със смяната на времето ми се отпуска един час сън повече. Кеф  Mr. Green

Лека нощ   bouquet

# 24
  • Мнения: 6
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.270883886277421.71143.1 … 65926&type=3#!/photo.php?fbid=270884522944024&set=a.270883886277421.71143.100000674365926&type=3&theater
Хейли опитай сега,при мен го отваря

Последна редакция: сб, 29 окт 2011, 23:14 от silkisilk

# 25
  • Мнения: 43
Blagodarq momi4eta za pozdravite Hug
Nqmam kirilica vremenno, sorry. Samo s dve dumi da kaja, 4e si izkarahme super, praznuvahme v zavedenie s prodyljenie v ky6ti, Presi mnogo se zabavlqva i polu4i mnogoooo podaryci.

# 26
  • София
  • Мнения: 17 282
Само моето чедо ли спи по цяла нощ  Crazy

И моето, ама не смея да напиша да не дразня народа Simple Smile

# 27
  • Мнения: 790
Само моето чедо ли спи по цяла нощ  Crazy

И моето, ама не смея да напиша да не дразня народа Simple Smile
Аман от вас  Mr. Green

Лурдес, честит ти рожденник! Да ти е жив и здрав!   bouquet

Голям съм заплес. Днес с мъжо минахме критичните 7 години от подписа. Почерпете се по повода  Flutter

# 28
  • Мнения: 144
Оооо, Оле, хайде, да ви е честито!  Още най-малко 10 пъти по 7 да минавате леко, задружно и Флюбено! Simple Smile

Момичета, качих и аз снимки от нашата торта! Simple Smile Стана доста добре!  newsm53 http://oktomvri2010.snimka.bg/baby/torti-za-1-godinka.622409.25466259

Честит рожден ден на Преси и Алекса!! Да сте живи и здрави, малки дами! Да имате весели игри, безоблачно детство и много смях! Simple Smile   bouquet

Нашето парти беше по-скоро вардене да не отиде някой в лудницата...  Crazy Ники беше доста мрънкащ, кисел, раздразнителен, ама той винаги е такъв, когато около него се суетят купища народ и постоянно се шуми. Та, трудно успявах да го озъптя. Накрая, като си тръгна народът, му дойде музата и беше най-доброто дете на света.  hahaha Нямаше как да не минем и без аварии....  ooooh! От трите маси, едната се сгромоляса и всички, де-що имаше по нея отиде шумно на земята... и така... цели 2 пъти - чинии, чаши, плата, блюда - всичко отиде за Бог да прости.... Направоооо.... Весело беше!  Whistling

Само моето чедо ли спи по цяла нощ  Crazy

И моето, ама не смея да напиша да не дразня народа Simple Smile

Момичета, имайте милост над бедните ни недоспали душици....  hahaha Joy Ама дано да продължавате така да си спите непробудно!!! Simple Smile Аз съм подела инициативата да отучвам Николайчо да се вре между нас и да си спи на неговото си легло.... Тежка задача, ама нема начин!  Tired

Лейди,   bouquet много благодарско за новата тема!!!  Hug

Хайде, отивам да се пробвам да си легна! Simple Smile Спокойна и спяща нощ на всички!

П.П. Да не забравите, че днес се връщат часовниците с 1 час назад! Naughty

# 29
  • Мнения: 2 286
Ани, божествена ви е тортата!

Оле, честита годишнина! Още много по 7 да се обичате и уважавате!

Лурдес, честит рожденик! Да ти е здрав, щастлив, много да се обичате и децата много да ви радват!

Силки, не става Tired , сигурно не сме приятели във фейса

Решили дядо и баба да правят секс за последно... Рекла бабата
- Абе дядо, той не може се н.....и бре! Кво ша ми .... като ти е мек...?
Дядото упорит:
- Два молива ш'му сложа за шини, с тиксо ш'го вържа и пак ш'ти го набутам!"
Речено - сторено, сложил дядото два молива отстрани, вързал ги с тиксо, мушнал цялата конструкция... Единия яйчник при вида на гледката казал на другия:
-На тия години мислех, че всичко съм видял, братле, ама на носилка да го вкарват ми е за сефте...­


Честит рожден ден на Полина! Много здраве и щастливо детство!

Последна редакция: нд, 30 окт 2011, 00:00 от hailie

Общи условия

Активация на акаунт