Тупуркат мънички крачета, ОКТОМВРИйче вече навсякъде шета.

  • 26 420
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Ха,добро утро! (на оцелелите)

При нас вчера беше малка лудница...Имахме някои довършителни неща за оправяне,нооо естествено  винаги изниква нещо паралелно и за мен остана едноооо голяяяямммо чистене!!!  Crazy Малкият през целия ден беше киселяк,нито яде,нито спи,а отгоре на това искаше и постоянно някой да го забавлява,та направо ми се спря тока! ooooh!

hailie hahaha рано рано смях... Joy

Разгледах тортите - много са красиви всички!  Flutter

# 32
  • Мнения: 18
Добро утро!!!

Лейди, благодаря ти за новата тема  bouquet

С тази смяна на времето още в 5.30 станах Crazy
И Лидия е от събуждащите се вечер, по няколко пъти и ако не си намери биберона и настава рев. Преди си спеше по цяла вечер,но като взеха да излизат двете горни зъбчета и край. Вчера забелязах,че има 5-то пробило зъбче. В четвъртък сутринта имаше 37,4 темп. След 20 мин сама си спадна и повече не вдигна,но за всеки случай реших да я заведа следобед при личната-червено гърло и естествено АБ #2gunfire. Като ме убеждаваше,че ако не и го дам до вечерта ще вдигне 40 градуса темп. Много се ядосах, предния месец беше на АБ,пак ли при положение,че видимо нищо и няма - играе,пее,няма темп. Обадих се на УНГ и записах час за петък. Каза, че не сме за АБ, да мажа с тантум верде и вторник ще идем да я види пак. Повече така и не вдигна темп. Свеки ми даде гранофурин и с него мажа гърлото и да видим във вторник какъв ще е резултата. Оплаках се.... Crossing Arms

Лек и спокоен ден от мен!!! Hug


Maris, не го дадох и аз.

Последна редакция: нд, 30 окт 2011, 07:45 от Nina-vn

# 33
  • Мнения: 1 599
Добро утро в точи предпоследен ден на Октомври!!!

Честит рожден ден на Полина! Да е здрава и добричка!!!


Тортите са супер  Peace
Нина, аз не бих дала антибиотик ако е само това зачервено гърло.
Хайли, ха ха Simple Smile голям смях
Е Бобче, минаха и заминаха 5 дни!

# 34
  • Мнения: 26
Добро утро и запис в новата тема от мен!
Честити рождени дни на всички които съм пропуснала! Да са много здравички, палави и да си купят крачета , ако като нас не са още!   ura
Качих снимка и на нашата торта!
Относно буденето нощем -и Яни се буди, но от около 10-тина дена спряхме нощното кърмене-направо незнам как успях . Като се будеше предлагах само вода, мрънкаше малко, но я гушвах при мен и се успокояваше. Кърмата ми е вече към финал и добре, че хареса Фризо 3 та по 120 мл си изпива - незнам дали и стига, но първо малко си суква и не иска повече. Надявам се, още малко поне да я покърмя вечер, та в това време си е имунитет! Peace

# 35
  • Мнения: 7
Привет, мами!

Честит Рожден Ден на всички малки сладурковци, които пропуснах тези дни!

Ники също спи по цяла нощ, вечер заспива към 22:00 и сутрин става в 8:00, а днес със смяната на времето се ококори в 6:30   Crazy

hailie   Joy Joy

# 36
  • Мнения: 36
Честит рожден ден на Полина    bigdance2

# 37
  • Варна
  • Мнения: 1 951
 Hug Hug

hailie

Само моето чедо ли спи по цяла нощ  Crazy
И моето, ама не смея да напиша да не дразня народа Simple Smile
Моето чедо откакто се е родил една нощ не е спал безпробудно Crazy Crazy,поне 1-2 пъти само,нее 3-4-5 пъти на нощ средно...Това е положението при нас. ooooh!
Честит Първи Рожден ден на моята адашка!!Расти здраво ,щастливо и послушно дете!

Бобче ,кога трябва да пристигнат?

# 38
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Велина, в 3 следобяд. Директно от работа запрашвам за летието. Те пристигнаха в Осло о6те сно6ти, но нали норвежеца е мързеливо животно, първите вътрешни самолети тръгват в 13 4аса в неделя. Не успяхем да се вредим за този в 13, та ще си отвъсят до 14 4аса. заедно с преместването на времето, им се събират 16 4аса 4акане на лети6тето  ooooh!

Марис по-дълги 5 дни не съм преживявала  Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 486
Само моето чедо ли спи по цяла нощ  Crazy Голям кеф ви казвам, да не ме гръмнете сега  Laughing
ааааа и моето си спи цяла нощ от бебе ,ама и каката ми беше така !

АМ моята пие в 5ч насън и в 21:30 на заспиване по 150мл+5лъжки Аптамил 3

# 40
  • Мнения: 7
Пак съм аз  Mr. Green Mr. Green

Да питам мамите, които ползват шишета на Chicco, колко капки е биберона? Ние сме с 3 капки.

# 41
  • Мнения: 1 298
Бобче, 16 часа?!?! Ама то пътуването със самолет много дълго ви излиза значи.  newsm78
Мъжа ти да о е оцелял, хехе. А Мила как е спала?

Ани, много хубава торта. Кой ти я прави?

Миме, какво стана с линка към блога ти?
Гледам в Готварския си седят личните блоогове.

Нина, абе тия лекари верно си изписват АБ за всяко нещо.
И аз не бих дала.

Така, аз отивам да гласувам.  Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 167
запис да ви следя, не че имам време, но хвърлям по едно око  ooooh!

# 43
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Да, много смотано това с полетите, никога не уреждат вътре6ни полети за късно пристига6тите в столицата самолети. Лятото като си пътуваме, задължително киби4им на летието в Осло поне в едната посока. Ина4е самия полет е 3 4аса. Август като се прибирахме, пак се падна събота сре6ту неделя и отвисяхме 12 4аса на летието. Спахме (ако може да се наре4е сън) на надуваеми дЮ6еци за плаж, а Мила в коли4ката. Мъжо не го знам къде е спал сега, Мила си е спала в коли4ката.  ooooh!

# 44
  • Мнения: 42
Привет  Simple Smile
Благородно завиждам за спящите бебета  Simple Smile
Бобче, още малко остана, все едно вчера се чудеше дали да я пуснеш с баща си, а за теб дните са били безкрайни.
Страхотни торти видях, ето и нашата:
http://www.laguna-bg.com/catalog/cake-94-11.html

Общи условия

Активация на акаунт