Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 156

  • 26 298
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 426
за въглехидратния торта със заквасена сметана може ли Thinking

# 16
  • Мнения: 0
Да ни е честита новата темичка и НАНА да са ти живи и здрави родителите и все така да се слушкат Simple Smile
Моя кантар не мърда особено с +100 гр след вчерашния белтъчен , но като сложим това че трябва да ми идва всеки момент и че не съм посещавала ВЦ близките 2-3 дни може би си е разбираемо.
Днес варива: З-2 ябълки; О-салатка мисля от зеле и моркови и зелеви сърми; В- ориз със зеленчуци и зелева или мешана салата.
Приятен ден  Hug

# 17
  • Мнения: 120
sanitkata Аз имам хормонални проблеми от дете.Не мога да кажа че усещам много симптоми.Ориентирам се главно по : нервност,тегло,цикъл,ходене до ВЦ.За сега вече над 20 дена съм на диетата и нямам проблем с нищо друго освен с нервността,но го отдавам на друго.На мен добре ми действа режима на хормоналния баланс Simple Smile)
Според мен има един дяволски кръг на хормони-кг.Колкото повече тежиш - по-лоши резултати - по-високи дози - качване на нови кг    Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 11
Добро утро... то станало ден, ама снощи до 4 часа гледах филми и направо дочаках новото часово време.  Laughing

Тинки, мерси за новата темича   bouquet От утре си с нас!  Hug

Нана, да са ти живи и здрави родителите.... и ти да си жива и здрава след празненството.  Laughing Иначе, ако трябва ще дойдем да те спасяваме.  Peace


Аз имам МИНУС! Днес се премерих и кантарът показа 66.4!!!! Толкова не съм била май никога... или поне не си спомням... може би едно време като тренирах войлебол ма тогава бях 12 годишна и нямахме кантар, та не знам.  Shocked Толкова съм радостна, че не мога да спра да си се хиля. Днес ми е въглехидратен и ще се опитам пак да внимавам с количествата. Та дано утре по-надолу или да задържам, но не и плюс... Въпреки че с ВЦ все още не си говорим. Четвъртък вечер за последно си продумахме и туй беше.  Close

# 19
  • На топло...
  • Мнения: 584
Дяволче, точно така е с хормоните и бесовете, и килограмите Peace. И колкото повече - толкова повече - дебел, нервен и гладен... и пак отначало с Мечо ви Пух.

Да се похваля, че бозата стана(тая сутрин в 6 по новото време я прибрах в хладилника) , сега ще чакам културно 4 дена Crazy, щото днес съм на плодове  Mr. Green. Поне е сигурно, че няма да ми я изпият, май никой от мъжете ми не е особено голям фен...

Нана, щастлив и по-нататъшен брачен живот на родителите ти!

# 20
  • Мнения: 0
Девил аз имам проблем с неприятно окосмяване по врата, по-висок тестостерон и ми се струва, че когато бях на диета определено косъмчетата бяха по-малко, косата ми по това време пада много, докато бях на диетата не падаше чак така, ноктите ми се заздравиха, кожата на лицето ми се изчисти сравнително добре. И понеже от 10 септември съм в почивка мина вече месец и малко та си мисля, че може би се дължеше именно на диетата Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 517
Здравейте. Дадох вече своят глас, направих си превръзка на крака и чакам 12 часа, за да ям, че нещо съм многооооо гласна. Плюсеца ми стои и имам един см отгоре на талията и на ханша Sad Днес като за последно ще попохапна  сигурно ще смеся. От утре мисля да съм многооооооо стриктна и прецизна. Преедполагам борбата ще е само за 1,5 кг и за много см-три ако може от ханша. И задържане най- вече друго няма. Хубавото е, че първата седмица ще си я изкарам вкъщи и ще ми е по лесно. Най- трудно за мен ще е белтъчен ден навън, но трябва да се науча и това да правя без значение дали ще си нося сиренца или кашкавал. Само салатата ще ми липсва и това определено ще ми е гладен ден , ама няма как  като си навънка Simple Smile Тъй че, Иве с вас съм от утре Simple Smile Hug Peace
Deizi Dar съжалявам за колелото на сина ти. Преди няколко години откраднаха и колелото на брат ми и е много тъпо знам! Неговото беше на един паркинг на басейн оставено. Ама здраве да е както се казва.
ana huanita  изглеждаш ослепително!!!!!!!! Ще запазя снимката Simple Smile
Нана душо браво за страшната идея с хладилника, гледай да не те замръзят само за дълбок резерв Joy Joy Пожелавам ви приятно изкарване.

# 22
  • Мнения: 11
Тинки, ще се справиш  Hug Ти вече си си кльощавелче, така че няма какво да се притесняваш, 1.5 кг ще ги свалиш за нула време и внимавй да не станеш скелетче  Hug

Ана Хуанита, о.о Респект! И ти като Нана все едно е друг човек.

# 23
  • Мнения: 166
Привет,дами  Hug
Вчера не си дадох отчета,но си бях напъъълно режимна.Менюто ми беше филии с лютеница и пастички.Днес съм -700гр. и следва плодов.
Имам банани и ябълки,така че това ще хапвам днес.
Нана,честита годишнина на родителите ти! Да са здрави и да празнуват още много такива!Изненадата е перфектна!Особено ако имат нужда от хладилник,мисля че няма да се дърпат много  Wink  Grinning Ама ти все пак драсни тук по-късно,да сме спокойни  Mr. Green
I.v.a. ,браво за резултата  Hug И аз наскоро усетих това чуство,да си на килца,които отдааавна не си бил-няма по-хубава емоция.
ana_huanita ,изглеждаш страхотно,ама няма снимка преди,за да видя резултата Simple Smile
Живот и здраве към коледа , когато свърша с режима и аз ще кача снимки  Wink
Хубав ден засега , дами  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 12 554
Да се отчета дотук. Все още мърдам, ма това е щото хладилникът още не е дошъл, а аз мълча като партизанин на разпит и те си нямат на идея кво ги чака. Даже съвсем не в мой стил се правя на луда калинка и не съм ги и поздравила даже още с празника. Уж небрежно съм забравила  Mr. Green


закуска - банан и кафе
о - 2 филии с лютеница и маслини и едно парче торта

За хладилника - имат огромна нужда. В момента са с един стар ЗИЛ, който напълно в синхрон с името си гори ток като ЗИЛ, че и камерата му отдавна не работи. Сигурна съм, че ще се зарадват, проблемът е, че мама като всяка мама супер много се притеснява всеки път, когато харчим пари за нея, а не за Калоян примерно. Вече шест месеца мрънка за новия телефон, който й подарихме за 60-годишнината й. Та си представям кво ме чака сега с хладилника  hahaha

# 25
  • Мнения: 11
Маева, страхотно е! Определено ми оправи настроението.  Peace А и като виждаш резултати се амбицираш още толкова. За снимките на Ана - кликни върху снимката и ще минеш на снимка от Преди.  Peace


Нана, еее... супер! Моля те сподели как ще мине всичко!   bouquet

# 26
  • Мнения: 0
ana_huanita ,изглеждаш страхотно,ама няма снимка преди,за да видя резултата Simple Smile

Има снимки на първа страница с любезното съдействие на Тинки Simple Smile
Но все  пак ето преди и сега заедно Simple Smile

http://anahuanita.snimka.bg/other/ani.599827.23874328
http://anahuanita.snimka.bg/other/ani.599827.25467774

# 27
  • Мнения: 30
Здравейте, фиданчета!
Нана, честит ви празник! Да са много щастливи мама и тати, и да са ви живи и здрави!
tinki, чака ме те!  Hug
Нану, поздрави за бозицата - сподели после как точно я направи, че и аз много се заинтересувах и искам да се пробвам (коя рецепта използва?)  Hug
Аз също имам проблеми с хормоните и много ще се радвам, ако наистина се поуспокоят от диетата!

Аз днес съм ма бобов, а моята беба е на каша, за първи път  newsm03 Голям смях падна  hahaha hahaha hahaha
Усмихнат ден, момичета!!!

# 28
  • Мнения: 422
 Hug  newsm74

Tinki,  newsm51!

# 29
  • Мнения: 166
ana_huanita ,изглеждаш страхотно,ама няма снимка преди,за да видя резултата Simple Smile

Има снимки на първа страница с любезното съдействие на Тинки Simple Smile
Но все  пак ето преди и сега заедно Simple Smile

http://anahuanita.snimka.bg/other/ani.599827.23874328
http://anahuanita.snimka.bg/other/ani.599827.25467774
Ами дааа ,аз кликам и гледам само първата  Crazy
Сега разгледах останалите...мога само да кажа БРАВО!!! Страхотна си! И кичурите ти са жестоки  Wink На мен ми предстоят сега в събота ... нямам търпение да се видя с по-различна косица Simple SmileЦял живот съм си мечтала за тях,ама все съм била черна.От почти две години чакам да израсте и да го махна , та вече ставам за кичури.

Общи условия

Активация на акаунт