Стъклен дом - НАКАЗАНИЕТО - тема 19

  • 35 042
  • 723
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 057
Браво на Асен,страхотен актьор е!

# 61
  • Мнения: 2 592
На мен пък ми хареса  Heart Eyes
Радвам се, че започна и чакам следващата серия с нетърпение  Party

# 62
  • Мнения: 330
След 7 те часа разлика , тази серия направо ми беше блудкава.
За "Под прикритие" пък да не говорим. Ама не чувствате ли, че вече ни поразглезиха. Laughing

# 63
  • Мнения: 14 840
На мен пък ми хареса  Heart Eyes
Радвам се, че започна и чакам следващата серия с нетърпение  Party
И на мен страшно ми хареса и ще чакам следващата серия. Какво ли ще върне на Чарли желанието да се бори дали синът му или като разбере за делото срещу Албена желанието за отмъщение ще го изправи на крака

# 64
  • Мнения: 135
На мен ми идва твърде сапунен. Десет човека на кръст, всичките спали помежду си. Laughing

# 65
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
На мен ми идва твърде сапунен. Десет човека на кръст, всичките спали помежду си. Laughing
Хаххах, чичото на леля ми, ми е брат.

# 66
  • Мнения: 179
Много ми хареса епизода,особено комичните ситуации.
Добра игра на Асен Блатечки!

# 67
  • Мнения: 3 405
Аз съм от отбора на тези, на които им хареса серията!

Толкова я чаках, и сезона и всичко - как да не му се радвам.

И макар че не искам да го сравнявам с другите сериали - няма как. Гледам и 7 часа, но си признавам, че СД ми е най-голямата слабост - тази вечер се чувствах като у дома си - познавам героите и въпреки това са ми интересни. Предусещам много от нещата , но интригата си ми остава. Може би защото това е вече кой 4 сезон май и героите са ми близки, познати.
Да не говоря, че Калин и Асен за мен нямат аналог като готини актьори, а комбинацията с Вергов ще е убийствена.

Страхотна игра на Блатечки, Враански и Данаилов супер, Вергов имаше 1,5 мин, но му стигнаха да се заяви като соновен злодей в сезона. Дори и Ленчето Петрова в повечто време звучеше почти като актриса.
Разглезиха ни с тези сериали - вече никой не ни е достатъчно добър.

А аз вече чакам другия понеделник - познатото нетърпение се върна - ура

# 68
  • Мнения: 2 592
Другото, заради което СД е любимият ми сериал - актьоритe направо ми пълнят очите  Heart Eyes
И жените, и мъжете са много красиви, човек направо да му е удоволствие да ги гледа. В друг БГ сериал не се сещам да има толкова много добре изглеждащи актьори. Разбира се, това не е най-важното, но наред с останалото си е плюс  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 2 265
Като за първи епизод ми хареса Party !

Това с Чарли беше ясно, много хора го предположихме, но поне е жив ! Нека има малко драма от негова страна, така ще го видим и в друга светлина.
Камен - като новоизлюпено пиленце гледаше като се събуди от комата  Joy . Доста набързо стана това с прибирането вкъщи, ама...
Вергов - хайде дано в следващата серия се появи за повече от 10 секунди Laughing .
Албена - е, не мога да й запомня всичките имена, Албена, Никол, Гергана  Mr. Green а тази руса перука и седеше доста неестествено. Иначе много си я бива като злобарка. Радвам се, че и Боряна иска да я  #2gunfire най-сетне.

Впрочем мислех си че без сцените в мола, няма да е същото, ама ето, че изобщо не усетих липсата му  hahaha .
В този епизод ме разорачова единствено това, че са сменили момченцето което играе Емо Sad...

# 70
  • Мнения: 1 884
Страхотна игра на Блатечки....
Вярвам,че Емо и Сиана ще му помогната да проходи,всъщност дано да е така...
Наистина Камен много бързо се възстанови Whistling Whistling

# 71
  • Мнения: 31 392
Страхотно ми хареса началото на сериала. Красиви и можещи актьори, добри интриги и въобще ми е най-любимия сериал. Heart Eyes

# 72
  • Мнения: 14 840
И аз се радвам на завръщането на Вергов. Тримата красавци- Вергов , Блатечки и Врачански на едно място и с чудесна игра-какво повече да искаме. Вярно е че Камен се възстанови бързо , но по добре отколкото ако го бяха проточили като в латино сапунка-10-20 та и повече серии

# 73
  • Мнения: 2
Хареса ми СД тази вечер, на мен от всички актриси фаворит ми е Яна Маринова, винаги ми е приятно да я гледам PeaceВергов също ми е любимец и се надявам да го дават по-често.

# 74
  • София
  • Мнения: 627
Епизода беше много хубав  Crazy
Страхотна игра на Блатечки и на Калин ... в очакване на Вергов съм .

Общи условия

Активация на акаунт