Стъклен дом - НАКАЗАНИЕТО - тема 19

  • 35 035
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Русе
  • Мнения: 242
Ясно е че юристките във форума се дразнят от недомислиците при заснемането на съдебния процес,но мили момичета това не е документален филм все пак,а художествена измислица,така,че не бъдете толкова критични. Simple Smile

# 691
  • Варна
  • Мнения: 25 314
Така е, но можеше малко повече да се постараят. Дори на мен, която хабер си нямам от съдилища и дела ми дойде прекалено измислен тоя процес. Чак пък прокурорът да пита свидетеля какво мисли и какво предполага... това е пълен абсурд.

# 692
  • Мнения: 156
 не съм чела предните коментари, така че е възможно да повтарям някой, но мисля, че Сарафов ще се самоубие.

# 693
  • Мнения: 928
Сарафов и неговият помощник са ми много противни, като някаква гей двойка са. Много дразнещи образи и изключително слаба игра на актьорите. Актьорът, който играе Сарафов, надминава и Елена Петрова по некадърност.
А какво стана с Тома, за него няма ли да има наказание? Тъпо би било да го оставят да се отърве и да не го покажат в този сезон, беше добър злодей, за разлика от Сарафов.

# 694
  • Мнения: 4 607
Мисля си, че Сарафов може да се спомине... Thinking

# 695
  • София
  • Мнения: 721
Сарафов и неговият помощник са ми много противни, като някаква гей двойка са. Много дразнещи образи и изключително слаба игра на актьорите. Актьорът, който играе Сарафов, надминава и Елена Петрова по некадърност.
 

Абсолютно съм съгласна, отвратителни са ми тези двамата и то не защото добре си играят ролята на подлеци Sick

# 696
  • Мнения: 317
Дали не е възможно в някоя от следващите серии да покажат ,че са минали две години и хем Данаилов се връща ,хем Албена излиза от затвора,Чарли е проходил и т.н ,знам ли нещо такова Peace

# 697
  • Мнения: 33
Много ми хареса последната серия, не съм очаквала толкова динамика  Simple Smile

# 698
  • Мнения: 796
Дали не е възможно в някоя от следващите серии да покажат ,че са минали две години и хем Данаилов се връща ,хем Албена излиза от затвора,Чарли е проходил и т.н ,знам ли нещо такова Peace

Това защо да го правят Rolling Eyes

# 699
  • Мнения: 11
Сарафов и неговият помощник са ми много противни, като някаква гей двойка са. Много дразнещи образи и изключително слаба игра на актьорите. Актьорът, който играе Сарафов, надминава и Елена Петрова по некадърност.
А какво стана с Тома, за него няма ли да има наказание? Тъпо би било да го оставят да се отърве и да не го покажат в този сезон, беше добър злодей, за разлика от Сарафов.

И аз съм на това мнение.Записвам се тук да ви следя, че съм голяма фенка на  Laughing

# 700
  • Мнения: 317
Дали не е възможно в някоя от следващите серии да покажат ,че са минали две години и хем Данаилов се връща ,хем Албена излиза от затвора,Чарли е проходил и т.н ,знам ли нещо такова Peace

Това защо да го правят Rolling Eyes
Ами заради президентската кампания,ако са мислели Данаилов да се оттегли от сериала(нали се предполага,че тези серии са снимани преди изборите).И това да е вариант за неговото връщане обратно,не знам може би е глупава идея Peace

# 701
  • Мнения: 796
Дали не е възможно в някоя от следващите серии да покажат ,че са минали две години и хем Данаилов се връща ,хем Албена излиза от затвора,Чарли е проходил и т.н ,знам ли нещо такова Peace

Това защо да го правят Rolling Eyes
Ами заради президентската кампания,ако са мислели Данаилов да се оттегли от сериала(нали се предполага,че тези серии са снимани преди изборите).И това да е вариант за неговото връщане обратно,не знам може би е глупава идея Peace

Сега чак те разбрах...много съм зле  ooooh!Laughing

# 702
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 843
Ясно е че юристките във форума се дразнят от недомислиците при заснемането на съдебния процес,но мили момичета това не е документален филм все пак,а художествена измислица,така,че не бъдете толкова критични. Simple Smile

Не е документален, ама все пак малко от малко трябва да се придържа и към реалния свят, а не да е направен през куп за грош Peace

# 703
# 704
  • Мнения: 0
Ясно е че юристките във форума се дразнят от недомислиците при заснемането на съдебния процес,но мили момичета това не е документален филм все пак,а художествена измислица,така,че не бъдете толкова критични. Simple Smile

Не е документален, ама все пак малко от малко трябва да се придържа и към реалния свят, а не да е направен през куп за грош Peace

Е това с вманиачените реалисти навсякъде, които никога не са гледали филми, ми е много смешно.

Това, кой къде седи в съдебната зала и кой пръв се изказва с какво ще промени факта, че Албена е кучка и че оная патица Боряна се отметна и че накрая Чарли спаси положението? С НИЩО! Нито пък на някой му е интересно. Както знаем делата се циклят с години.

Същото е и в другия сериал "Седем Часа Разлика" - там въпросът е как така единия герой си вади виза за САЩ от раз... ами за какво да ни занимават с чакането и реденето по опашки???

На мен ми хареса как изглеждаше делото заради това, че не го разтеглиха прекалено дълго.
Странно защо никой не коментира делото в Листопад? хахахаха

Общи условия

Активация на акаунт