Стъклен дом - НАКАЗАНИЕТО - тема 19

  • 35 013
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 804
Еми, сори, аз Листопад не гледам, малко ми е трудно да го коментирам, камо ли да сравнявам със Стъклен дом. Но ми се иска поне малко от малко като се прави нещо, поне да е, айде не естетически издържано, но правилно построено. Ако искаме да имат успех нашите филми, хубаво е поне първоначално да се правят както трябва, пък после ако искат и на луната да снимат...

# 706
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826

Странно защо никой не коментира делото в Листопад? хахахаха
Защото си има листопадска тема.хахахахах

# 707
  • Мнения: 0

Странно защо никой не коментира делото в Листопад? хахахаха
Защото си има листопадска тема.хахахахах

Аз турски сериали и сапунки като цяло не гледам. Просто попаднаха на един епизод и видях, че има съд и да ви кажа, не изглеждаше много по-различно от този в Стъклен Дом.

Иначе съм пристрастена към добрите чужди сериали и към българските де... Simple Smile

Еми, сори, аз Листопад не гледам, малко ми е трудно да го коментирам, камо ли да сравнявам със Стъклен дом. Но ми се иска поне малко от малко като се прави нещо, поне да е, айде не естетически издържано, но правилно построено. Ако искаме да имат успех нашите филми, хубаво е поне първоначално да се правят както трябва, пък после ако искат и на луната да снимат...

Не разбирам, какво значи "правилно построени" сериали?

# 708
  • Мнения: 796
хахаха... а какво е значението, как е изглеждал  в Листопад, не разбирам какво общо има това с тази тема Mr. Green hahaha


Последна редакция: сб, 26 ное 2011, 18:27 от loca

# 709
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Моля, моля - не осквернявайте темата с Листопад  Sick
Още ми стои активен подписът, макар изборите да минаха. ooooh!
Стъклен дом на моменти е постен, изкуствен, със слаба игра, но си е нашият сериал  Hug

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 336
Естествено че е важно всяка една сцена да е максимално близко до действителността - това е част от художествената стойност на дадения филм.
Нищо лошо няма малко да се постарали - на масовата БГ публика представата за съдебен процес се гради основно от американските филми, а този процес няма нищо общо с нашия.

# 711
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 804
Не разбирам, какво значи "правилно построени" сериали?

Ами най-малкото такива, които са близко до действителния свят, който представят. Дори и да искат да скрият някакви действия, или да не покажат всичко на зрителя, все пак това, което показват трябва да е реално до колкото е възможно Wink

# 712
  • Мнения: 31 335
Който иска да види Жеката гол, по боксерки Ревизор В Народния театър е правилното място. Красив мъж и добър актьор! Heart Eyes

# 713
  • Мнения: 1
Нещо друго ,което ми направи впечатление в съдебните сцени - ако си спомняте към Албена имаше обвинение и за нанасяне на лека телесна повреда на Гинка - жената ,в чиято къща се бяха скрили. Потърпевшата дори дава показания в първата съдебна сцена,а при произнасянето на присъдата над Албена нито дума по този въпрос ,присъдата беше за опит за убийство и фалшифициране на документи, сценаристите като че ли съвсем бяха забравили леля Гинка  Simple Smile

# 714
  • Мнения: 1 666
Нещо друго ,което ми направи впечатление в съдебните сцени - ако си спомняте към Албена имаше обвинение и за нанасяне на лека телесна повреда на Гинка - жената ,в чиято къща се бяха скрили. Потърпевшата дори дава показания в първата съдебна сцена,а при произнасянето на присъдата над Албена нито дума по този въпрос ,присъдата беше за опит за убийство и фалшифициране на документи, сценаристите като че ли съвсем бяха забравили леля Гинка  Simple Smile

За това може да има обяснение, макар че поне трябваше да спомене съдията недоказаност на обвиненията!


Не се вманиячваме в правната тематика, бяхме попитани от съфорумки дали така изглежда по принцип един съдебен процес и отговорихме! Peace
А пък който не го интересуват подробности, може да прескача постове!

Явор Бахаров вчера при Лора  Thinking.... ами то май няма разлика между Явор и Хари!

# 715
  • Мнения: 2 073
Аз попитах за процедирането при съдебен процес и много благодаря на момичетата за изчерпателните отговори  newsm51
Разбира се, че не е нужно всяка сцена да е както описват запознатите, но можеше сценаристите повече да се постараят.

По-напред казвате, че не ви допадат Сарафов и приближените му - на мен пък ми харесват. Особено кмета как говори - ясно, хладнокръвно, без емоция (когато беше с Елена). За мен те доста добре се справят в ролите си  Wink

# 716
  • Мнения: 1 666

По-напред казвате, че не ви допадат Сарафов и приближените му - на мен пък ми харесват. Особено кмета как говори - ясно, хладнокръвно, без емоция (когато беше с Елена). За мен те доста добре се справят в ролите си  Wink



Аз и преди съм казвала - това, че един образ (актьор) събира толкова негативи по форумите мисля, че означава, че чисто и просто този актьор добре си е свършил работата!
И в този смисъл, много си права за Сарафов - перфектна роля, чак тръпки те побиват като ти говори!
А с такива плужеци и лижег.зци като верния му слуга е пълно в живота!

# 717
  • Мнения: 2 592
И аз харесвам Сарафов как играе  Peace
Толкова е хладнокръвен и целеустремен ...
От мен само комплименти за актьора (за жалост не му знам името  Blush)

# 718
  • Мнения: 796
Харесвам играта на Сарафов - един такъв студен и мазен  Grinning

# 719
  • София
  • Мнения: 2 149
Явор Бахаров вчера при Лора  Thinking.... ами то май няма разлика между Явор и Хари!
И аз с такова впечатление останах. И затова изобщо не догледах интервюто - явно и в живота е точно толкова неприятен, колкото и героят му. Sick

Общи условия

Активация на акаунт