Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - Приказката Свърши - Тема 77

  • 37 292
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 412
Кеии страхотна нова зелена тема си ни направила ,а снимките на Мурат и Нургюл  са много хубави smile3525 newsm51 smile3525
А това гивче на Мурат просто не се стърпях и си го откраднах  smile3521



Страхотен е с новата прическа.Много свеж ,отпочинал и в добро настроение ми се вижда на клипчето дето Бел ни го е сложила в миналата тема.
http://youtu.be/zSGEfit3me0
Мурат в скоро време го очаквам да направи перчема си на бодлички  Joy

# 16
  • Мнения: 877
Къде е Гони сега да види видеото с Нургюл,та да се успокои,че и други каки си падат по по-младички,вероятно?
Значи не сме само ние двете - от мене лека нощ момичета!

# 17
  • Мнения: 630
КЕИИ,  Hug   bouquetблагодаря за труда ти! Отново ни приютяваш в прекрасно кътче, за което ти благодарим  от сърце! Peace


И за всички момичета едно нежно " Лека вечер" с един страхотен пейзаж от нощен Бургас и още нещо......

# 18
  • Мнения: 630
Къде е Гони сега да види видеото с Нургюл,та да се успокои,че и други каки си падат по по-младички,вероятно?
Значи не сме само ние двете - от мене лека нощ момичета!


Тук съм, тук съм ......... Joy hahaha bowuu bowuu Joy hahaha

Ама нали съм кака вече ми се приспа........ Joy hahaha Joy bowuu hahaha Joy

# 19
  • Мнения: 12 816
Dini, благодаря че ни сподели ,, Филм за филма,, не го бях гледала, много е интересно, трудно се създава филм

# 20
  • Мнения: 8 412
Сега по серията искам само да споделя колко е отвратителен Бора.Ей това същество е страшна работа.как ги изкара нещата ,че чак и мафията го преследвала.Назан ще има да пати с него мнооого ,ама нали е влюбена и загубена тъй ще е.Ще му даде на тоя плужек всичкото си злато ,и сума ти пари и говедото  за благодарност най-накрая ще я събори бременна по стълбите.
Оф ,оф ,оф ще кажа само като вуйчо Пала  Joy Joy JoyАаа да той най-накрая успя да умилостиви племенника си  и сега ще може да спинка спокойно вечер освен ако не прекали с баклава което често му се случва  smile3521



http://youtu.be/qemWRToNYJY

# 21
  • Мнения: 45
Здравейте момичета! Peace
Кеии, благодаря за новата тема!  bouquet
Само минавам да се разпиша и да ви поздравя! Успях да ви изчета и направо позеленях! Mr. Green Така сладко сте си хуртували! Peace Както винаги темичката е изпълнена с много красота! Пожелавам ви лека нощ! Grinning

# 22
  • Мнения: 12 816
Пала беше много готин ,,Оф , оф и той един вуйчо,, добре че Саваш  е добър та му прости, абе той още колко пъти ще прощава на фемилито, тепърва предстои да видим

# 23
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Превод на видеото с Бурчин./ Превода е от румънски с гугъл/
Говорител го попита най-напред ..
Мнението му за любов филм това, което той гледани ..
Мурат отговори .. Красива ...
Тогава той каза говорител .. Изглежда, че тази година няма да бъде нов проект за вас
Мурат Йълдъръм отговори със смях: .. Ще видим .. Кой знае??


# 24
  • Мнения: 630
Здравейте момичета! Peace
Кеии, благодаря за новата тема!  bouquet
Само минавам да се разпиша и да ви поздравя! Успях да ви изчета и направо позеленях! Mr. Green Така сладко сте си хуртували! Peace Както винаги темичката е изпълнена с много красота! Пожелавам ви лека нощ! Grinning

А питаш ли ме мен, когато съм на работа и Ви чета, а не мога да се включа....... Crazy Crazy

# 25
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
КЕИИ

Така като гледам, на Мурат ще му отиват не само бакембарди, но и леко набола брадичка отдолу от към врата. Много шикозен - като плейбой от 50-те  Laughing Laughing Laughing

# 26
  • Мнения: 12 816
Ванче благодаря за превода. Значи ще видим , какво ли значи това  

# 27
  • Мнения: 630
Превод на видеото с Бурчин./ Превода е от румънски с гугъл/
Говорител го попита най-напред ..
Мнението му за любов филм това, което той гледани ..
Мурат отговори .. Красива ...
Тогава той каза говорител .. Изглежда, че тази година няма да бъде нов проект за вас
Мурат Йълдъръм отговори със смях: .. Ще видим .. Кой знае??




ХА  ДАНО, ДАНО.... Peace Peace Peace

# 28
  • Мнения: 12 816
Превод на видеото с Бурчин./ Превода е от румънски с гугъл/
Говорител го попита най-напред ..
Мнението му за любов филм това, което той гледани ..
Мурат отговори .. Красива ...
Тогава той каза говорител .. Изглежда, че тази година няма да бъде нов проект за вас
Мурат Йълдъръм отговори със смях: .. Ще видим .. Кой знае??




ХА  ДАНО, ДАНО.... Peace Peace Peace

каква размазваща усмивка от сърце!

# 29
  • Мнения: 12 816
Момичета , колко е добре така, всеки ден по една снимка или новина за Мурат, тъкмо да си изпишем темата с удоволствие от снимки, коментари, колажи Joy hahaha
Напускам ви, лека нощ до утре!

Общи условия

Активация на акаунт