Цитати от любимите ми книги

  • 25 219
  • 550
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Не може да бъде!   Naughty То вярно, че много се замислих, ама гласувах по съвест. Даже гинко билоба пийнах, че да ми се избистри ума.  Crossing Arms

Ама труден избор!  Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 12 114
Два са лагерите, но нека не забравяме, че:
"Връзките може да са невидими, но винаги ги има , скрити точно под повърхността" - " Шифърът на Леонардо " - Дан Браун.

На мен ми е интересно Лъчко как е гласувал и най- вече защо.

ПП Тази тема да не е част от вълната протестни действия в БАН?

ППП Изравнихме! smile3533 smile3533

# 17
  • Мнения: 24 467
kikaha1, мога да ти дам и линк, да видиш истината, голата!
Но баш сега нямам време, друг път, нека и темата да понапредне.
Ай-да-а-а-, Соня и тя се изложи! #2gunfire #Cussing out Twisted Evil
Опс, водим, водим!  Praynig

# 18
  • Мнения: 4 916
Подбутнах леко втората опция.


Но ако решите да ме корумпирате, отворена съм за предложения и кеш. Винаги мога да направя нов рег и да гласувам още, както чувствам, че ще направят доста потребители тази година, но за малинките.

# 19
  • Мнения: 2 927
А сай заял някой за правопис, а съм го одрала!
Ха, темата е за книги, пък! Ако тук се пръкне правописен бисер, право съм го заяла!   smile3533

Давай, дери ме  Grinning

Аплодисменти за argun.

# 20
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Аз гласувах с втори отговор,след....кратък размисъл.... Wink

# 21
  • Мнения: 24 467
А сай заял някой за правопис, а съм го одрала!
Ха, темата е за книги, пък! Ако тук се пръкне правописен бисер, право съм го заяла!   smile3533

...

Няма дай от мен! Бизпугрещна съм!
И откъм съдържание и правилност на взетото и обективирано решение- също!
Ма смей ли някой!  smile3553 smile3540 fight

# 22
  • Варна
  • Мнения: 6 315
kikaha1, мога да ти дам и линк, да видиш истината, голата!
Голотии след 12 ч., ако обичаш!  Joy

Подбутнах леко втората опция.
Жива и здрава да си! Другите не мисляяяят.  Crossing Arms

Браво, Гонджа!   bouquet Може кратко да си мислила, ама вярно си отговорила!

# 23
  • Мнения: 502
    Моля някой да се аргументира, защо е гласувал именно с втора опция. Толкова много гласове, недоумявам просто... Първа опция ми се вижда единствената разумна алтернатива.

# 24
  • Мнения: 24 467
kikaha1, мога да ти дам и линк, да видиш истината, голата!
Голотии след 12 ч., ако обичаш!  Joy

Домочадието тогаз сяда баш на компа, като се наобядва!

Кво да ти са обяснявам, ма Соньо, нали писах по- горе за голата истина! Тя е видна отдалеко и отсамосебеси.


Няма алтернатива, има само една истина!!!!

# 25
  • Мнения: 2 927
   Моля някой да се аргументира, защо е гласувал именно с втора опция. Толкова много гласове, недоумявам просто...
"Когато простото прозреш, и сложното ще разбереш!"
Ерих Кестнер.

Пък и съвсем по темата  Flutter

# 26
  • Мнения: X
    Моля някой да се аргументира, защо е гласувал именно с втора опция. Толкова много гласове, недоумявам просто... Първа опция ми се вижда единствената разумна алтернатива.
С омерзение гласувам с втора опция - по-малкото зло! Но само, защото обичам Винету!  Naughty

# 27
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ама наистина и аз скоро не смяла така Laughing.Добре ,че съм сама в къщи,че иначе моите хора ще ми викнат набързо ;белите престилки; Rolling Eyes

# 28
  • София
  • Мнения: 12 114
    Моля някой да се аргументира, защо е гласувал именно с втора опция. Толкова много гласове, недоумявам просто... Първа опция ми се вижда единствената разумна алтернатива.
С омерзение гласувам с втора опция - по-малкото зло! Но само, защото обичам Винету!  Naughty
Правилно гласуваш, което не ме изненадва, но ще тъ замоля да не политизираш темата.

# 29
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Та Соня ,гласувах с втора опция,като в Демократично общество -да имаш алтернатива на първа опция т.е да избереш нещо  уж различно,ама същото-дали го обясних правилно Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт