Отговори
# 735
  • Мнения: 1 675
Оххх.. ама вие, как така се въртите насън без да усетите ?!?

Аз се събуждам от схващане в хълбоците и с 300 зора извъртам корема на другата страна- и това през около 2 часа цяла нощ  Tired

И аз не мога да се обърна неусетно! То си е такъв зор - болки, пъшкане, възглавници.... ooooh!.  Само дето не съм засичала през колко часа го правя, но от 23часа до 6 сутринта е поне 4 пъти.

# 736
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 742
За близнашките майки http://blogs.babble.com/being-pregnant/2011/11/03/a-40-week-preg … into-labor-video/  бременна майка, преносваща близнаци. Peace

# 737
  • Sofia
  • Мнения: 113
Оххх.. ама вие, как така се въртите насън без да усетите ?!?

Аз се събуждам от схващане в хълбоците и с 300 зора извъртам корема на другата страна- и това през около 2 часа цяла нощ  Tired

И при мен е същата работа.....събуждам се поне по 7-8 пъти поради същите причини и едвам се завъртам. И се оцъклям между 5.30 и 6 всяка сутрин. Айде през седмицата ставам заради момата - да се оправяме за училище.....Ама събота и неделя защо? Ще има после да си мечтая за сън......аме ще е късно, чадо!

# 738
  • Мнения: 11
A_vagabоnd, за секса преди раждане на лекциата за РАЖДАНЕ казаха, че било много добре ежедневен секс с еякулация за по леко раждане. По този начин шийката на матката омеква и много по-добре и лесно се разширява когато дойде момента - така че действай и слушай тялото си. То си знае.
И на мен ми се ще да спазвам инструкциите , но толкова се изморявам от нощното неспане. Малкият мищи вече повече от месец през нощта и се чувствам разбита. Трудно намирам сили и желание за секс. Но ще трябва, че малко остана до раждането.

А да ви кажа една приятелка с второ раждане - след изтичане на водите и взимане на душ, успяла да роди на стълбите във входа си. Добре че мъжът и не се е шапнал и я акуширал. Та отишли в родилния дом с бебо. Та всяко раждане си е различно. Но доколкот съм слушала - вторто раждане си е по-бързо протичащо от първото. А дали е с усложнения или не - това си е Божа работа.

# 739
  • Русе
  • Мнения: 2 607
Добро утро!
Да се обърна без да разбера през нощта??Абсурд LaughingПъшкам си ,псувам си и така....Като прибавим и ходенето до тоалетната на всеки час Twisted Evil
 Сега ме навеждате на една идея какво да правя в тези промеждутъци Embarassed,ама дали милото ще иска секс през час??? Laughing

# 740
  • Мнения: 1 516
За близнашките майки http://blogs.babble.com/being-pregnant/2011/11/03/a-40-week-preg … into-labor-video/  бременна майка, преносваща близнаци. Peace

 Joy hahaha Joy hahaha. Браво на момичето ! И как е направила само корем - слабичка и само тоя огромен тумбак  Mr. Green . Пожелавам на нашите близнашки майки и те да устискат до към 37 седмица поне - от там нататък каквото сабя покаже !  Hug

# 741
  • Мнения: 723
Като вляза вече в 9-ти месец ще му поотпуснем края, но аз имам още 2 седмици и нещо дотогава, та трябва някак си да изкретам поне до 20-ти Ноември.

Киара, както знаеш ехографите дават до 300гр. грешка, т.е. всяко измерване на теглото си е +/- 300гр. така че въобще не се шашкай, че са качили много от предния път. Най-вероятно са си качили съвсем нормално бебетата, просто ехографа сега ги е изкарал повече или пък предния път не е било съвсем точно измерването.  Peace

Аз сънувах такъв безумен сън, че досега сме се хилили тук с таткото. Сънувах, че съм в някакъв малък град в България и раждането започва -отиваме в болницата пък там всички в стачка и няма никой освен една докторка. Както се чудим какво да правим се появява - забележете - Анджелина Джоли с Брад Пит  Mr. Green  Joy - оказва се че и тя е бременна но никой не знае и тя ще ражда. Понеже няма екипи за 2 раждания аз започвам да търся контакти на фирми за хеликоптери под наем да дойдат да ни вземат. Намирам аз, обяснявам им как да дойдат и къде да кацнат (всичко това помежду контракциите  Crazy ), превеждам на докторката и на Анджелина Джоли какво ще правим. Тя има 2 секцио-та преди това но може да се наложи естествено, т.к. няма кой да й направи секцио в момента.
Качваме се ние в хеликоптера, мъжете асистират на докторката, а ние двете лежим разчекнати  Joy Моето бебе тръгва и се ражда, всичко точно ама още нямаме име и започваме да умуваме 4-мата имена  hahaha        И при нея не могат да удържат вече нещата и тя успява да роди нормално - момченце обаче. Като през цялото време си представяте пълния хаос, викане напред назад, мъжете шаш и паника...абе като в някаква комедия.  И така - кацат на покрива на Токуда и ни поемат екипите от там и после няколко дни само се събирахме по стаите с тях и се хилихме на безумната ситуация около ражданията....    явно съвсем съм изтрещяла вече с това раждане  Laughing    егати и чаршафа изписах!

# 742
  • Русе
  • Мнения: 2 607
Направо сценарий си е това,ако питаш мен Laughing

# 743
  • София
  • Мнения: 26
Ох ама вие от сутринта и смяяяяях  hahaha
За близнашките майки http://blogs.babble.com/being-pregnant/2011/11/03/a-40-week-preg … into-labor-video/  бременна майка, преносваща близнаци. Peace
Много готино настроение, бащата също голям фен  Party
A_vagabondhahaha rotfImao rotfImao ама че сън

# 744
  • София
  • Мнения: 217
Леле колко е подвижна тази жена и в каква форма е. Направо ме хвана срам  Embarassed
A_Vagabond, сънят ти е уникален  Laughing Много ме развесели.
Мен вече трета седмица ме боли нещо около дясното ребро и направо откачам. Ама въобще не спира, денонощно и е супер силно. И никакви пози не помагат. А лекарите казват, че ще става и по-зле  #Crazy

# 745
  • Бургас
  • Мнения: 561
За близнашките майки http://blogs.babble.com/being-pregnant/2011/11/03/a-40-week-preg … into-labor-video/  бременна майка, преносваща близнаци. Peace

Това ме измори, само докато го гледах  hahaha
Тук явно важи правилото за височината и лесното носене  Crazy

# 746
# 747
  • Мнения: 127
Добро утро. И на мен ме болят хълбоците и докато се завъртя от едната страна на другата..., а и ставам по няколко пъти до тоалетната.
Представяте ли си ако  Брад Пит ви изражда... краката сами щяха де се разтворят

# 748
  • Мнения: 6
 Добро утро мили коремки!Тази нощ ми беше много зле,не можех дъх да си поема от киселини и повръщах много!Но сега съм по-добре!
 Бубси ,снаха ми много се вдъхнови след моята сватба(на 29.04.) и решиха и те тази година да се женят.Иначе си живееха на семейни начела,имам племенник на 2 години!Но вълнението от самото събитие е ясно,че е неповторимо! Grinning
 А колкото до излъчването-нямам си представа,то и те самите незнаят.Когато го монтират тогава!
 Хубав и усмихнат ден на всички и коремчетата да не правят белички!  Hug  Hug

# 749
  • Мнения: 255
Добро утро и от мен Simple Smile) Днес ще си вземем количката и съм на тръни, дали ще е ок. По-късно ще снимам  да я покажа Simple Smile До сега нищо не съм снимала.
И в нас ще има джабала, но за вечеря. Ще идват майка ми и баща ми. Добре, че ще донесат част от менюто, че хич не ми се занимава. Това са ми последните гости, никой не искам да ми идва, чак догодина следващите.
И аз едвам спах тая нощ и по принцип де, но от тая имам поражения по лявото ухо  Mr. Green нещо се е било обърнало явно и като се събудих адски болки  Laughing само това не ме беше боляло

Мен вече трета седмица ме боли нещо около дясното ребро и направо откачам. Ама въобще не спира, денонощно и е супер силно. И никакви пози не помагат. А лекарите казват, че ще става и по-зле  #Crazy
Не знам дали е същото, но и мен ме боли от време на време дясното ребро, все едно ми се прищипва нерв. Ужасно е. Дори един път ми се схвана докато шофирах. Не можех да си взема дъх. Но пък ми минава за 15 мин от рас.

Общи условия

Активация на акаунт