Езел / Иийт Озшенер * Ezel / Yiğit Özşener - тема 101 - НОВИ ПРОЕКТИ

  • 57 713
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте !   Hug Heart Eyes

Първото тр. дизи продадено в Виетнам - Езел   Peace

Ще има да пишат още за Езел  Heart Eyes

А пък тоя от Булгаристан дето го е купил , ако е купен Езел от наша телевизия изобщо ,  да почака още малко да отлежи  Sick

# 16
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Вчера пак четох някъде, че Бтв ще пуска Фатмагюл през декември. Не знам какъв ще е отговорът на Нова, но би могло да е Езел, евентуално. Rolling Eyes Но въобще не ми се вярва и за двата филма, защото ако беше така, вече щеше да тече реклама поне за първия. На мен специално не ми дреме, дали ще го пуснат или не, но ми се иска широката публика да види, че има турски сериал различен от другите.  Peace

# 17
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864


# 18
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Езел във Виетнам Party Heart Eyes
Дали ще го дават със субтитри или ще е аудио - вариант. Направо ще се разстопя да чуя как всички "говорят" на виетнамски  Joy

# 19
# 20
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Ако снимките са същите които са в поста на vivivi2 извинявайте, но не ги виждам.





Последна редакция: ср, 02 ное 2011, 19:00 от vania_e

# 21
  • Мнения: 0
Бре , бре , бре много хубав тоя нашия манеКеньо   Heart Eyes

# 22
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Е това се казва ерген мечта  Crazy Flutter Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 4
Здравейте!  Hug

Ох, да ви кажа предпочитам да го гледам във филм, да има действие, така е страхотен, но и от снимките ми спря дъха. Ама ни е хубавецццццццц!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes 
Само това палто с кожичките се чудя кой нормален мъж би си го купил  Mr. Green Mr. Green Mr. Green, но Кено няма нищо общо с моделите все пак освен, че ги представя  Grinning От друга страна пък тази карираната риза толкова му отивааааааа  Wink ( не че костюмите не му, но са си официални, тя е някак по-спортна  Peace) Накратко, за да приключа с умуванията си - хубаво е, че имаме нов материал  Laughing Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 4
Ето и телевизионната реклама  Peace

# 25
  • Мнения: 0
На тия двечките е точно по вкусът ми   Mr. Green

 

Ама съм съгласна и само на сакчето  Laughing

# 26
  • Мнения: 233
Страхотни снимки !Младите направо ги е отвял като диво прасе палатка, хареса се той в Езел костюмар и ето резултата! Joy
Въобще не разбирам как избраха Енгин от Фатмето за най-голям хубавец newsm78, но може пък аз да не съм в ред с възприятията Thinking

# 27
  • Мнения: 0
Ники , тая анкена за която споменаваш беше за актьори който вмента са на екран с дизи . Заради Кеньо миналата година направиха анкета "млади " , че иначе от няколко години все той им печели запитванията за най Убав мъж , актьор и подобни  Laughing Mr. Green

# 28
  • Мнения: 56
Здравейте патета 

Не съм минава от сумати време Embarassed ама веднага надуших снимките на Кенан  Mr. Green hahaha hahaha

dajoan и на мен тези двечките дето си ги заделила са ми много по вкуса

Как я карате ,не се ли чува нещо за някой нов проект на любимеца ми  Rolling Eyes иска ми се да по оплакна окото малко  Whistling Whistling

Целувки



# 29
  • Мнения: 233
Ники , тая анкена за която споменаваш беше за актьори който вмента са на екран с дизи . Заради Кеньо миналата година направиха анкета "млади " , че иначе от няколко години все той им печели запитванията за най Убав мъж , актьор и подобни  Laughing Mr. Green

 Сега разбрах- значи на тия в дизитата вече им е видял сметката, а сега са наред моделите, не че не са едни и същи  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт