Езел / Иийт Озшенер * Ezel / Yiğit Özşener - тема 101 - НОВИ ПРОЕКТИ

  • 57 729
  • 728
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
Здравейте, патета!  Hug

Много инфо имаме днес -  гледам и се радвам Heart Eyes




П.С.- Още не съм ви прочела коментарите за Бадето, след малко като ги прочета ще се включа с коментар  Wink

Последна редакция: чт, 03 ное 2011, 23:05 от Sannii

# 61
  • Мнения: 4
Леле Бадето наистина е по-добре от тази  Sick От къде ги намират тия хора - и Иийт, и Кенан  ooooh! Направо не знам къде гледат  newsm78

# 62
  • Мнения: 417
Хванати са били за ръчичка.Когато журналистите са тръгнали с въпроси към него,отговорил"При мен няма новини.Вие кажете какво се случва в Истанбул...."

# 63
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
Леле Бадето наистина е по-добре от тази  Sick От къде ги намират тия хора - и Иийт, и Кенан  ooooh! Направо не знам къде гледат  newsm78

 В душата може би  Wink

# 64
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Хванати са били за ръчичка.Когато журналистите са тръгнали с въпроси към него,отговорил"При мен няма новини.Вие кажете какво се случва в Истанбул...."

Ау, че оригинален!  Joy Сигурно таз дето води за ръчичка е клоун и затова е така духовит. Mr. Green

# 65
  • Мнения: 417
Празнувала е Хелуин жената Mr. Green

# 66
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Това с Хелоуин ми се вижда разумно обяснение на факта, че баба Яга се разхожда с известен турски актьор за ръчичка  Mr. Green

# 67
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 68
  • Мнения: 2 685

 Добър ден

Гледам , гледам и пак гледам  ..... севгилито е направо хапче за страх  Joy Joy Joy

# 69
  • Мнения: 233
Добро утро!
И аз онемях!На всичкото отгоре ме осени убийствената мисъл, че понеже сме всички Убавици, нямаме никакъв шанс пред Патрона с този негов вкус Sad

# 70
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Аз му предлагам да пристане на Лили Иванова. Женицата изглежда далеч по-добре, талантлива е и е работохолик като него. Laughing Идеалната двойка просто.  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 417
Част от интервюто на Иийт Peace

Ще видим Иийт в различна светлина.Ще играе ролята на наивен,безкрайно честен
заместник-кмет(малко абсурдно ми звучи такова описание за кмет Crazy)
Ж-"Трябва ли да обичате героя си за да изиграете ролята добре?"
Иийт-"Технически винаги е възможно да играеш добре,но когато го правите с любов,резултатът е съвсем различен"
Ж-"Семейството ви притиска ли ви да се жените?"
Много се смее:
Иийт-"Преди много пе притискаха,но вече не толкова.Май загубиха надежда...."
Ж-"Защо?Нямате ли такива намерения?"
Иийт-"Не правя планове от този тип.Ако стане-стане."
Обича да се облича шик.Смята,че италианският стил е ноговия стил и още "Де да бях в среда предразполагаща по-често такова облекло "
"Празната къща е най-добрата къща"
Иийт-"Няма мебел(вещ) или дреха от която не бих се отказал.Мога да се откажа от всичко и да изхвърля всичко."

# 72
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ето защо води зверове за ръка. Мама и тате да го зърнат из пресата и съвсем да спрат да питат за бракове.  Joy Загубили били надежда. Ха! Просто не им се дърпа дявола за опашката.  Laughing  Те милите, ако те видят с още една такава ще почнат да се молят да им доведеш зет. Аз поне натам клоня вече.

Цитат
"Няма мебел(вещ) или дреха от която не бих се отказал.Мога да се откажа от всичко и да изхвърля всичко."

Без книгите и музиката съм същата пънкарка  Mr. Green
Любимото ми занимание е да изхвърлям.  newsm75

# 73
  • София
  • Мнения: 627
Привет - мривет  Mr. Green
Много информация много нещо  Crazy....  smile3529
Тази женица с Ийт е покъртителна
Sick

В къщи имаме виетнамска телевизия тъй като "свекър ми" е виетнамец и си имаме сателит с виетнамски канали. Ако го засека по някой канал ще ви кажа със субтитри ли е или с дублаж  Peace


Ezel Vietnam'a satıldı
Ezel Ortadoğu ülkelerinden sonra şimdi de Vietnema satıldı



Son yıllarda adından en çok söz ettiren dizi olan Ezel, Vietnam’a satılan ilk Türk dizisi oldu! Yayınlandığı tarihte Türk izleyicisinin büyük ilgi gösterdiği, reyting rekorları kıran Ezel senaryosu ve oyuncu kadrosuylada dikkat çekmişti.  Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Cansu Dere ve Tuncel Kurtiz’in oynadığı Ezel, daha öncede Orta doğu’nun yanı sıra Yunanistan, Bulgaristan, Romanya gibi ülkelere satılmıştı.

http://www.haberturk.com/medya/haber/684757-ezel-vietnama-satildi

# 74
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Общи условия

Активация на акаунт